پر از سوراخ در آمریکا: Coronavirus خاموش کردن تهدید شغل

Outbreak_Job_Loss_68191 برخی از 60 ٪ از تمام کارگران پرداخت می شود در صنعت خدمات. ;
APTOPIX_Virus_Outbreak_Washington_08596 یک زن با پوشیدن یک ماسک پیاده روی را از طریق یک ترمینال در رونالد ریگان واشنگتن ملی فرودگاه, دوشنبه, مارس 16 سال 2020 در آرلینگتون ، (AP Photo/اندرو بیلبائو)
Virus_Outbreak_New_York_65659 یک عابر پیاده عبور می کند از طریق یک کم جمعیت خرده فروشی hub در مرکز مالی جهان, دوشنبه, مارس 16 سال 2020 در نیویورک است. نیویورک پیوست و با کانکتیکات و نیوجرسی به میله, رستوران ها و سینما شروع دوشنبه شب. با توجه به سازمان بهداشت جهانی بسیاری از افراد بهبود می یابند در حدود دو تا شش هفته بسته به شدت بیماری است. (AP Photo/جان Minchillo)
Virus_Outbreak_Ohio_76942 نگهبان جوآن جلب شوی کف استخر اتاق قفل در نارنجی دبیرستان, دوشنبه, مارس 16 سال 2020 در فلفل Pike, Ohio. اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine در روز پنج شنبه دستور داد هر مدرسه در اوهایو به مدت سه سال آغاز و در پایان روز دوشنبه. DeWine می گوید این امکان وجود دارد اوهایو مدارس ممکن است بسته برای بقیه سال تحصیلی. (AP Photo/تونی Dejak)
Virus_Outbreak_New_York_42962 یک کارگر تحویل سواری دوچرخه خود را در امتداد یک مسیر در سمت غرب بزرگراه, دوشنبه, مارس 16 سال 2020 در نیویورک است. ایالت نیویورک وارد یک مرحله جدید در این بیماری همه گیر کوروناویروس دوشنبه پیوستن به کانکتیکات و نیوجرسی به میله, رستوران ها و سینما شروع دوشنبه شب. فرمانداران گفت: رستوران ها و کافه ها را به حرکت می کند را خارج و تحویل خدمات تنها. (AP Photo/جان Minchillo)
Virus_Outbreak_Washington_27371 یک مرد از طریق پیاده روی خالی کنگره برجک در کاپیتول هیل در واشنگتن دوشنبه, مارس 16 سال 2020 است. کنگره اتحاد بسته کنگره و تمام سنا و خانه و ساختمان های اداری به مردم تا آوریل در واکنش به گسترش شیوع کروناویروس. (AP Photo/پاتریک Semansky)
Virus_Outbreak_New_York_20975 تحویل کارگر خود دوچرخه برقی, گذشته, بازار بورس نیویورک, دوشنبه, مارس 16 سال 2020 در نیویورک است. نیویورک رهبران در زمان یک سری از اقدامات بی سابقه ای یکشنبه به سرعت گسترش coronavirus از جمله لغو مدارس و خاموش ترین زندگی شبانه در شهر نیویورک است. (AP Photo/جان Minchillo)
APTOPIX_Virus_Outbreak_Washington_66493 یک زن با پوشیدن یک ماسک پیاده می رود از طریق امنیتی رونالد ریگان واشنگتن ملی فرودگاه, دوشنبه, مارس 16 سال 2020 در آرلینگتون ، (AP Photo/اندرو بیلبائو)
Virus_Outbreak_New_York_08683 مشتریان را در یک خط با چرخ دستی های خرید در محلی خرده فروشی, فروشگاه, دوشنبه, مارس 16 سال 2020 در نیویورک است. ایالت نیویورک وارد یک مرحله جدید در این بیماری همه گیر کوروناویروس (سه شنبه) در همه شهر نیویورک مدارس دولتی بسته شده است. نیویورک پیوست و با کانکتیکات و نیوجرسی به میله, رستوران ها و سینما شروع دوشنبه شب. با توجه به سازمان بهداشت جهانی بسیاری از افراد بهبود می یابند در حدود دو تا شش هفته بسته به شدت بیماری است. (AP Photo/یوکی Iwamura)
