اتحاد چین واقعا مهر آن Coronavirus بحران ؟

کلماتی مانند “سخت گیرانه” و “مائو-سبک کنترل اجتماعی” استفاده شده است برای توصیف مقامات چینی’ محدودیت در جامعه در مرکزی چین در نبرد خود را در برابر کشنده جدید کروناویروس.

چند مخالف بود هنگامی که مقامات چینی به طور کامل اذعان خطر مطرح شده توسط SARS-CoV-2 coronavirus و همراه COVID-19 بیماری — بسیاری از آنها را متهم در ابتدا پوشش یک کلید بینش شیوع در ووهان در ماه ژانویه — آنها بی رحمانه قرنطینه جدا شده و surveilled صدها میلیون نفر از شهروندان است.

در 20 مارس که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت که “ووهان فراهم می کند و امیدوارم که برای بقیه جهان است که حتی در شدید ترین وضعیت می تواند تبدیل به اطراف.”

آن را در کلمات مشترک سازمان ملل متحد-چینی ماموریت اپیدیولوژی “شاید بلند پروازانه ترین چالاک و تهاجمی بیماری مهار تلاش در طول تاریخ است.”

و چیزی است که می تواند به احتمال زیاد تنها می تواند انجام شود در یک مستبد کشور مانند چین است.

اما شواهد در دسترس ساخته شده در این هفته نشان می دهد که اقدامات خشن کار می کرد — حداقل در حال حاضر.

دستیابی به موفقیت بزرگ مشخص شده بود در چین در سه ماه اپیدمیولوژیک نبرد با ویروس ناشناخته در مارس 18, زمانی که آمار و ارقام رسمی نشان داد هیچ محلی جدید انتقال از coronavirus و تنها چند ده مورد جدید, همه آنها عفونت آمد که از خارج از کشور.

یک روز بعد با دولت در جاهای دیگر هنوز هم در عجله برای تشدید کنترل اجتماعی به عنوان جهانی همه گیر خروشان این COVID-19 مرگ و میر در ایتالیا به تنهایی تحت الشعاع این 3,245 کشته شده توسط این بیماری تا کنون در چین است.

دانشمندان چینی حتی ادعا در 19 مارس است که یک مطالعه جدید در ووهان نشان داد به طور متوسط علامتی بیمار احتمال مرگ شد 1.4 درصد “قابل ملاحظه ای پایین تر” از برخی از شاخص های که قبلا پیشنهاد شده است.

شش کشور دیگر — ایتالیا, اسپانیا, آلمان, ایالات متحده, ایران و فرانسه — در حال حاضر تعداد بیشتری از فعال COVID-19 موارد از چین — که در آن 71,150 مردم بهبود مارس 20 و 6,569 هنوز مبارزه با این بیماری است.

در مجموع این اخبار به نظر می رسد به حفاظت از اعتماد به نفس بیان شده در “گزارش نهایی” توسط ماموریت مشترک سازمان جهانی بهداشت (WHO) و چینی های عفونی-بیماری های کارشناسان در coronavirus و COVID-19 که ابرو مطرح شده برای آن به ظاهر effusive نتیجه گیری.

“چین پررنگ رویکرد شامل گسترش سریع این جدید تنفسی پاتوژن تغییر کرده است البته به سرعت در حال افزایش و کشنده بیماری” ماموریت گزارش در اواخر فوریه با میزان عفونت های جدید در چین cresting و موارد در ایتالیا-که به مقصد برای تبدیل شدن به یک اروپایی جدید کانون-فقط شروع به خزش از تک رقمی.

موج دوم?

اما حتی در میان چنین ستایش و نشانه هایی که 1.4 میلیارد چینی را پاک عمده عفونی مانع کارشناسان هشدار می دهند که متناوب بازگشت به جرم مستندات وجود دارد تقریبا اجتناب ناپذیر حداقل برای سال آینده.

موج دوم از عفونت است به احتمال زیاد آنها می گویند در چین و در هر نقطه دیگری که موفق به سرکوب اولیه شیوع آن در مارس 20 تا به حال مبتلا بیش از 250 ، 000 نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 10,500.

“البته ما باید ورزش احتیاط — این وضعیت می تواند معکوس” که Tedros اضافه شده است.

اخیر خبر خوب نیز تهدید به تحت الشعاع قرار دادن انتقاد شدید از مقامات چینی’ اتهام امتناع از به اشتراک گذاری به طور بالقوه نجات بخش اطلاعات با خارج از دانشمندان و کشور به وقوع ballooned از اولین مورد تایید شده در دسامبر 1. همچنین اندرز برای آن سانسور شهروند هشدارها و مجازات کسانی که صحبت از زمانی که زمان از جوهر بود به بلانت شیوع.

