اجتماعی فاصله خدمه در نیویورک و کالیفرنیا در حال نگه داشتن اسب مسابقه در تلویزیون در ایالات متحده در coronavirus بیماری همه گیر.

اسب مسابقه یکی از معدود ورزش های مداوم و البته در یک ظرفیت محدود در تعداد انگشت شماری از خالی آهنگ اما خود تلویزیون حضور گسترش یافته و به دلیل کمبود گزینه های دیگر. نیویورک مسابقه انجمن کمک می کند تا تولید “آمریکا روز در مسابقه” در Fox Sports, TVG با همکاری NBC Sports برای ده ساعت از پوشش هر هفته و امید تلاش صنعت می تواند شناور ماندن و به دست آوردن قرار گرفتن در معرض بیشتر در این بار تلاش.

“اسب مسابقه شده است خوش آمدید جایگزین برای رویدادهای دیگر است که در حال حاضر در دسترس نیست” Fox Sports معاون اجرایی رئیس جمهور مایک Mulvihill گفت. “مشاهده از مسابقه اسب سه برابر شده بیش از سال گذشته است. آنلاین علامت یو پی اس برای جدید bettors هستند. شرط بندی دسته در آهنگ های ما در حال حاضر است. آن شده است یک بیت زیبا از حالت عادی زمانی که بقیه جهان ورزش است.”

برای یک ورزش است که معمولا تنها جلب توجه ملی از کنتاکی دربی از طریق تاج سه گانه فصل اسب مسابقه است که با بهره گیری از تنها بازی در شهر. تعداد بینندگان در Fox Sports 1, Fox Sports 2 و NBC شبکه ورزش است تا 206% در سال 2020 از همان زمان در سال گذشته است.

انواع مختلف از بینندگان هستند و در تنظیم و TVG مدیر عامل پوست گوساله و بره لوین گفت: تن از پخش برنامه تغییر سرعت به جای آن است.

“کلاه ها را به ما تولید و استعداد تیم: به معنای واقعی کلمه در عرض چند روز آنها منتقل شده از صحبت کردن به فن که می دانستند بسیاری در مورد ورزش به صحبت کردن و واقعا آموزش مخاطبان در راه است که در آن ما به طور معمول انجام نمی,” لوین گفت.

بیشتر علی bettors در حال ثبت نام برای NYRA برنامه به عنوان به خوبی به عنوان FanDuel مسابقه. NYRA رئیس درآمد افسر تونی Allevato گفت: آن را امضا کرده بود تا هفت برابر این مقدار از مردم بیش از گذشته سه هفته از بقیه سال همراه و ارائه کرده است چیزهایی مانند $20 شرط آزاد به مبتدیان آشنا با ورزش.

طرفداران جدید قادر به دریافت آشنا با تماشای در تلویزیون با تشکر از فقط چند ده نفر مشغول به کار در بلمونت پارک در لانگ آیلند و جنوب کالیفرنیا studios. NYRA مدیر تلویزیون عملیات اریک داناون نظارت یک سوم از معمول خود کارکنان گسترش در میان مناطق مختلف در بلمونت پارک در حالی که TVG معمول خدمه 45-50 است را به کمتر از 10 نفر در محل کار خود.

در هوا پخش هستند یا مستقر جدا در مجموعه و یا کار از خانه. مقامات گفت: کارگران در حال مشاهده CDC و محلی دستورالعمل در فاصله در حالی که انجام شغل خود را برای قرار دادن مسابقات در هوا.

“ما همه فاصله از سراسر تلویزیون ما کامیون به طوری که مردم در مجاورت نزدیک با یکدیگر ما دائما در حال تمیز کردن تسهیلات بنابراین ما در حال فعالیت در یک راه امن,” Allevato گفت.

مسابقه زنده در قنات در کوئینز پارک بود به حالت تعلیق در اواسط ماه مارس پس از یک سیرجهت مخالف مبداء مسابقه کارگر آزمایش مثبت برای coronavirus. داماد مارتین زاپاتا, 63, درگذشت در اوایل ماه آوریل از COVID-19 عوارض.

اما غیر نیویورک نژادها همواره بخشی از NYRA پخش و در حال حاضر در این مسابقه از مکان هایی مانند فلوریدا Gulfstream پارک و خلیج تمپا فراز آرکانزاس’ Oaklawn پارک اوکلاهما را Remington پارک و نبراسکا Fonner پارک. بلمونت پارک سیرجهت مخالف مبداء مسابقه باز می ماند برای تقریبا 600 کارگران به مراقبت از اسب و Allevato گفت NYRA به عنوان یک سازمان غیر انتفاعی در ادامه به پخش مسابقات نه برای پول بلکه برای مراقبت از کارکنان آن و کمک به صنعت در مقیاس بزرگ است.

“ما در حال نگه داشتن آنها شده و ما در حال نگه داشتن مواد غذایی در جدول برای این افراد,” او گفت:. “ما در مسابقه اسب برای مسافت های طولانی و هدف ما این است که برای دیدن نیویورک اسب مسابقه رشد و برای مسابقه اسب برای موفقیت در نیویورک آن نیاز به موفقیت در سراسر کشور و وجود یک اکوسیستم است که درگیر در اینجا با ده ها و ده ها هزار شغل است.”

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im