APTOPIX_Virus_Outbreak_New_York_09859 Oculus در مرکز تجارت جهانی حمل و نقل توپی کم اشغال دوشنبه, مارس 16 سال 2020 در نیویورک است. میلیون ها نفر از آمریکایی ها را آغاز کرده اند که کار خود را هفته پر از سوراخ در به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس به معنی کل کشور در زندگی روزمره منتقل شده در راه پیش از این هرگز دیده می شود در تاریخ ایالات متحده است. (AP Photo/علامت Lennihan)
Virus_Outbreak_Florida_06179 یک تیم پزشکی آماده به آزمون مردم برای COVID-19 در یک درایو از طریق ایستگاه های راه اندازی در پارکینگ FoundCare فدرال واجد شرایط مرکز بهداشت در وست پالم بیچ فلوریدا در دوشنبه مارس 16, 2020. (گرگ Lovett/پالم بیچ پست از طریق AP)
Virus_Outbreak_Indiana_65875 کورتنی Crabtree بررسی درجه حرارت از یک مشتری در یک Witham خدمات بهداشتی درایو-از طریق جامعه ویروسی غربالگری مرکز دوشنبه, مارس 16 سال 2020 در Whitestown, Ind. غربالگری مرکز coronavirus کمک خواهد کرد که ارائه راهنمایی و کاهش سفرهای غیر ضروری به اتاق اورژانس. (AP Photo/Darron کامینگز)
Virus_Outbreak_New_York_82574 یک کارگر تولید دسته مواد غذایی با دستکش در حالی که با پوشیدن یک ماسک صورت, دوشنبه, مارس 16 سال 2020 در نیویورک است. شهر نیویورک وارد یک مرحله جدید در این بیماری همه گیر کوروناویروس دوشنبه با تمام این شهر مدارس دولتی بسته به مدت حداقل یک ماه و کافه ها و رستوران ها مورد به حد جز برای سرویس takeout. با توجه به سازمان بهداشت جهانی بسیاری از افراد بهبود می یابند در حدود دو تا شش هفته بسته به شدت بیماری است. (AP Photo/جان Minchillo)
Virus_Outbreak_New_York_04624 یک دوچرخه سوار می پوشد یک ماسک او به عنوان عبور از پل بروکلین, دوشنبه, مارس 16 سال 2020 در نیویورک است. پل عابر پیاده و دوچرخه در راه است که به طور معمول شلوغ در یک روز آفتابی. (AP Photo/علامت Lennihan)
Virus_Outbreak_Washington_70203 مردم راه رفتن و گذشته ماموران پلیس در خارج از آمریکا را در کاپیتول هیل در واشنگتن دوشنبه, مارس 16 سال 2020 است. کنگره اتحاد بسته کنگره و تمام سنا و خانه و ساختمان های اداری به مردم تا آوریل در واکنش به گسترش شیوع کروناویروس. (AP Photo/پاتریک Semansky)
APTOPIX_Virus_Outbreak_California_20035 یک داوطلب با استفاده از دستکش های لاستیکی در حالی که توزیع ناهار در یک توزیع مواد غذایی مرکز راه اندازی شده توسط رویای مرکز برای کسانی که نیاز دارند با توجه به شیوع کروناویروس, دوشنبه, مارس 16 سال 2020 در لس آنجلس. (AP Photo/مارسیو خوزه سانچز)
