س: آیا بیمارستان inflating تعداد COVID-19 موارد و مرگ و میر به طوری که آنها را می توان پرداخت بیشتر ؟

یک: قانون اخیر می پردازد بیمارستان بالاتر مدیکر نرخ COVID-19 بيمار و درمان وجود ندارد اما شواهد جعلی گزارش.

کامل سوال

بيمارستان ها گرفتن 13,000 هر بیمار اگر آنها در نوشتن است که در تشخیص COVID19 در نمودار بیمار و 35,000 برای هر بیمار اگر آنها در هواکش?

من نگه دارید از دیدن پست در رسانه های اجتماعی ادعا می کنند که بیمارستان ها بیش از بیان covid-19 مرگ و میر به دلیل آنها پرداخت بیشتر برای این مرگ و میر … ویدیو یوتیوب لینک در اینجا این است که نسبت به فاکس نیوز با تیتر “آمریکا: بیمارستان ها پرداخت می شود بیشتر به لیست بیماران به عنوان COVID-19…” می تواند به شما ارائه هر گونه توضیح?

پاسخ کامل

مینه سوتا امور خارجه سناتور مصاحبه اخیر خود در فاکس نیوز در مورد مدیکر پرداخت برای COVID-19 بستری شدن در بیمارستان است و ایجاد یک دیوانگی از اخبار در رسانه های اجتماعی نشان می دهد که بیمارستان ها ممکن است مالی انگیزه وقتی که می آید به طبقه بندی موارد و یا مرگ و میر مربوط به COVID-19.

یک سایت زد و یک داستان با عنوان “ما بیمارستان ها پرداخت می شود بیشتر به برچسب علت مرگ به عنوان” کوروناویروس.'” آن را به نام اطلاعات “نگران کننده” و مصاحبه “استخوان دلسرد کننده.”

تعداد زیادی از خوانندگان از ما خواسته اند در مورد این ادعا که برخی از آنها حاکی از آن است که بیمارستان در حال ساخت پول به سادگی مثال بیماران مبتلا به این بیماری — که در واقع پرداخت اشاره شده برای درمان بیماران است. و در حالی که برخی از پست ها این مفهوم را میرسانند که تقلب ممکن است جریان های متعدد کارشناسان به ما گفت که چنین نظریه هایی از بیمارستان ها به عمد miscoding بیماران به عنوان COVID-19 پشتیبانی نمی شود با هیچ گونه شواهد است.

اولیه نظر ساخته شده توسط مینه سوتا امور خارجه بهداشت ، اسکات جنسن پزشک خانواده که صحبت با رادیو فردا میزبان Laura Ingraham در مارس 8 در مورد این ایده که تعداد COVID-19 مرگ و میر ممکن است متورم شود. جنسن بود در پاسخ به موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدیر Anthony Fauci که — در حالی که پاسخ دادن به سوال خبرنگار در مورد این نظریه — گفت: “شما همیشه باید تئوری های توطئه که شما را بسیار به چالش کشیدن سلامت عمومی بحران. آنها چیزی جز حواس او را پرت.”

جنسن, آوریل 8: من می خواهم به یاد او که در هر زمان مراقبت های بهداشتی قطع با دلار آن را بی دست و پا. در حال حاضر مدیکر تعیین کرده است که اگر شما یک COVID-19 ورود به بیمارستان شما پرداخت $13,000. در صورتی که COVID-19 بیمار می رود در یک ونتیلاتور شما $39,000 سه برابر. هیچ کس نمی تواند به من بگویید که پس از 35 سال در دنیای پزشکی است که گاهی اوقات این جور چیز ها تاثیر را در آنچه که ما انجام دهد.

در مصاحبه با FactCheck.org اما جنسن گفت: او فکر نمی کنم که بیمارستان بودند عمدا misclassifying موارد به دلایل مالی.

اما این که چگونه نظرات خود را به طور گسترده تفسیر و رژه در رسانه های اجتماعی. یک ویدیو یوتیوب با جنسن و مصاحبه مشاهده 42,000 بار بود با عنوان “ما: بیمارستان ها پرداخت می شود بیشتر به لیست بیماران به عنوان COVID-19…” که تصویری بود ارسال شده در Facebook گروهی به نام “X22 گزارش [سوريه]” با عنوان مرجع خاص مقدار دلار که به عنوان خوانده شده در قسمت: “این همچنین توضیح می دهد که مقدار باد از covid مرگ و میر.” نزدیک به 3 ، 000 کاربران به اشتراک گذاشته شده تصویری از این پست.

