نیویورک (AP) — نیویورک برنامه ریزی شده برای مبارزه با شیوع کروناویروس در میان امیدوار بستری روند. رژیم صهیونیستی. اندرو کومو extended stay-at-home محدودیت های پنج شنبه تا اواسط ماه مارس و در شهر نیویورک در حال آماده شدن برای استفاده از 11,000 خالی اتاق های هتل برای coronavirus قرنطينه. در همین حال شهردار, بیل د Blasio گفت: این شهر دست و پنجه نرم کردن با بینی $7.4 میلیارد دلار ضرر در درآمد مالیاتی به دلیل بحران است.

در اینجا آخرین coronavirus تحولات در نیویورک:

محدودیت های توسعه یافته

ایالت نیویورک را تمدید اقامت خود را در خانه محدودیت حداقل از طریق 15 مه در میان نشانه هایی از موج اولیه از coronavirus شیوع کم کردن سرعت.

کومو گفت: این ویروس انتقال نرخ هنوز هم نیاز به رام او به عنوان طولانی مدت قوانین است که باید به سمت چپ بسیاری از نیویورکی کار از خانه و قادر به جمع آوری پس مارس 22. فرماندار گفت: این پسوند ساخته شده بود با مشورت با دیگر غرب متحده خواهد شد و دوباره مورد بررسی قرار در ماه آینده.

تعداد زیادی از مردم در بیمارستان بستری ایالت علامت است به کمتر از 18 ، 000 دور در زیر پیش بینی اولیه. اما هنوز هم وجود دارد نزدیک به 2,000 تازه تشخیص داده شده مردم از آمدن به بیمارستان روزانه کومو گفت.

نیویورک ثبت 606 COVID-19-مرگ و میر ناشی از چهارشنبه کمترین روزانه تعداد در بیش از یک هفته. بیش از 12000 نفر کشته شده اند ایالتی در بیش از یک ماه است.

“این هنوز هم ادامه دارد در واقعا غم انگیز, غم انگیز, نرخ” کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

هر چند مخل جف Fila حومه آلبانی گفت: او را درک نیاز برای ادامه محدودیت. پشتیبانی فنی متخصص و همسر او کار کرده اند از خانه و تماشای 16 ساله و پسر 13 ساله به دختر.

“با توجه به چالش های دیگر مردم این است که هیچ چیز نیست. بنابراین من می تواند به مقابله با آن” Fila گفت. “مردم دیگر باید برای رفتن به محل کار و یا شغل خود را از دست. من آنها را احساس کنید.”

فرماندار همچنین گفت که او در حال گسترش نیاز شروع شب جمعه که همه ساکنان سایش پوشش صورت در زمانی که آنها را در ملاء عام و در عرض 6 پا از افراد دیگر است. او گفت که علاوه بر اینکه مورد نیاز در مترو و اتوبوس و پوشش باید فرسوده توسط رانندگان و مسافران برای-استخدام وسایل نقلیه.

____

طرح جدید برای اتاق های هتل ها

در ابتدا پس از پوشش تا هتل به تبدیل شدن به طور موقت بیمارستان این شهرستان است که در حال حاضر برنامه ریزی برای استفاده از این اتاق به عنوان قرنطینه سایت برای برخی از مردم در شلوغ آپارتمان برای پناهگاه بی خانمان ساکنان و کارکنان مراقبت های بهداشتی که نمی خواهید به خطر آلوده کردن اعضای خانواده de Blasio گفت.

در برخی از جوامع که در آن عفونت نرخ بالا هستند برخی از مردم در حال زندگی در تنگ چند نسل خانواده شهردار اشاره کرد.

“اگر یک تهدید وجود دارد که ممکن است کسی آلوده در خانه و آن ممکن است گسترش در میان اعضای آن خانواده ما به گارد در برابر آن” او گفت:.

د Blasio گفت: این شهرستان با مراکز بهداشتی و درمانی برای شناسایی افرادی که نیاز به خدمات خواهد شد و شروع به حرکت مردم را به اتاق های هتل مارس 22.

در ابتدا “پیش بینی ما به ما گفت که ما ممکن است مجبور به استفاده از تعداد زیادی از هتل ها و ده ها و ده ها قادر به جای تمام نیازهای پزشکی,” او گفت:. “تا کنون خدا را شکر که مورد نشده است.”

این COVID-19 ویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

___

بودجه بحران

شهر نیویورک ممکن است $7.4 میلیارد بودجه آمار بیش از 15 ماه به دلیل coronavirus د Blasio گفت: او به عنوان دقیق برنامه ریزی شده کاهش و اعتراض به رئیس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کنگره برای تزریق پول نقد برای شهرها و ایالات متحده.

“اگر شما رهبری سنا را به دنبال خواهد داشت. اگر شما هم سکوت آنها را ندارد. آن را بر شما آقای رئیس جمهور” از حزب دموکرات گفت: در اخبار جلسه. او گفت که او روز شنبه به جمهوری خواه رئیس جمهور و به او گفت “زادگاه خود به او نیاز دارد.”

این شهرستان تا کنون بیش از صرف 700 میلیون دلار برای رسیدگی به این ویروس شیوع و انتظار به صرف یک مبلغ 3.5 میلیارد دلار در پایان ماه دسامبر با توجه به انتشار اخبار از دفتر شهردار.

این هزینه های جدید آمده است که درآمدهای مالیاتی در حال کوچک شدن هستند. شهردار جدید $89.3 بودجه پیشنهادی منتشر شده در پنج شنبه, سبك بینی درآمد مالیاتی به مبلغ 2.2 میلیارد دلار در بودجه جاری سال و آن را $5.2 میلیارد دلار پایین تر از خود را زودتر برنامه ریزی برای سال مالی که آغاز می شود در ماه جولای.

این شهر کشیده شده بر ذخایر و همچنین صرفه جویی در برخی از برنامه ها به دلیل ویروس های مربوط به خاموش شدن ناگهانی. اما شهردار طرح نیز برای ساخت طیف گسترده ای از trims: همه چیز از تاخیر در گسترش آن رایگان prekindergarten برنامه 3 ساله برای کاهش هرس و از تعلیق یک تابستان کار برنامه برای افراد جوان به بسته شدن شهر استخر در تابستان امسال در نور از ویروس.

هنوز هم وجود دارد عدم قطعیت در مورد اینکه آیا آن را به اندازه کافی خواهد بود. شهر مستقل بودجه روز یکشنبه در بینی یک 9.7 میلیارد درآمد کسری در این بودجه در سال آینده. د Blasio گفت او احترام می گذارد آژانس مستقل اما غرفه های شهرداری را می بینی.

او گفت: اخراج یا furloughs خواهد بود آخرین چاره اما “صادقانه میگویم که تصمیم استوار در واشنگتن است.”

“واشنگتن به گام بنابراین ما می توانیم ارائه خدمات اساسی,” او گفت:. “ما باید که محرک و یا دیگری که ما در حال رفتن به را وحشتناک را انتخاب کند.”

___

مارینا وینو و تپه کمک از آلبانی, n. y. جنیفر Peltz گزارش از نیویورک است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im