چنین هشدارها و انتقادات را نه مانع پکن از تبدیل ظاهری به ارائه تخصص و ارائه planeloads از ماسک پنکه و دیگر تجهیزات پزشکی.

A nurse attends to a baby with COVID-19 at an isolation ward in Wuhan Children's Hospital on March 16.


یک پرستار اجلاس به یک نوزاد با COVID-19 در انزوا بخش در ووهان بیمارستان کودکان در مارس 16.

ظرف یک ماه از آن اوج عفونت رای چین و برخی از برجسته شهروندان چینی را بیشتر چرخد و از اختلافات و انگشت اشاره بر درک شکست در حاوی جوانه زدن همه گیر به حمایت و یا ارائه کمک به ایالات متحده و اروپا — که چه کسی تماس شیوع فعلی “کانون” — و جمعیت های دیگر در سراسر جهان است.

این بخشی از آنچه شده است به عنوان یک “coronavirus تبلیغات جنگ” تغذیه توسط چه سیاسی می گوید: “یک نه چندان ظریف روابط عمومی کمپین” از پکن است.

شده است که در مقابله در ایالات متحده به یادآوری است که شامل پرورش معنایی تف در میان برخی از مقامات اصرار به خصوص در ایالات متحده رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در اشاره به آن به عنوان “چینی Virus.”

“نگاه کمپین دروغ که [مقامات چینی] در حال راه انداختن طراحی شده است برای تغییر مسئولیت” وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo که بارها و بارها به نام coronavirus پشت COVID-19 “ووهان ویروس” به خبرنگاران گفت: در 17 مارس است.

او افزود: “ما می دانیم که این مقدار: ما می دانیم که دولت برای اولین بار به آگاهی از ووهان ویروس بود که دولت چین. که تحمیل یک مسئولیت ویژه ای برای بالا بردن پرچم به می گویند ” ما یک مشکل این است که متفاوت و منحصر به فرد و ارائه خطر است.’ و از آن زمان افتضاح مدت زمان طولانی برای جهان به تبدیل شدن به آگاهی از این خطر که نشسته بود آنجا ساکن در داخل چین است.”

جدید و ناآشنا دشمن

به SARS-CoV-2 coronavirus فکر این است که برای اولین بار شروع به پریدن کرد از حیوانات به انسان در حدود هفته سوم نوامبر سال 2019 با توجه به تجزیه و تحلیل ژنتیکی با اولین موارد خال در شدت جمعیت ووهان در استان هوبئی.

وجود دارد هیچ تایید واکسن برای راحتی انتقال coronavirus و درمان ذات الریه-مانند COVID-19 بیماری است که باعث می شود تا کنون محدود به مراقبت های حمایتی و تجربی stabs با عوامل موجود.

هر گونه گسترده معرفی اثبات شده و ایمن واکسن هنوز حداقل یک سال تا 18 ماه دور بسیاری از کارشناسان می گویند.

در اواخر ماه ژانویه بسیاری از تمرکز بر روی چین و پنهان کاری به عنوان غیر خودی سعی در ارزیابی تهدید جهانی.

چین حزب کمونیست اذعان کرد در فوریه 3 — هنگامی که مرگ و میر در حدود 400 و عفونت های جدید نصب شد-که به سرعت در حال وقوع خواهد بود “یک آزمون بزرگ چین سیستم و ظرفیت برای حکومت.”

حزب کمونیست در این هفته علنا محکوم مقامات’ درمان یک دکتر که به رسمیت شناخته شده اهمیت شیوع کروناویروس به زودی پس از آن ابتدا.

A photo of Wuhan's deserted streets taken on March 10.


یک عکس از ووهان را ترک خیابان ها گرفته شده در مارس 10.

Opthamologist Li Wenliang بود خودش آلوده در اوایل ژانویه و درگذشت COVID-19 یک ماه بعد پس از اعتراض در آشکار تمایل مقامات اذعان به سرعت در حال گسترش مشکل است. اما خود را آنلاین در اعتراض به جمع آوری یک رنگ و گریه در برابر رسمی پنهان کاری و سکوت و به نظر می رسد برای کمک به لرزش مقامات چینی به عمل است.

در اوایل ماه فوریه با کروناویروس جدید عفونت خونتان در چین و گسترش به بیش از یک دوجین دیگر کشورها دهها میلیون نفر چینی بودند و در تنظیم به یک دولت متعلق به دوربین مدار بسته زندگی می کنند جریان از گردباد 10 روز ساخت و ساز از امکانات بیمارستان به خانه در اطراف 2,600 COVID-19 بيمار.