Virus_Outbreak_New_York_68292 مترو مشتری از طریق پیاده روی خالی مترو در بروکلین شهر نیویورک, دوشنبه, مارس 16 سال 2020 در نیویورک است. شهر نیویورک وارد یک مرحله جدید در این بیماری همه گیر کوروناویروس دوشنبه با تمام این شهر مدارس دولتی بسته به مدت حداقل یک ماه و کافه ها و رستوران ها مورد به حد جز برای سرویس takeout. با توجه به سازمان بهداشت جهانی بسیاری از افراد بهبود می یابند در حدود دو تا شش هفته بسته به شدت بیماری است. (AP Photo/جان Minchillo)
Virus_Outbreak_Rhode_Island_29998 دارسی کلمن قفل درب به Rebelle صنعتگر شیرینی پس از توزیع سفارش آنلاین به مشتری در خارج به عنوان رستوران بسته درهای خود را به ناهار خوردن در سرویس های دوشنبه, مارس 16 سال 2020 در پراویدنس, R. I. مقامات دولتی در روز دوشنبه دستور رستوران ها و کافه ها برای پایان دادن به ناهار خوردن در خدمات به عنوان مجموع تعداد موارد جدید کروناویروس در کشور افزایش یافته است به 21. اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند. (AP Photo/دیوید گلدمن)
US_Virus_Outbreak_Iowa_38604 دولت Rep. تریسی Ehlert D-Cedar Rapids با این نسخهها کار در پشت میز خود در آیووا خانه, دوشنبه, مارس 16 سال 2020 در خانه ملت در Des Moines, Iowa. من آیووا رهبران تعلیق جلسه قانونی برای حداقل 30 روز در تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19 coronavirus. (AP Photo/چارلی Neibergall)
Virus_Outbreak_Michigan_77769 پزشکان دستیار جسیکا همیلتون و همسرش آمنه Beslic RN دارای گرد و خاک و لوله آزمایش کیت برای تست افراد COVID-19 در یک درایو از طریق ایستگاه های راه اندازی در پارکینگ از بیمارستان Beaumont در بلوط سلطنتی, Mich., دوشنبه, مارس 16 سال 2020 است. (AP Photo/پل Sancya)
Virus_Outbreak_Michigan_76477 یک پرستار دارای سواب و لوله آزمایش برای آزمایش مردم برای COVID-19 در یک درایو از طریق ایستگاه های راه اندازی در پارکینگ از بیمارستان Beaumont در بلوط سلطنتی, Mich., دوشنبه, مارس 16 سال 2020 است. (AP Photo/پل Sancya)
Virus_Outbreak_Indiana_07490 قفسه های خالی دیده می شود در Meijer, فروشگاه, دوشنبه, مارس 16 سال 2020 در Whitestown, Ind. مردم نگران coronavirus خرید شده جلوتر و تخلیه قفسه های فروشگاه. (AP Photo/Darron کامینگز)
Virus_Outbreak_US_05969 این دوشنبه, مارس 16 سال 2020 عکس نشان می دهد که قفسه های خالی در یک فروشگاه مواد غذایی در ویللو گرو Pa. خریداران شده است خرید مقادیر اضافی از محصولات پس از شیوع کروناویروس. با توجه به سازمان بهداشت جهانی بسیاری از افراد بهبود می یابند در حدود دو تا شش هفته بسته به شدت بیماری است. (AP Photo/مت Rourke)
Virus_Outbreak_New_York_04076 یک پیاده روی پیاده روی در امتداد خالی اسکله 2 در پل بروکلین پارک در برابر مرکز شهر منهتن افق دوشنبه, مارس 16 سال 2020 در نیویورک است. نیویورک رهبران در زمان یک سری از اقدامات بی سابقه ای یکشنبه به سرعت گسترش coronavirus از جمله لغو مدارس و خاموش ترین زندگی شبانه در شهر نیویورک است.اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از جدید کروناویروس. با توجه به سازمان بهداشت جهانی بسیاری از افراد بهبود می یابند در حدود دو تا شش هفته بسته به شدت بیماری است. (AP Photo/جان Minchillo)
