کمک به دست: ایرانیان متحد برای کمک به کسانی که مبتلا به کروناویروس

رو یکی از بدترین شیوع کروناویروس ایرانیان در جوامع محلی هستند که با یکدیگر برای کمک به کسانی که تحت تاثیر قرار به عنوان کشور جنگ یک بیماری که تاکنون جان حدود 1,300 مردم و آلوده بیش از 18,000 سراسر کشور با توجه به آمار و ارقام رسمی در 19 مارس ،

پزشکان و پرستاران و دیگران, ارسال شده است, فیلم ها و پیام های آنلاین گفتن شهروندان به باقی می ماند در حالی که داوطلبان باید کاشته ماسک مقادیر اماکن عمومی و مراقبت های بسته که شامل الکل دارویی و ماسک برای خانواده های فقیر.

بخش خصوصی نیز تبادل نظر در با یک ائتلاف از شرکت های خصوصی افتتاح یک کلینیک در پایتخت, تهران و اهدای دنده محافظ به شدت تیره و تار بیمارستان ها در مواجهه با کمبود مواد با توجه به شیوع این بیماری که تاکنون جان بسیاری از کارگران مراقبت های بهداشتی.

تهران-بر اساس تاجر درگیر با این تلاش ها گفت: RFE/RL که بسیاری احساس می کنند که امور را به دست خود چون “دولت پول ندارد و با توجه به [ایالات متحده به رهبری اقتصادی] تحریم هیچ قدرت و [قضاوت].”

“با کمک به نظام سلامت و بهداشت و درمان-مراقبت از کارگران ما در حال کمک به خودمان گفت:” تاجر که نمی خواهید به توان نام برد.

پس از چین و ایتالیا, ایران تا به حال بیشتر عفونت و مرگ و میر بیش از هر کشور دیگری در جهان است.

این بیماری همه گیر در میان گسترده عمومی بی اعتمادی بیش از ایران و انتقاد از اولیه خود را با تاخیر پاسخ و عدم قرنطینه مقدس شیعیان در شهر قم که در آن دو مورد اول از coronavirus گزارش شده در فوریه 19.

ویروس اعتقاد بر این است که گسترش از قم به بسیاری از کشور 31 استان.

مقامات ایرانی نه تحمیل اجباری مستندات در هر شهرستانها مانند کشورهای دیگر انجام می دهند اما آنها خواست ایرانیان به ماندن در خانه در حالی که بسته شدن مدارس و دانشگاه ها و سایت های گردشگری در حالی که همچنین لغو رویدادهای عمومی.

نماز جمعه در سراسر کشور متوقف شده و به تازگی مقامات نیز بسته عالیات در تعدادی از شهرها از جمله قم.

تهران که رو به تخریب تحریم های ایالات متحده که فلج اقتصاد و نابود آن درآمدهای نفتی شده است تقلا برای مقابله با بحران.

برای اولین بار در 60 سال ایران درخواست 5 میلیارد دلار وام از صندوق بین المللی پول برای کمک به مبارزه با کروناویروس.

در میان اتهامات گسترده از بی کفایتی مقامات رسمی ایران گفت: تحریم ها باید به طور جدی مختل تهران توانایی برای پاسخ به coronavirus بحران در حالی که خواستار حذف خود را به دلایل بشردوستانه.

اما دولت ایالات متحده آمریکا اعلام کرد که محدودیت های جدید علیه ایران در اوایل این هفته نشان داده که هیچ نشانه ای از آن است که مایل به پیشنهاد جمهوری اسلامی ایران.

شهردار تهران Piruz حناچی گفت: در 17 مارس که ایران threadbare اقتصاد خواهد بود قادر به تحمل هزینه اجرای قرنطينه و در نتیجه از دست دادن درآمد در آنها باعث می شود. “در یک وضعیت عادی و خوب اقتصاد ما می تواند اعمال قرنطینه” حناچی بیان شد که توسط Eghtesadonline.com.

“اما چه می آید بعدی مانند ارائه محصولات لازم و یا جبران [اقتصادی] ضرر و زیان [توسط کسب و کار] در سراسر ایران امکان پذیر نیست بنابراین کامل مستند نمی تواند انجام,” او اضافه شده است.

یک زن در تهران است که ارائه ماسک و الکل دارویی به فقیر گفت: هر کس به انجام بخشی خود را. “برای مثال من مادر مسن شده است و تماس با خانواده و دوستان اصرار آنها را به ماندن در خانه در حالی که من شده اند کمک در راه های دیگر ، “آن را مانند زمان [1980-88] جنگ [با عراق] اما در حال حاضر ما باید برای دفاع از کشور ما و عزیزان ما در برابر نامرئی دشمن.”

در رسانه های اجتماعی شده اند و ارسال تصاویر از اعمال محبت از جمله گندزدايی از خیابان ها و ماشین های نقدی و همچنین توزیع ماسک و صابون به کودکان خیابانی و اهدای بسته های مواد غذایی به خانواده های فقیر.

در گیلان و سایر استان های کشور عمده سایت های گردشگری, برخی از شهروندان رفته به جاده اصلی با دست نوشته نشانه هایی برای توقف مسافران که نادیده گرفته اند هشدارهای مقامات به ماندن در خانه.

نیز وجود داشته اند گزارش های پزشکی و پرستاری, دانشجویان, داوطلب برای کمک به در بیمارستان برای کمک به غرق کارکنان.

بسیاری نیز گفت: آنها اهدا خواهد شد پول را به کسانی که نیاز دارند و به خصوص کسانی که تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

نوشتن در توییتر شناخته شده کارآفرین پدرام سلطانی گفت: عمل به “عیدی” و یا پولی هدیه برای نوروز name Persain جدید سال — برای کسانی که در حال مبارزه به دلیل بیماری همه گیر در حال حاضر باید.

“نه سال بود که تلخ و اقتصادی دشوار است به عنوان [فعلی ایران سال که به پایان می رسد در مارس 20]. Coronavirus را گرفته است آخرین شانس برای کسانی که امید به پول در نوروز,” او گفت:.

“ما باید به اطراف نگاه کنید [مردم]. در این سال به ‘عیدی’ است و دیگر یک سنت آن را یک مسئولیت اجتماعی” سعید سلطانی معاون رئيس جمهور سابق ایران در اتاق بازرگانی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>