بیشتر در سراسر جهان تماشا ووهان Huoshenshan بیمارستان و Leishenshan بیمارستان پروژه از طریق آژانس خبری خوردها. چینی بینندگان به تجهیزات ساخت و ساز relatable نام مستعار مانند “زرد” و “آبی کوچک” با توجه به شاخص Nikkei Asian Review, اما آن را روشن و رسمی سیگنال فوریت وضعیت و خطر ناک روزها و هفته های آینده.

“در حالی که آن است که احتمالا منصفانه است که بگوییم چین اولیه محرومیت از جدیت SARS-CoV-2 شیوع محور در ووهان مجاز است که شهر به طور گسترده ای آلوده, آنها در نهایت قرار دادن بسیار دقیق بهداشت عمومی اقدامات به محل از جمله تقریبا کامل ‘قفل-کردن’ از این شهرستان و دیگران در چین,” Dean وینسلو عفونی-بیماری پزشک در دانشگاه استنفورد مراقبت های بهداشتی در کالیفرنیا گفت: RFE/RL طریق e-mail.

گرفتار در میانه

بزرگ چینی سرکوب ترکیب تهاجمی قرنطينه, بی رحمانه اجرا مستندات و تهاجمی surveilling از طریق برش لبه “داده های بزرگ” ابزار و هوش مصنوعی است.

حتی که Tedros در “تبریک” چینی پاسخ داد در ماه ژانویه تاکید کرد antivirus اقدامات’ “شدید اجتماعی و اقتصادی تاثیر…در مردم چین است.”

نیویورک تایمز محاسبه می شود که حداقل 760 میلیون چینی قرار گرفتند و در برخی از نقطه به درجه ای از خانواده جدا می کند.

صورت-تشخیص هوش مصنوعی (AI) و دیگر “داده های بزرگ” تلاش بودند نیز تمرکز برای رسیدن به آنچه که به عنوان “تماس با ردیابی و مدیریت از اولویت جمعیت.”

دیده بان حقوق بشر (HRW) شکایت با صدای بلند در مورد سنگین-handedness چینی مستند خودسرانه بازداشت و دیگر خشونت و آشکار اقدامات’ لیست ناخواسته قربانی از جمله یک معلول پسر بچه ای که در اثر غفلت بعد از بستگان خود مجبور شدند به قرنطینه.

HRW خواست خویشتنداری توسط پکن در ژانویه 30, گزارش چین: احترام به حقوق Coronavirus پاسخ.

فراموش نشدنی قصه های پدید آمده از تنگ تصویربرداری حرارتی تشخیص صورت و هوش مصنوعی و نرم افزار و سایر تلاش های نظارت در حال استفاده توسط چین است.

یکی هوبئی صاحب رستوران شد بازدید اواخر شب توسط پلیس که او از coronavirus نقطه داغ به خانه اش در سیچوان به طوری که آنها می تواند سفارش او را به قرنطینه خود را برای دو هفته الجزیره گزارش داد. هنگامی که او بیرون رفت و به انتخاب و سبزیجات و او به سرعت تعقیب توسط پلیس که می خواهم به وضوح شاغل محله دوربین و صورت-شناخت ابزار به نقطه خود را بخواند.

“این سخت نیست’

از فرانسه به جمهوری چک و حتی ایتالیا مقامات خارج از چین باید دست و پنجه نرم بیشتر عموم با مبادلات بین نیاز به نظارت و برای عموم به رعایت “اجتماعی فاصله” و دیگر حمایت از یک طرف و بی میلی به نظر می رسد سنگین دست در اجرای آنها از سوی دیگر است.

در طول اشتراک گذاری اطلاعات سفر به ایتالیا در مارس 19, بازدید از چینی صلیب سرخ خورشید رسمی Shuopeng افتخار ووهان را “کاهش” عفونت “پس از یک ماه پس از تصویب این مستند سیاست” وجود دارد. “در اینجا در میلان سخت ترین ضربه منطقه توسط COVID-19” او گفت:, “وجود ندارد بسیار سخت مستند.”

یکی از برجسته انتقادات چینی پاسخ و امکان سنجی آن برای غرب شده است که کشیدن همان درجه از تهاجمی و کنترل دشوار خواهد بود در جوامعی که آزادی شخصی و جاه طلبی های حرفه ای تر هستند قوی محافظت می شود.

“وجود دارد به یک تعادل بین حفاظت از زندگی مردم و معیشت” مجله تایم به نقل از یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه هنگ کنگ بن Cowling گفته.