CORRECTION_Virus_Outbreak_US_78916 تصحیح تاریخ مارس 14, نمی, مارس 15 – در این روز شنبه, مارس 14 سال 2020 عکس, مسافران در خط صبر کنید برای رفتن را از طریق آداب و رسوم در o’hare International Airport در شیکاگو است. شهردار شیکاگو لری Lightfoot مورد دولت اجازه می دهد در مورد 3000 آمریکایی از بازگشت از اروپا در گیر می شود ساعت ها در داخل آداب و رسوم منطقه در o’hare International Airport در شنبه نقض فدرال توصیه از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که مردم در عمل “اجتماعی فاصله.” (AP Photo/مایکل Sadler)
Virus_Outbreak_Atlanta_16723 یک مسافر می پوشد یک ماسک محافظ و دستکش او به عنوان منتظر در خارج در Hartsfield جکسون آتلانتا فرودگاه بین المللی دوشنبه, مارس 16 سال 2020 در آتلانتا. گرجستان فرماندار هشدار می دهد که COVID-19 عفونت کروناویروس در حال افزایش در دولت او به عنوان امضا اضطراری اعلام آنلاک جارو قدرت به مبارزه با این بیماری تهدید. اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از جدید کروناویروس. با توجه به سازمان بهداشت جهانی بسیاری از افراد بهبود می یابند در حدود دو تا شش هفته بسته به شدت بیماری است. (AP Photo/جان Bazemore)
Virus_Outbreak_Ohio_05984 نشانه ای آویزان در پنجره در Chipotle Mexican Grill, دوشنبه, مارس 16 سال 2020 در وودمیر ایجاد کرد اوهایو. همه کافه ها و رستوران ها در اوهایو بسته خواهد شد تا اطلاع ثانوی گفت: رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine که مصرف یک موضع سخت در تلاش برای جلوگیری از کروناویروس گفت: “اگر ما را نمی, این اقدامات در حال حاضر آن را خیلی دیر است.” (AP Photo/تونی Dejak)
Virus_Outbreak_New_York_32717 نان تحویل ساخته شده است به یک ستاره ونک رستوران در منطقه بروکلین شهر نیویورک, دوشنبه, مارس 16 سال 2020 است. شهردار بیل د Blasio است به امضای یک فرمان اجرایی دوشنبه بستن کافه ها و رستوران ها. که طول می کشد تا اثر سهشنبه, محدودیت خدمات مواد غذایی به بایگانی اطلاعات و تحویل تنها. (AP Photo/جان Minchillo)
APTOPIX_Virus_Outbreak_Washington_81921 تایلر بالدوین مبس (مبس) طبقه پس از بسته شدن برای این شب در Taproom در Pike Place, یکشنبه, مارس 15 سال 2020 که در آن او با این نسخهها کار به عنوان یک متصدی بار در سیاتل. واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee گفت: یکشنبه شب که او را سفارش تمام میله, رستوران ها, سرگرمی و تفریح و امکانات در کشور به طور موقت به مبارزه با گسترش coronavirus به عنوان ایالت واشنگتن است که تا کنون بیشترین مرگ و میر در ایالات متحده از این بیماری است. بالدوین گفت: او بسته بیش از یک ساعت اولیه روز شنبه پس از او شنیده می شود اعلام خواهد شد. (AP Photo/تد S. وارن)