“بنابراین بیمارستان دریافت اضافی $13,000 اگر آنها تشخیص مرگ به عنوان COVID-19” یک به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته meme on Facebook ادعا کرد. “و اضافی $39,000 اگر آنها با استفاده از دستگاه تنفس مصنوعی!” یک پست از الگوی رفتاری مشترک توسط صدها نفر شد مزبور: “و پس از آن ما تعجب می کنم که چرا تعداد مرگ و میر و تاب…”

ارقام ذکر شده توسط جنسن به طور کلی مربع با برآورد مدیکر پرداخت برای COVID-19 بستری شدن در بیمارستان بر اساس میانگین مدیکر پرداخت برای بیماران مبتلا به مشابه تشخیص.

مدیکر — فدرال برنامه بیمه درمانی برای آمریکایی ها 65 و بالاتر مرکزی در خطر جمعیت وقتی که می آید به COVID-19 — می پردازد بیمارستان در بخشی با استفاده از نرخ ثابت در تخلیه بر اساس یک دسته بندی سیستم شناخته شده به عنوان تشخیص-گروه های مرتبط.

مراکز مدیکر و مدیکید خدمات طبقه بندی شده COVID-19 موارد با گروه های موجود برای عفونت های تنفسی و التهاب. یک سیستم مدیریت محتوا سخنگو گفت: ما دقیق پرداخت متفاوت یک بیمار اصلی تشخیص و شدت و همچنین به عنوان درمان و روش است. نیز وجود دارد که تغییرات جغرافیایی.

یک تجزیه و تحلیل توسط بنیاد خانواده کایزر, نگاه, متوسط مدیکر پرداخت برای بستری شدن در بیمارستان برای موجود تشخیص-گروه های مرتبط و اشاره کرد که “میانگین مدیکر پرداخت برای عفونت های تنفسی و التهاب با عمده بیماریهای همراه یا عوارض در سال 2017 … $بود 13,297. برای اطلاعات بیشتر شدید و بستری شدن در بیمارستان ما با استفاده از میانگین مدیکر پرداخت برای یک سیستم تنفسی, تشخیص با دستگاه تنفس مصنوعی برای حمایت بیشتر از 96 ساعت بود که $40,218.”

این درست است که دولت پرداخت خواهد شد بیشتر به بیمارستان برای COVID-19 نفر در دو معنا: با پرداخت 20 ٪ اضافی در بالای مدیکر سنتی نرخ COVID-19 بيمار در طول اضطراری برای بهداشت عمومی و reimbursing بیمارستان برای درمان بیمه بیماران مبتلا به این بیماری (که در آن افزایش مدیکر رای).

هر دو از کسانی که مقررات بنیادی از Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند و یا مراقبت عمل می کنند.

مراقبت عمل ایجاد 20 درصد اضافه پرداخت می شود برای درمان بیماران مبتلا به COVID-19. این عمل بیشتر ایجاد 100 میلیارد دلار صندوق است که استفاده می شود به لحاظ مالی کمک به بیمارستان ها — یک “بخشی” از آن خواهد بود “مورد استفاده قرار گیرد برای بازپرداخت ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در مدیکر نرخ برای COVID مربوط به درمان بیمه,” با توجه به وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

به عنوان قیصر تجزیه و تحلیل اشاره کرد هر چند “معلوم نیست که آیا این صندوق جدید قادر خواهد بود برای پوشش هزینه های بیمه علاوه بر نیازهای دیگر از قبیل خرید لوازم پزشکی و ساخت و ساز از امکانات به طور موقت.”

در هر صورت این واقعیت است که برنامه های دولت در حال پرداخت بیمارستان برای درمان بیمارانی که COVID-19 نیست خود را در آن نماینده از هر چیزی نابکار.

“وجود دارد یک مفهوم در اینجا که بیمارستان ها بیش از گزارش خود COVID بیماران به دلیل آنها یک مزیت اقتصادی از انجام این کار [که] واقعا ظالمانه ادعای” جرالد Kominski ارشد همکار در UCLA مرکز تحقیقات سیاستگذاری سلامت گفت: ما. و او گفت: هر گونه پیشنهاد که بیماران ممکن است با قرار دادن بر روی هواکش از سود مالی نیست و نیاز پزشکی “آیا اساسا گفته پزشکان خود نقض سوگند دانشجویان پزشکی … منt خواهد بود مانند ارائه عمل جراحی قلب بر کسی که نمی شود به آن نیاز دارید.”

