در اینجا این است که کلاغ های انتخاب شده در سال 2020 پیش نویس NFL

ریونز کردم بالقوه استارت در وسط دفاع خود را با انتخاب linebacker پاتریک ملکه بیرون از LSU با 28 کلی انتخاب در پیش نویس NFL در پنج شنبه شب.

ملکه تا به حال 85 پردازد و سه کیسه و یک رهگیری برای کمک به ببر پیروزی در مسابقات قهرمانی ملی در فصل گذشته. بیش از سه سال فعالیت حرفه ای او انباشته 131 حرفه ای می پردازد از جمله 17 1/2 به صورت یک دست و چهار کیسه.

ملکه تصمیم به قرار دادن نام خود را به پیش نویس NFL پس از او junior فصل است. او پتانسیل به گام و بلافاصله شروع به نشان او در 16 پردازد در ببر ” و دو کالج فوتبال بازی حذفی.

در دور دوم شب جمعه کلاغ انتخاب شده در حال اجرا پشت J. K دابینز از ایالت اوهایو. در 2019, Dobbins شد اولین بار در حال اجرا پشت در مدرسه تاریخ به پیش افتادن از 2000 متری.

کلاغ’ مشغول دور سوم پیش نویس لگد کردن با انتخاب Texas A&M University دفاعی مقابله با جاستین Madubuike. دفاعی lineman تا به حال دو رقمی پردازد برای از دست دادن خود را در دوم و سوم فصل سابق که او برنده تیم دفاعی با ارزش ترین بازیکن جایزه.

دانشگاه تگزاس گیرنده گسترده Devin Duvernay به دنبال Madubuike در بالتیمور پیش نویس هیئت مدیره بود که در یک تیم همه بزرگ 12 انتخاب سال آخر خود را با 1,386 متری و نه touchdowns.

ملک هریسون از دانشگاه ایالتی اوهایو در نظر گرفته شد شش میدارد پس از Duvernay به عنوان سومین تیم آسوشیتد پرس آمریکا و تیم اول همه بزرگ ده linebacker می پیوندد کلاغ.

و انتخاب نهایی از دور سوم در بالتیمور بود Mississippi State University گارد تایر فیلیپس. می سی سی پی بومی برگزار مقابله با ارشد خود را سال در کالج اما به عنوان یک نگهبان پس از انتخاب توسط کلاغ.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش. این پست به روز خواهد شد به عنوان پیش نویس پیشرفت می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>