Virus_Outbreak_Washington_75231 مردم راه رفتن در اتحادیه ایستگاه اصلی سالن در واشنگتن دوشنبه, مارس 16 سال 2020 است. ایالات متحده جراح عمومی می گوید: تعدادی از coronavirus موارد در ایالات متحده رسیده است سطح است که ایتالیا ثبت دو هفته پیش. این نشانه آن است که عفونت انتظار می رود که در امریکا به عنوان دولت مراحل تست و بازارهای مالی ادامه به سقوط. (AP Photo/پاتریک Semansky)
Virus_Outbreak_New_York_85732 یک مدرسه افسر امنیتی نگهبانان ورودی از دکتر Sun Yat Sen مدرسه متوسط بسته به علت coronavirus نگرانی دوشنبه, مارس 16 سال 2020 در نیویورک است. نیویورک رهبران در زمان یک سری از اقدامات بی سابقه ای یکشنبه به سرعت گسترش coronavirus از جمله لغو مدارس و خاموش ترین زندگی شبانه در شهر نیویورک است. (AP Photo/جان Minchillo)
Virus_Outbreak_New_York_53358 مترو مشتری از طریق پیاده روی خالی مترو در بروکلین شهر نیویورک, دوشنبه, مارس 16 سال 2020 است. نیویورک رهبران در زمان یک سری از اقدامات بی سابقه ای یکشنبه به سرعت گسترش coronavirus از جمله لغو مدارس و خاموش ترین زندگی شبانه در شهر نیویورک است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی بسیاری از افراد بهبود می یابند در حدود دو تا شش هفته بسته به شدت بیماری است. (AP Photo/جان Minchillo)
Financial_Markets_Wall_Street_27436 گر گرگوری Rowe, مرکز, و دیگران کار در کف بازار بورس نیویورک روز شنبه, مارس 16 سال 2020 است. (AP Photo/کریگ Ruttle)
Financial_Markets_Wall_Street_11401 گر پیتر Mazza آثار در کف بازار بورس نیویورک روز شنبه, مارس 16 سال 2020 است. (AP Photo/کریگ Ruttle)
Virus_Outbreak_New_York_82758 یک عابر پیاده عبور می کند تقریبا خالی Fulton ایستگاه مرکز به عنوان کسب و کار بسته به علت coronavirus نگرانی دوشنبه, مارس 16 سال 2020 در نیویورک است. نیویورک رهبران در زمان یک سری از اقدامات بی سابقه ای یکشنبه به سرعت گسترش coronavirus از جمله لغو مدارس و خاموش ترین زندگی شبانه در شهر نیویورک است. شهر نیویورک وارد یک مرحله جدید در این بیماری همه گیر کوروناویروس دوشنبه با تمام این شهر مدارس دولتی بسته به مدت حداقل یک ماه و کافه ها و رستوران ها مورد به حد جز برای سرویس takeout. با توجه به سازمان بهداشت جهانی بسیاری از افراد بهبود می یابند در حدود دو تا شش هفته بسته به شدت بیماری است. (AP Photo/جان Minchillo)
Virus_Outbreak_Washington_61031 مردم راه رفتن در یونیون استیشن واشنگتن, دوشنبه, مارس 16 سال 2020 است. ایالات متحده جراح عمومی می گوید: تعدادی از coronavirus موارد در ایالات متحده رسیده است سطح است که ایتالیا ثبت دو هفته پیش. این نشانه آن است که عفونت انتظار می رود که در امریکا به عنوان دولت مراحل تست و بازارهای مالی ادامه به سقوط. (AP Photo/پاتریک Semansky)

