لندن (AP) — دوک و دوشس ساسکس اعلام کرده اند که دیگر به همکاری با چند روزنامه تلخیص از آنجا که از آنچه به آنها تماس بگیرید “تحریف شده نادرست و یا تهاجمی” داستان است.

مگان و شاهزاده هری نوشته اند به سردبیران خورشید ایمیل روزانه اکسپرس روزانه و Daily Mirror گفت: آنها نمی خواهند “خود را به عنوان ارز برای یک اقتصاد بر طعمه و اعوجاج.” آنها می گویند داستان بر اساس “شهوت پرست شایعات” را طرح میتوانست زندگی آشنایان و غریبه ها به طور یکسان.

این نامه روز دوشنبه منتشر شده توسط زن و شوهر, نماینده گفت: هری و مگان را “صفر تعامل” با این روزنامه گفت: “زن و شوهر “بر این باورند که مطبوعات آزاد است که سنگ بنای هر دموکراسی است.”

اما ایان موری مدیر اجرایی بریتانیا جامعه از سردبیران گفت: “هیچ فرار اقدامات خود را در اینجا مقدار به سانسور و آنها تنظیم تاسف است.

هری که یک نوه ملکه الیزابت دوم و ششم در خط به تاج و تخت بریتانیا, عروسی, این بازیگر آمریکایی Meghan Markle در قلعه ویندسور در مارس 2018 در یک مراسم, تماشا در سراسر جهان است.

این زن و شوهر بعد گفت آنها بررسی رسانه های بریتانیا — که به آنها گفت: از متهم شدن به آزار و اذیت — غیر قابل تحمل.

هری به مدت طولانی به حال ناراحت کننده ارتباط با رسانه که گوئی از مرگ پرنسس دایانا. او در یک تصادف رانندگی در پاریس در سال 1997 در حالی که دنبال paparazzi.

هری ناخشنودی با رسانه ها افزایش یافته و پس از او شروع آشنایی Markle سپس ستاره تلویزیون حقوقی درام “مناسب است.” در سال 2016 او را متهم به رسانه ها از اذیت و آزار خود را پس از آن-دختر و انتقاد “نژادی undertones” در برخی از پوشش سیاه و سفید Markle.

در ماه فوریه آنها اعلام کرد که آنها برنامه ریزی برای ترک به عنوان ارشد خانواده سلطنتی به دنبال استقلال مالی و حرکت به شمال امریکا است. تقسیم شد رسمی در پایان ماه مارس و در حال حاضر در کالیفرنیا که در آن Meghan مطرح شد.

دوشس است suing the Daily Mail ناشر همراه و روزنامه ها برای تهاجم به حریم خصوصی بیش از یک سال 2018 مقاله که شامل بخشی از نامه او به پدرش نوشته بود. یک جلسه در این مورد برگزار گردد به روز جمعه در یک دادگاه لندن.

موری از جامعه از سردبیران با انتقاد از زن و شوهر را به حرکت در روز دوشنبه و گفت: این مجموعه یک مثال بد.

“ظاهر می شود را تعیین می کند که رسانه ها آنها را با کار و که آنها را به چشم پوشی از آنها بدون شک ناخواسته به یاری به ثروتمند و قدرتمند در همه جا استفاده کنید به عنوان مثال خود را به عنوان بهانه ای برای حمله به رسانه ها زمانی که آنها را مناسب,” او گفت:.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de