رابرت Berenson, یک موسسه همکار در موسسه شهری گفت: این تصور که بیمارستان در حال بهره گیر — به عنوان برخی از رسانه های اجتماعی پست ممکن است این مفهوم را میرسانند — آیا از عهده حقایق ،

Berenson گفت: درآمد به نظر می رسد برای بیمارستان ها در این سه ماهه به دلیل بسیاری را به حالت تعلیق در روش انتخابی که کلید به درآمد خود را وادار به برخی از بیمارستان ها به کاهش کارکنان. او گمان که بالقوه در مواردی از بیماران که به اشتباه “upcoded” — و یا طبقه بندی شده به عنوان COVID-19 زمانی که آنها هستند “و بی اهمیت نسبت به این نیروهای دیگری است که بر امور مالی بیمارستان.”

Berenson و دیگران صحبت می کنیم با هم گفت که بیمارستان ها باید عمیق بازدارنده برای “upcoding” است که می تواند در نتیجه کیفری یا مدنی بدهی های چنین به عنوان مستعد ابتلا به حال لگد از برنامه مدیکر.

جنسن خود گفت: در یک مصاحبه تلفنی که او ادعا گسترده پزشکی تقلب.

“من فکر می کنم مردم misclassifying? نه” جنسن گفت. او گفت: نگرانی های خود را متمرکز بر آنچه او تلقی “کمتر دقیق استاندارد” برای صدور گواهینامه مرگ و میر اعلام شده توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری و چه مرگ و میر به عنوان طبقه بندی شده COVID-19 بدون همخوانی مثبت نتایج آزمون می تواند منجر به بیش از شمارش است.

CDC ارشاد می گوید که مقامات باید گزارش مرگ و میر است که در آن بیمار آزمایش مثبت برای COVID-19 — و یا اگر یک تست در دسترس نیست “اگر شرایط فوتی و فوری در عرض مناسب درجه یقین است.” آن را بیشتر نشان می دهد که اگر یک “تشخيص قطعی COVID–19 ساخته نمی شوداما آن را مشکوک است و یا به احتمال زیاد (به عنوان مثال شرایط فوتی و فوری در عرض مناسب درجه از یقین) آن قابل قبول است به گزارش COVID-19 در گواهی فوت به عنوان ‘احتمال’ یا ‘فرض.'”

“اگر ما فکر می کنم آن را presumptive … ما می توانید پیش بروید و در پایین قرار داده COVID-19,” جنسن گفت: “یا حتی در برخی شرایط حتی اگر آن منفی است.” وی با اشاره به نمونه ای از 38 سال در مینه سوتا که مرگ آنها نسبت به کروناویروس حتی اگر او آزمایش منفی است.

مرد, مادر,,, اما, گفت , St. Paul پایونیر پرس که پزشکان تعیین نتیجه تست شد و به احتمال زیاد منفی کاذب. معلوم نیست دقیقا چه مشترک منفی کاذب در ایالات متحده, اما کارشناسان بهداشت عمومی و پزشکان باید نگرانی در مورد بسیاری از موارد از آزمایشات نشان دادن نتایج منفی حتی وقتی که دیگر شاخص نقطه به نقطه COVID-19.

برگه های مختلف COVID-19 آزمون از غذا و دارو توجه داشته باشید که یک “نتیجه منفی احتمال را رد نمی کند از COVID-19. زمانی که تست تشخیصی منفی است احتمال منفی کاذب نتیجه باید در نظر گرفته شود در این زمینه یک بیمار اخیر مواجهه و حضور علائم بالینی و نشانه های سازگار با COVID-19. احتمال منفی کاذب نتیجه را به خصوص باید در نظر گرفته شود اگر بیمار اخیر مواجهه و یا ارائه بالینی نشان می دهد که COVID-19 است که به احتمال زیاد و تست های تشخیصی برای دیگر علل بیماری (به عنوان مثال دیگر بیماری تنفسی) منفی هستند.”

به دقت از مرگ و میر دیگر کارشناسان قبلا به ما گفت که در حالی که این درست است که برخی از مرگ و میر نسبت به COVID-19 به احتمال زیاد خواهد رخ داده است بدون در نظر گرفتن بیماری و عوامل دیگر — مانند مرگ و میر ناشی از تشخیص داده نشده COVID-19 قربانیان از جمله کسانی است که رخ می دهد در صفحه اصلی — کمک به یک مشکل مهم تر از زیر-شمارش مرگ و میر.

شهر نیویورک به تازگی اضافه شده بیش از 3,700 قربانیان به آن مرگ و میر به حساب فرض موارد است. CDC ملی تعداد در حال حاضر باعث می شود توجه داشته باشید که چگونه بسیاری از موارد و مرگ و میر تلقی می شد “محتمل است.”

جنسن گفت: او در واقع معتقد بودند وجود دارد می توان موارد زیر شمارش و شمارش COVID-19 مرگ و میر — اما گفت که “اگر بیش از تعداد آن قابل تصور است که می تواند در پایین جاده ترجمه برای افزایش دلار در نظر برخی از بازیابی دلار از COVID-19.”

