در کره جنوبی و سنگاپور و ایران, خوشه از عفونت ها منجر به پرش در موارد جدید بیماری ویروسی در خارج از چین است. اما این اعداد است که نگرانی کارشناسان: آن که به طور فزاینده ای نمی تواند آنها را ردیابی که در آن خوشه آغاز شده است.

سازمان بهداشت جهانی گفته مقامات چین را سرکوب نقاط کشور خرید زمان برای بقیه جهان به آماده شدن برای این ویروس جدید است. اما به عنوان نقاط داغ ظهور در سراسر جهان مشکل پیدا کردن هر منبع — اولین بیمار که جرقه هر خوشه ممکن است نشانه بیماری است شروع به گسترش بیش از حد به طور گسترده ای برای محاکمه و درست بهداشت عمومی مراحل به مهر آن را.

“یک تعداد نقطه آتش سوزی اتفاق می افتد در سراسر جهان است نشانه آن است که همه چیز در حال تیک تاک, همراه, و آنچه ما در حال رفتن به در اینجا است که احتمالا یک بیماری همه گیر” گفت: ایان مک کی که مطالعات ویروس ها در استرالیا دانشگاه کوئینزلند.

که بدترین اینجا نیست هنوز که اصرار دارد. آن را نمی متقاعد شده است که کشورهای خارج از چین بیشتر نیاز شدیدی اقدامات, اما آن را اشاره به خوشه در مورد ایران و کره جنوبی هشدار می دهند که ممکن است در حال اجرا برای مهار ویروس.

“آنچه ما می بینیم بسیار متفاوت مرحله از این بیماری بسته به جایی که شما نگاه کنید” گفت که دکتر سیلوی Briand. “ما دیدن الگوهای مختلف انتقال در مکان های مختلف.”

سازمان بهداشت جهانی تعریف “جهانی همه گیر” به عنوان یک بیماری در دو قاره هر چند برخی از کارشناسان بهداشت عمومی تماس بگیرید شیوع یک بیماری همه گیر اگر گسترش است و بیش از یک منطقه گسترده ای یا در سراسر بسیاری از مرزهای بین المللی.

جدیدترین پرچم قرمز: ایران گزارش داد 18 نفر از جمله چهار مرگ و میر, فقط در دو روز. خوشه آغاز کرد و در شهر قم, محبوب, مذهبی, مقصد, اما روشن نیست چگونه. بدتر آلوده مسافران از ایران در حال حاضر کشف شده در لبنان و کانادا است.

در کره جنوبی بیشتر از thehundreds ofnew موارد شناسایی شده پس از چهار شنبه مرتبط به یک کلیسا در شهر Daegu و نزدیک بیمارستان. اما مقامات بهداشتی هنوز یافت نمی شود “شاخص مورد” فرد در میان کلیسا 9,000 پیروان است که زنجیره ای از عفونت.

وجود دارد نیز شده است, چند مورد در پایتخت سئول که در آن عفونت مسیرهای هنوز پیش بینی شده است. در اروپا و ایتالیا شاهد مواردی از این ویروس جدید بیش از چهار برابر در یک روز آن را به عنوان چنگ زدن با عفونت در شمال منطقه که ظاهرا باید از طریق یک بیمارستان و یک کافه.

خوشه ای از موارد نیست ذاتا نگرانی — در واقع این انتظار می رود به عنوان یک عفونت است که آسان به گسترش است که در سراسر جهان توسط مسافران است. اولین خط دفاع: منزوی کردن بیمار به درمان آنها و جلوگیری از گسترش بیشتر و قرنطینه افرادی که در تماس با آنها را تا زمانی که دوره کمون است.

اما به عنوان ویروس را گسترده تر می شود تلاش برای ردیابی هر تماس خواهد بود بیهوده سنگاپور نخست وزیر Lee Hsien Loong اذعان کرد در اوایل این ماه.

“اگر ما هنوز hospitalize و منزوی کردن هر مظنون مورد بیمارستان های ما غرق خواهد شد,” او گفت:. تا کنون دولت شهر را شناسایی کرده و پنج خوشه از انتقال از جمله دو کلیسا. اما وجود دارد باقی می ماند هشت محلی منتقل موارد با لینک کلیک کنید برای زودتر موارد یا به چین است.

