نیویورک (AP) — Harvey Weinstein محکوم شد دوشنبه تجاوز به عنف و تجاوز جنسی علیه زنان است و می تواند به زندان فرستاده می شود در دهه های آب بندی خود را گیج کننده سقوط از قدرتمند هالیوود studio boss به archvillain از #MeToo جنبش است.

او به اعدام محکوم و به اتهام ناشی از یک سال 2006 تجاوز جنسی و یک 2013 تجاوز به عنف. هیئت داوران در بر داشت Weinstein گناه نیست در جدی ترین اتهام درنده تجاوز جنسی که می تواند منجر به یک جمله زندگی است.

مخرب ترین محکومیت برای تجاوز جنسی از دستیار تولید میمی Haleyi را حمل حداکثر مجازات حبس از 25 سال است.

Weinstein, 67, تا به حال یک نگاه از استعفا به عنوان حکم در آمد و شد دیده می شود صحبت به وکلای او در مدت کوتاهی پس از.

این حکم به دنبال هفته از اغلب دلخراش و فوق العاده گرافیکی شهادت از یک رشته از شاکیان گفت که از تجاوز, مجبور, زیر کلیک در دهان, اتوبوس, خود ارضایی, هرزه گزاره ها و این که هالیوود بهانه از Weinstein در مورد چگونگی ریخته گری کار می کند.

این اعتقاد به عنوان یک عقب افتاده حساب برای Weinstein پس از سال ها زمزمه در مورد رفتار خود را تبدیل به یک تورنت از اتهامات در سال 2017 است که نابود شده و کار خود را افزایش داد به #MeToo این جنبش جهانی زنان را تشویق به جلو آمده و نگه مردان قدرتمند پاسخگو برای خود سوء رفتار جنسی.

هیئت داوران از هفت مرد و پنج زن در زمان پنج روز برای پیدا کردن او گناه.

این مورد در برابر بار تولید می ترسید در اصل ساخته شده در سه اتهامات: که او مورد تجاوز یک بازیگر مشتاق در شهر نیویورک اتاق هتل در سال 2013 که او را به زور انجام سکس دهانی, در Haleyi و که او مورد تجاوز قرار گرفته و به زور انجام سکس دهانی برای “Sopranos” بازیگر Annabella Sciorra در آپارتمان او در اواسط 1990s.

سه اضافی از زنان که گفته می شد مورد حمله قرار دادند همچنین شهادت به عنوان بخشی از تلاش دادستان برای نشان دادن یک الگوی بی شعور رفتار در بخشی خود را.

آسوشیتد پرس می کند به طور معمول شناسایی افرادی که می گویند آنها قربانیان جنایات جنسی مگر اینکه اعطای مجوز به عنوان Haleyi و Sciorra انجام داد.

هیئت منصفه نشانه مبارزات خود را با Sciorra اتهامات چهار روز به مذاکرات. روز جمعه پس از بررسی بخش های از شهادت او و شواهد مربوط ارسال یک توجه داشته باشید به قاضی نشان می دهد آنها به بن بست رسیده در شمارش بود اما به اتفاق آرا حکم بر دیگران است. پس از بحث در دادگاه, قاضی دستور داد منصفه برای حفظ تعمق.

در حالی که Weinstein نیست شهادت وکلای او معتقد است که هر گونه تماس جنسی رضایت طرفین بود که شاکیان به رختخواب رفت و با او به پیشبرد حرفه خود را.

دفاع ایران این واقعیت است که دو نفر از زنان مرکزی به مورد ماند در تماس با Weinstein از طریق گرم و حتی لاسی ایمیل — و تا به حال رابطه جنسی با او را — و پس از او ظاهرا آنها را مورد حمله قرار.

سخت-شارژ و پدیداری موفق فیلم اجرایی کمک کرده است را به روی صفحه نمایش از جمله برندگان اسکار به عنوان “Good Will Hunting,” “داستان عامهپسند,” “سخنرانی پادشاه” و “شکسپیر عاشق” و پرورش مشاغل از جشن فیلمسازان مانند کوئنتین تارانتینو و کوین اسمیت است.

Weinstein در حال حاضر اتهامات عنوان شده علیه در لس آنجلس. در این مورد اعلام کرد فقط به عنوان نیویورک محاکمه شد در راه on Jan. 6, مقامات ادعا Weinstein تجاوز یک زن و تجاوز جنسی دیگر در بازگشت به عقب در طول شب اسکار هفته در سال 2013. یکی از این زنان شهادت به عنوان یک حمایت از شاهد در نیویورک محاکمه شود.

محاکمه اولین پرونده جنایی به وجود می آیند از یک مجموعه از اتهامات علیه Weinstein از بیش از 90 نفر از جمله بازیگران Gwyneth Paltrow, سلما هایک و اوما تورمن. بسیاری از این موارد بیش از حد قدیمی به تعقیب.

در طول محاکمه Weinstein به طور منظم trudged به دادگاه stooped و نتراشیده با استفاده از واکر پس از به تازگی تحت عمل جراحی برگشت — گریه به دور از راه او به تصویر کشیده شد در دادگاه به عنوان زبر و خشن و تهدید آمیز شکل چشم که به نظر می رسید به نوبه خود با تهدید هنگامی که خشم خود را گرفت.

بسیاری از Weinstein را شاکیان توصیف او به عنوان “دکتر جکیل و مستر هاید” شخصیت است که می تواند فوق العاده جذاب در ساخت جوک و نشان دادن علاقه خود را با استفاده از قدرت بسیار زیاد برای کمک به حرفه خود.