میلیون ها نفر از آمریکایی ها پناه در خانه در برابر coronavirus دوشنبه با بسیاری از آنها پرتاب از کار تا اطلاع ثانوی به عنوان مقامات محکم حماسه سرکوب و فهرست کسب و کار مجبور به بستن در سراسر ایالات متحده توسعه یافته به رستوران ها سالن های ورزشی و قمار.

با اقتصاد ایالات متحده مرتعش نزدیک به توقف شاخص Dow Jones Industrial Average با کاهش حدود 3000 امتیاز یا 13 درصد آن یکی از بزرگترین روز در صد از دست دادن پس از جمعه سیاه سقوط از سال 1987.

سریع کار توقف کرده بود آمریکایی ها فرسایش در مورد شغل خود و پس انداز خود را تهدید به پایمال کردن حقوق بیکاری برنامه ها و افزایش ترس این کشور کشویی به رکود است.

تعدادی از عفونت در ایالات متحده با صعود به مورد 4,300 با حداقل 78 مرگ دو سوم از آنها در سخت ضربه ایالت واشنگتن که در آن بسیاری از ساکنان حومه شهر سیاتل پرستاری خانه قطع شده است توسط ویروس.

مقامات در شش منطقه خلیج سان فرانسیسکو شهرستان صادر شده یک “پناهگاه در محل” سفارش مؤثر نزدیک به 7 میلیون نفر نیاز اکثر ساکنان به ماندن در داخل و سرمایه گذاری تنها برای مواد غذایی و دارو و یا ورزش برای سه هفته — بنیادی ترین اندازه گرفته شده و در عین حال در آمریکا برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“من می دانم که امروز سفارش یک گام رادیکال. آن را به. ما نیاز به عمل در حال حاضر همه ما,” دکتر گفت: اعطای, Colfax, مدیر سان فرانسیسکو در بخش بهداشت و درمان.

از خاموش شدن ناگهانی لمس هر گوشه ای از کشور: بزور و با تهدید نمایندگی مجاز و فروش در لاس وگاس پارک کارگران در اورلاندو فلوریدا, رستوران و نوار کارکنان در سراسر کشور و کارخانه شراب سازی کارگران در کالیفرنیا است. حداقل هشت متحده به تمامی کافه ها و رستوران ها به حداقل بخشی از روز است. قمار تعطیل در نیوجرسی.

تایلر Baldwin, a 29 ساله متصدی بار در Taproom در سیاتل Pike Place Market, یکی از شهر بزرگترین جاذبه های توریستی تعطیل اولیه “بنابراین من می توانید به خانه بروید و شروع بدانند بیکاری و مواد غذایی تمبر واقعا هر آنچه در گام بعدی برای نگه داشتن خودم شناور است.”

کامیونداران حمل کالا از یک بندر در ویرجینیا هستند فقط تلاش برای چسبیدن به دلیل حجم محموله کاهش یافته است بسیار است.

“این یک مبارزه فقط برای زنده ماندن در حال حاضر فقط برای قرار دادن غذا روی میز” گفت: Nicole ساپلنزا مدیریت عضو Coastwide خدمات دریایی در ویرجینیا.

حدود 82 میلیون نفر یا سه پنجم از نیروی کار ایالات متحده در حال کارکنان ساعتی. بسیاری از آنها را نمی خواهد پرداخت اگر آنها کار نمی کند. برای کسانی که در یک دسته بندی است که شامل رستوران و هتل و پارک تفریحی و کازینو کارگران فقط یک سوم دسترسی به پرداخت مرخصی استعلاجی با توجه به ولز فارگو.

کوین Hassett سابق مشاور اقتصادی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در سی ان ان که “که شانس یک رکود اقتصادی جهانی در حال نزدیک به 100% در حال حاضر” و پیش بینی کرد که ایالات متحده می تواند از دست دادن حدود 1 میلیون شغل در ماه آوریل است.

به نظر می رسد اقتصاد کرم در حد سرعت سریع تر از در سال 2008 بحران مالی.

“این است که مانند یک بهمن. این همه اتفاق می افتد در یک بار گفت:” هایدی Shierholz ارشد اقتصاددان در موسسه سیاست اقتصادی. “و هیچ کس نمی داند چه مدت آن را برای رفتن به گذشته است.”

در طرف دیگر ledger, آمازون اعلام کرد که می خواهد برای اضافه کردن 100,000 کارگران به ارائه بسته های میان افزایش سفارشات آنلاین از مردم قادر و یا تمایلی به پا مجموعه در فروشگاه ها. و فروش تفنگ افزایش یافت و در بسیاری از نقاط به عنوان ترس در زمان برگزاری در سراسر ایالات متحده

“من هرگز آن را دیده بود گفت:” اد ترنر که صاحب اد امنیت عمومی در استوک بریج گرجستان “این خود حفظ است. این هراس است. این است که ” من نمی قادر خواهد بود برای محافظت از خانواده از انبوهی و مرده راه رفتن.'”

با مدارس بسته برای دهها میلیون نفر از کودکان در سراسر کشور, پدر و مادر شروع به استفاده از طرح درس که شامل فلش کارت های آموزش آنلاین سگ پیاده روی و خلاقیت جلسات. بسیاری از این بود در حالی که دستکاری کار کنفرانس تلفنی, ایمیل ها و یادداشت ها. دیگران درهم به مراقبت از کودک.

از خاموش شدن ناگهانی به خصوص ویرانگر برای بسیاری از هنرمندان و خدمات کارگران صنعت در نیویورک که تکیه بر شب زنده داری و زنده به چک چک در یکی از شهرستانها گران ترین در جهان است.