ویروس ها متفاوت است در چگونه آنها را آلوده. جدید کروناویروس — بر خلاف آن عموزاده سارس و یا سندرم حاد تنفسی و ابتال به بیماری مرس یا سندرم تنفسی خاورمیانه — گسترش به راحتی به عنوان یک سرماخوردگی.

و آن را تقریبا به طور قطع در حال گسترش نشان می دهد افرادی که چنین علائم خفیف است که هیچ کس نمی تواند بگوید گفت: دکتر Amesh Adalja از دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت.

“در صورتی که همه این مهار روشها در حال رفتن به محل کار” Adalja گفت. “این احتمال وجود دارد مخلوط در فصل سرما و آنفلوانزا بیش از همه جا در کشورهای مختلف” رفته و خسته شده اید تا زمانی که کسی به شدت بیمار است.

این علائم خفیف هستند و خبر خوب “در شرایط نه به عنوان بسیاری از مردم در حال مرگ گفت:” مک کی در استرالیا. “اما این واقعا خبر بد اگر شما در حال تلاش برای جلوگیری از یک بیماری همه گیر,” او اضافه شده است.

زمانی که دلار هنگ کنگ گزارش داد این اولین مرگ ناشی از این ویروس در اوایل این ماه آن را نیز تایید کرد سه محلی منتقل موارد شناخته شده لینک به هر گونه موارد قبلی و یا هر سفر تاریخچه به چین است. چوانگ Shuk-kwan از مرکز حفاظت از بهداشت و درمان هشدار داد که “وجود دارد می تواند نامرئی زنجیره ای از عفونت اتفاق می افتد در داخل جوامع است.”

مقامات در کره جنوبی و ژاپن نشان داده اند در هفته گذشته است که گسترش در حال ورود به یک مرحله جدید در کشور خود.

روز جمعه نخست وزیر کره جنوبی چانگ Se-kyun گفت: دولت می توانست به تغییر تمرکز خود را از قرنطینه و کنترل مرز به کندی گسترش ویروس. مدارس و کلیساها بسته شد و برخی از تجمع جمعی ممنوع است.

Takaji Wakita سر از ژاپن در موسسه ملی بیماری های عفونی زودتر از مردم خواست کار در خانه و یا در شیفت برای جلوگیری از بودن در یک جمعیت و خودداری از برگزاری غیر ضروری و غیر فوری نشست.

اما Adalja هشدار داد که گسترده اقدامات مانند چین نهاد در شیوع این بیماری را در کانون ووهان — که در آن شهروندان دستور داده شده است به ماندن در خانه های خود را برای هفته ها — می تواند نتیجه معکوس. در حالی که آن باقی مانده است دیده می شود اگر این ویروس جدید است که پایانی که نوع مستند باعث می شود آن را سخت را برای مردم برای دریافت دیگر بسیار مهم مراقبت بود و سریع برای درمان یک حمله قلبی.

وجود دارد هیچ راهی برای پیش بینی, اگر, اخیر خوشه خواهد سوزاند و یا باعث گسترده انتقال است.

در حال حاضر مقامات بهداشتی باید امتحان کنید و شامل عفونت تا زمانی که ممکن است در حالی که آماده شدن برای یک تغییر در استراتژی آماده سازی بیمارستان آماده تجهیزات حفاظتی و تقویت آزمایشگاه ظرفیت گفت: Gagandeep Kang یک میکروبیولوژیست که منجر به هند ترجمه سلامت علم و فن آوری موسسه.

“اگر چه پنجره فرصت باریک است برای جلوگیری از شیوع ما هنوز هم شانس به آن را شامل” گفت که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus. “اما در حالی که انجام است که ما باید برای آماده شدن در همان زمان برای هر احتمالاتی چون این بیماری می تواند به هر جهت – آن را حتی می تواند کثیف است.”

___

Ghosal گزارش از دهلی نو است. Neergaard گزارش از واشنگتن آسوشیتد پرس نویسندگان آیلین Ng در کوالا لامپور, مالزی, کیم تانگ-hyung در سئول کره جنوبی و ماری یاماگوچی در توکیو کمک به این داستان.

___

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im