وقتی که می آید به 100 میلیارد دلار صندوق برای کمک به ارائه دهندگان آینده کمک های مالی توسط HHS قرار است به تمرکز بر روی ارائه دهندگان خدمات در مناطق ضربه سخت شیوع در میان دیگران. اما اولیه تخصیص 30 میلیارد دلار از 100 میلیارد دلار از صندوق برای کمک به بیمارستان ها نبود توزیع شده در این راه است. در عوض بر این اساس بود که قبل از مدیکر کسب و کار.

یک قیصر سلامت, اخبار و تحلیل نشان داد که توزیع اولیه که 30 میلیارد دلار منجر به بيمارستان در کشورهای کمتر تحت تاثیر این بیماری همه گیر مانند مینه سوتا, نبراسکا و مونتانا با توجه به بودجه ای که کار می کرد در مورد “300.000 دلار در هر گزارش COVID-19 مورد است.” در نیویورک که دارای بالاترین تعداد COVID-19 موارد اعطای پول به مبلغ “تنها 12000 دلار در هر مورد است.”

یادداشت سردبیر: FactCheck.org را قبول نمی کند تبلیغات است. ما با تکیه بر کمک های مالی و کمک های مالی فرد از مردم مثل شما. لطفا در نظر اهدا. کارت اعتباری و کمک های مالی ممکن است از طریق ما “اهدا” صفحه. اگر شما ترجیح می دهید را با چک و ارسال به: FactCheck.org, آننبرگ سیاست عمومی مرکز 202 S. 36 سنت فیلادلفیا, بهبهان 19104.

منابع

Berenson, رابرت. موسسه همکار شهری موسسه. مصاحبه تلفنی با FactCheck.org. 20 Apr سال 2020 است.

“موارد بیماری کروناویروس (COVID-19) در ایالات متحده آمریکا” آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. دیده 20 May سال 2020 است.

DePillis لیدیا و کارولین چن. “Coronavirus آزمون هستند که سریع ردیابی توسط FDA اما معلوم نیست تا چه حد دقیق هستند.” ProPublica. 10 May سال 2020 است.

الهی مریم. “‘او را به تنهایی.’ خانواده سوگوار از دست دادن پدر و برادر و پسر به کوروناویروس.” St. Paul پایونیر پرس. 9 May سال 2020 است.

راهنمایی برای صدور گواهینامه و میر به علت بیماری کروناویروس 2019 (COVID–19).” آمار حیاتی و گزارش ارشاد. مرکز ملی آمار سلامت آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. 2 Apr سال 2020 است.

Hancock, جی, et. al. “دیوانگی فوران: میلیاردها رفتن به بیمارستان بر اساس مدیکر, Billings, نه COVID-19.” قیصر سلامت نیوز. 10 May سال 2020 است.

جنسن اسکات. سناتور ایالت مینه سوتا. مصاحبه تلفنی با FactCheck.org. 20 Apr سال 2020 است.

Kominski جرالد. عضو ارشد UCLA مرکز تحقیقات سیاستگذاری سلامت. مصاحبه تلفنی با FactCheck.org. 17 Apr سال 2020 است.

لویت لری, et. al. “برآورد هزینه درمان بیمه بستری با COVID-19.” قیصر بنیاد خانواده. 7 May سال 2020 است.

مدیکر پرداخت مشورتی کمیسیون. “پرداخت مبانی | بیمارستان حاد بستری خدمات سیستم پرداخت.” 11 Oct 2019.

رئیس جمهور تهمت, معاون رئیس جمهور, پنس و اعضای Coronavirus نیروی کار در کنفرانس مطبوعاتی.” کاخ سفید. 8 May سال 2020 است.

شوارتز, Karyn. عضو ارشد بنیاد خانواده کایسر. مصاحبه تلفنی با FactCheck.org. 16 Apr سال 2020 است.

ایالات متحده مراکز مدیکر و مدیکید خدمات. “ICD-10 MS-DRGs نسخه 37.1 R1 موثر در تاریخ 1 آوریل سال 2020 است.” دیده 20 May سال 2020 است.

ایالات متحده مراکز مدیکر و مدیکید خدمات. “ICD-10-CM/عدد MS-DRG v37.0 تعاریف دستی.” دیده 20 May سال 2020 است.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی. “مراقبت در عمل ارائه دهنده صندوق امداد.” 16 Apr سال 2020 است.

خانه در ایالات متحده. “H. R. 748 مراقبت عمل می کنند.” (به عنوان امضا و به قانون 27 Mar 2020)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de