برای بسیاری از ما از گوشی های هوشمند تقریبا تبدیل به یکی دیگر از زائده. ما صرف ساعت بر روی آنها اتصال با دوستان گرفتار شدن در اخبار بازی, بازی ها و تماشای فیلم ها.

در واقع یک بررسی دریافتند که فرد به طور متوسط لمس تلفن همراه خود را بیش از 2000 بار در روز.

همه که تماس وسیله گوشی های بندر می تواند مقدار زیادی از باکتری ها و میکروب ها و ویروس ها.

بسیاری از این میکروب ممکن است تهدید کننده زندگی اما coronavirus در زمان بیماری همه گیر می تواند کشنده باشد.

و علاوه بر این که بسیار مسری coronavirus به نظر می رسد انعطاف پذیر طولانی در هوا و بر روی سطوح نسبتا طولانی زمان. چه مدت ؟ آن متفاوت است. یک تجزیه و تحلیل منتشر شده 17 مارس در مجله پزشکی نیوانگلند که این ویروس می تواند دوام بیاورد در هوا به مدت 3 ساعت در مس تا 4 ساعت روی مقوا تا 24 ساعت و در پلاستیک و استیل تا 72 ساعت است.

برای محافظت در برابر ابتلا به کروناویروس سازمان بهداشت جهانی خواستار مردم نه تنها به شستن دست های خود را اغلب, اما تمیز کردن این سطوح آنها را در تماس با آمد و همچنین. گوشی های هوشمند سقوط در این رده است.

پس چگونه باید به شما پاک کردن این قطعه گران قیمت از تکنولوژی بدون آسیب رساندن به آن است ؟

اول چند چیز شما باید انجام دهید.

صفحه نمایش از گوشی های هوشمند است که پوشش داده شده با آنچه که به نام “oleophobic پوشش.” این لایه نازک طراحی شده است برای حفظ اثر انگشت و رطوبت.

ضد عفونی کننده و یا برخی از دستمال مرطوب می تواند آسیب های این صفحه نمایش است. اصلا از آنها استفاده کنید.


چه باید به شما استفاده از? اپل به تازگی به روز شده آن برای تمیز کردن پیشنهادات ومشاوره است که 70 درصد ایزوپروپیل الکل دستمال مرطوب استفاده شود. الکل به سرعت خشک و دستمال از هر گونه میکروب در سطح گوشی است.

همچنین شما می توانید پاک کردن تلفن خود را با یک پارچه ترجیحا یکی که نرم و بدون پرز. اپل و سامسونگ هر دو توصیه این روش به عنوان به خوبی.

اما اگر شما لازم نیست دستمال مرطوب یا پارچه در دست, آنچه که باید شما انجام دهید ؟

خوشبختانه یک روش ساده و موثر جایگزین: آب و صابون. اول نمی تبادل تلفن — حتی اگر آن را مقاوم در برابر آب. یک تکه پارچه یا حوله کاغذی, اضافه کردن صابون است که کف و حاوی مواد شوینده. پاک کردن آن از طریق تلفن و سپس پاک کردن آن را با پارچه یا حوله کاغذی کمی مرطوب با آب. بعد از این صابون کف صابون از بین رفته اند, خشک پت تلفن. که در آن است. تلفن شما در حال حاضر باید جوانه-رایگان و یا بسیار نزدیک به آن است.

چگونه اغلب شما باید تمیز کردن گوشی خود را ؟ این بستگی دارد که چگونه اغلب شما با استفاده از آن, اما فیلیپ Tierno بالینی استاد میکروبیولوژی و آسیب شناسی در دانشگاه نیویورک Langone دانشکده پزشکی می گوید او خود را پاک دو بار در روز – “یک بار در صبح و یک بار در شب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im