رالف آنتونی 38 ساله طنز و بازیگر در نیویورک سیتی تا به حال دو گیگابایت لغو هفته گذشته که او را هزینه $1,000 — پول او در نظر گرفته شده برای استفاده به پرداخت ماه آینده صورتحساب.

“وجود دارد به معنای واقعی کلمه هیچ کاری به رفتن در اطراف” او گفت:. “شما در حال زندگی کردن پس انداز خود را. شما در حال نابودی پرتفوی سرمایه گذاری خود را.”

در سراسر کشور بسیاری از رستوران ها محدود شد به بایگانی اطلاعات و یا تحویل تنها.

اما “چه کسی به در آمده برای حمل استراحتی? هنوز بسیاری از مردم نکته در حمل-outs” پیشخدمت دانیل لیوینگستون از ارل کسی که شام میخورد در فرندل میشیگان اظهار تاسف کرد.

در نامه ای به ناروا و رهبران کنگره آمریکا اتاق بازرگانی به نام swift قانون از جمله سه ماه لغو برخی از مالیات ها و گسترش وام به کسب و کار به “کاهش بالقوه ویرانگر اقتصادی اثر است.”

فرمانداران در تعدادی از کشورها گفت: آنها در حال رشد نگران از گسترش آسیب های اقتصادی و اثر بر کارگران است. برخی از اعلام تغییرات به آن را آسان تر برای مردم را به جمع آوری مزایای بیکاری. دیگران شتاب برنامه ها به وام های در دسترس برای کسب و کارهای کوچک.

برخی از تحلیلگران نگران هستند که بیکاری سیستم می تواند تحت الشعاع مردم به دنبال کمک به عنوان اتفاق افتاده است و در اوج رکود بزرگ بیش از یک دهه پیش. در واقع این وب سایت که در آن کسب و کار می تواند درخواست برای مدیریت کسب و کار کوچک فاجعه وام سقوط شنبه.

در جبهه پزشکی چهار داوطلب سالم شد اولین شرکت کنندگان در یک کارآزمایی بالینی یک واکسن تجربی علیه ویروس, دریافت عکس در یک موسسه تحقیقاتی در واشنگتن است. اما مقامات هشدار داد که آن را از یک سال تا 18 ماه به طور کامل تست و تایید هر واکسن.

در سراسر کشور, مقامات بهداشت و سیاستمداران و رهبران کسب و کار صحبت در مورد “اجتماعی فاصله” و “مسطح منحنی” و یا تشویق مردم برای جلوگیری از دیگران به طوری که به سرعت گسترش ویروس و نگه داشتن ایالات متحده در بیمارستان ها از بودن با غرق ناگهانی سیل از بیماران.

اکثر افرادی که با این بیماری نسبتا علائم خفیف اما آن می تواند کشنده برای برخی به خصوص افراد مسن و کسانی که با مشکلات اساسی. بسیاری از افراد مبتلا به این ویروس بازیابی در چند هفته.

مردم مجبور به سر خم کردن در خانه تا به حال به شکل از چگونه خود را سرگرم در حال حاضر که تقریبا تمام گردهمایی های اجتماعی منع شده اند لغو شد یا به شدت دلسرد شده است. برخی از برنامه ریزی برای شراب خواری-سازمان دیده بان تلویزیون بگیر تا در کارهای روزمره مانند تمیز کردن زیرزمین ورزش در خانه انجام دهید بیشتر در پخت و پز و یا گرفتن در خواندن خود را.

“من فقط شروع به” عشق در زمان وبا است.’ آن مناسب به نظر می رسید گفت:” بورلی فایفر در سیلور اسپرینگ مریلند از گابریل گارسیا مارکز رمان.

در سراسر جهان شیوع دارد بیمار بیش از 180,000 مردم و چپ بیش از 7,100 مرده است.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان جولی اما واتسون, فیلیپ Marcelo, Ted وارن و مایک اشنایدر کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im