اما این عمل آنها گفت: به منظور به دست آوردن اعتماد خود را و آنها را به یک محل — اغلب یک اتاق هتل و یا یک آپارتمان که در آن او می تواند آنها را نقض.

“اگر او شنیده کلمه” نه “آن را مانند یک ماشه برای او” او تجاوز به عنف متهم شهادت دادند.

چندین زن شهادت داد که Weinstein معاف رفتار خود را به عنوان قیمت برای پیش رفتن در هالیوود است. یکی گفت که زمانی که او خندید کردن پیشرفت او sneered, “شما هرگز آن را در این کسب و کار. این است که چگونه این صنعت کار می کند.”

داوران شنیده lurid شهادت که Weinstein تزریق خود را با یک سوزن به دست آوردن نعوظ است که آلت تناسلی خود را به نظر می رسد آسیب دیدگی شدید شده که او فرستاده Sciorra یک جعبه شکلات آلت تناسلی و که او یک بار نشان داد ناخوانده در اتاق هتل خود را در لباس زیر خود را با یک بطری از روغن بچه در یک دست و یک فیلم دیگر.

دادستان وظیفه ساخته شده بود پیچیده تر است زیرا دو نفر از زنان در مرکز این مورد نیست فقط رها Weinstein پس از اتهام برخورد: Haleyi شهادت داد که او تا به حال رابطه جنسی با او را دو هفته بعد در حالی که به تجاوز جنسی متهم که نام کسر کرده بود گفت که او تا به حال یک برخورد جنسی با او بیش از سه سال پس از آن.

مانند Haleyi او فرستاده Weinstein دوستانه و گاهی مخ زن, ایمیل مانند “از دست شما مرد بزرگ” و “من دوست دارم شما همیشه انجام دهید. اما من از آنها بدم میاید احساس مانند یک غنیمت تماس بگیرید.”

در طول یک cross-examination از Weinstein وکلا آنقدر جامع است که او در اشک را شکست در ایستاده زن گفت که او فرستاده او را چاپلوس ایمیل و نگهداری از دیدن او بود چرا که او از ترس خود را غیر قابل پیش بینی خشم و “من می خواستم او را به این باور من نیست یک تهدید است.”

به بلانت است که خط از بازجویی دادستان به نام به شهادت ایستاده قانونی روانپزشک گفت که بسیاری از قربانیان تجاوز جنسی همچنان به تماس با آنها حمله و آنها امید چه اتفاقی برای آنها “فقط یک انحراف.”

در طول بسته شدن استدلال Weinstein وکیل دانا Rotunno شارژ که Weinstein تبدیل شده بود “هدف از یک علت و یک جنبش” — #MeToo — و خواسته داوران به چشم پوشی از “خارج کردند.”

“این یک مسابقه محبوبیت” او گفت:.

او گفت: پرونده Weinstein به مبلغ “پشیمانی تغییر نام داد و به عنوان تجاوز به عنف” استدلال می کند که زنان اعمال خود را به تلاش برای پیشبرد حرفه خود.

دادستان جوآن Illuzzi-Orbon به هیئت منصفه گفت که Weinstein در نظر گرفته خود را مانند یک شات بزرگ در هالیوود است که او فکر او می تواند دور با درمان زنان به عنوان “کامل انژکتور و کانکشنها.”

“جهان اجرا شده توسط من و آنها نیست به شکایت زمانی که آنها بر روی پا, تف, در, را باخته و بله تجاوز و آزار توسط me — the king,” او گفت:, تقلید دادند.

شایعات در مورد Weinstein رفتار swirled در هالیوود محافل برای مدت زمان طولانی اما او موفق به سکوت بسیاری از شاکیان با بازده, عدم اطلاع توافق و ترس مداوم که او می تواند له مشاغل خود را اگر آنها سخن گفت.

Weinstein شد و در نهایت دستگیر و رهبری دور در دستبند در مارس 2018 و هفت ماه پس از نیویورک تایمز و نیویورکر خود را در معرض اتهام سوء رفتار در داستان که برنده جایزه پولیتزر.

در میان مردان دیگر گرفته شده توسط #MeToo جنبش پس از رسوایی شکست: اخبار مجریان Matt Lauer و چارلی رز بازیگر کوین اسپیسی و سن. Al Franken.

Weinstein محصول یک کار-خانواده طبقه از ملکه و موفقیت های به دست آمده در دو فیلم studios او ایجاد شده با برادرش باب: Miramax — نام پدر و مادر خود مریم و حداکثر — و سپس Weinstein Co.

Weinstein Co. ورشکست پس از رسوایی است. آزمایشی حل و فصل رسیده بود در سال گذشته به حل و فصل نزدیک به تمام دعاوی ناشی از رسوایی. آن را خواهد پرداخت Weinstein ادعا قربانیان حدود 25 میلیون. در زیر پیشنهاد معامله دادند نمی خواهد که به اعتراف هر گونه تخلف و یا شخصا پرداخت هر چیزی; استودیو شرکت های بیمه پوشش هزینه.

Weinstein تلاش برای به سکوت خود شاکیان و خنثی کردن روزنامه نگاران که به دنبال افشای اسرار خود را شامل استخدام, سیاه, مکعب, اسرائیل, جاسوسی, آژانس, کارکنان سابق موساد عوامل است. خواسته یک روز را به عنوان او را ترک دادگاه که چرا او را استخدام کرد که شرکت Weinstein تبدیل به یک خبرنگار گفت: “برای روز مثل این.”

__

در توییتر دنبال مایکل در سیساک twitter.com/mikesisak و تام در هیز twitter.com/aptomhays

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im