دیگر منتقدان قرعه کشی موازی بین مقامات چینی’ سازش رویکرد به مستندات و شواهد که آنها در ابتدا تحت پوشش شواهد از حیوان به انسان عفونت آغاز شده است که شیوع سفید به طور فزاینده ای نگران کننده آمار و ارقام در آن گسترش یافته و موفق به اندازه کافی اطلاع رسانی از خطرات.

کلمه ای که مقامات توقیف شانگهای آزمایشگاه ساخته شده است که یکی از مهم ترین پیشرفت های علمی به عنوان شیوع کروناویروس بود نصب به یک بیماری همه گیر برای “اصلاح” در حال حاضر تغذیه اتهامات ادامه دهد. مقامات توضیح بسته شدن در که آمد روز بعد از آزمایشگاه منتشر شده coronavirus را توالی ژن بر روی یک پلت فرم باز.

“من فکر می کردم هیچ راهی وجود دارد که تعداد کسانی که می تواند واقعی” مجله ساینس به نقل از تیم Eckmanns, اپیدمیولوژی در موسسه کخ رابرت یک عضو از این که چین ماموریت عنوان کرد و گفت: در ارتباط با خود واقعیت-پیدا کردن.

فقط یک نبرد

این ماموریت به این نتیجه رسیدند که در نمونه ای که در واقع “کاهش COVID-19 نفر در سراسر چین واقعی است” و این هفته آمار به نظر می رسد به تحمل آن است.

اما اینکه آیا آن را به ماندن در آن راه باقی می ماند یک سوال عمده برای چین و سایر نقاط جهان به عنوان تلاش برای مهر کردن همه گیر ادامه خواهد داد.

در ووهان در 19 مارس گزارش مسئولین هیچ محلی منتقل موارد جدید برای دومین مستقیم بعد.

تماشا کنید: پنج چیز به دانستن در مورد کوروناویروس اسطوره

برخی از هوبئی استان مستندات برداشته شد و یا کاسته این هفته ایست های بازرسی برچیده و ممنوعیت سفر در منطقه لغو.

که خواست مقامات چینی به “دقت نظارت بر ممنوعیت محدودیت های فعلی در جنبش مجامع عمومی” برای هر ثبت نام جدید و یا باقی مانده زنجیره ای از COVID-19 انتقال است.

مقامات این تاکید نشان می دهد باید “روشن شناخت و آمادگی نیاز به بلافاصله واکنش نشان می دهند به هر COVID-19 موارد یا خوشه ها به عنوان عناصر کلیدی از استراتژی مهار شد.”

“بدیهی است که زمان خواهد شد بگویید” استنفورد را وینسلو گفت. “درک من این است که آنها را رها کردن همه بهداشت عمومی اقدامات (مانند اجتماعی فاصله دلسرد اجتماعات بزرگ و غیره.) بنابراین پاسخ آنها ممکن است کافی برای جلوگیری از یک “موج دوم” همانطور که دیده می شد در 1918-1919 اسپانیایی آنفولانزای همه گیر.”

بریتانیا امپریال کالج COVID-19 پاسخ تیم که در مارس 16 گزارش اعتبار شده است با تحریک انگلیسی ها و آمریکایی دولت به قوی تر اقدام به کاهش ارتباطات اجتماعی برای مبارزه با این بیماری همه گیر نیز هشدار داد از آسیب پذیری از “سرکوب” از طریق تلاش های به اصطلاح NPIs یا nonpharmaceutical مداخلات مانند جداسازی و بسته شدن اجتماعی-جمع آوری امتیاز.

“چالش اصلی این روش این است که NPIs [و مواد مخدر اگر در دسترس] نیاز به نگهداری شود-حداقل به طور متناوب — تا زمانی که این ویروس در گردش خون در جمعیت انسانی و یا تا زمانی که یک واکسن در دسترس می شود” آن را گفت.

مایکل Osterholm که هشدار داد در سال 2017, کتاب, مرگبارترین دشمن: جنگ ما در برابر قاتل میکروب که زودتر coronaviruses مانند سارس و MERS شد “منادی از چیزهایی که آمده است” در هفته گذشته آن را به نام “مانند تلاش برای جلوگیری باد.”

او افزود: “آنچه که ما در چین آنچه من متقاعد شده [از] به عنوان بسیاری از همکاران من [است] به محض انتشار این همه اجتماعی distancees این موظف stay-در-خانه — آنها نیست ترک خانه های خود در هفته ها و هفته نوع از چیزی — زمانی که آنها بازگشت به کار [و] آنها در هواپیما و قطار و مترو و اتوبوس شلوغ فضاهای تولید گیاهان حتی [در] چین [coronavirus] در حال رفتن به دوباره و دوباره.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>