حال بیمار می افتد جرقه تعویق PSL میان ویروس

لاهور پاکستان (AP) — پاکستان سوپر لیگ Twenty20 کریکت مسابقات به تعویق افتاد ساعت قبل از پلی آف شد تا برای شروع سهشنبه چرا که یک بازیکن خارجی نشان داد علائم کروناویروس جدید.

“ما تصمیم … بعد از ما آمد به می دانم که این صبح است که این بازیکن که در حال حاضر پرواز بازگشت به خانه نشان داده است علائم COVID-19 در 24 ساعت گذشته,” هیات کریکت پاکستان اجرایی وسیم خان گفت. “هنگامی که ما می دانستم که وجود دارد یک مورد مشکوک به ما نشان داد مسئولیت و تصمیم گرفت با همکاری franchises.”

سازمان نمی شناسایی این بازیکن به دلیل حفظ حریم خصوصی ملاحظات.

“PCB دهکدهای از نزدیک تحت نظارت وضعیت و گرفته بود اقدامات پیشگیرانه از جمله مشورت با مقامات مربوطه و متوسط غربالگری از بازیکنان مقامات و رسانه ها در مطابقت و عدم مطابقت با روز” وسیم خان گفت. “PCB همچنین در زمان صاحبان تیم از franchises به اعتماد به نفس صبح روز سه شنبه قبل از تصمیم برای به تعویق انداختن این رویداد است.”

لاهور قذافی ورزشگاه شد و با توجه به میزبان مرحله نیمه نهایی بین برتر مولتان سلاطین و چهارم-محل پیشاور Zalmi و کراچی پادشاهان در برابر لاهور Qalandars. نهایی برنامه ریزی شده برای روز شنبه.

محلی پنجاب استانی دولت داده بود اجازه مخصوص PCB برای رفتن پیش با PSL در خالی ورزشگاه به دلیل نگرانی از شیوع ویروس.

تعدادی از بازیکنان خارجی قرارداد به franchises در حال حاضر پاکستان را ترک.

پیشاور بود و این تیم بیشتر تحت تاثیر این بیماری همه گیر پس از آن پنج خارجی اطفال — لیام Dawson, Lewis Greogry کارلوس Brathwaite لیام لیوینگستون و تام Banton — پرواز صفحه اصلی آخرین جمعه و بازی نمی کند در آخرین بازی لیگ. مولتان بود بدون جیمز وینس و Rilee Roussow.

لاهور بازی خود را برای اولین بار برگشتی در پنج سال بود بدون کریس لین Seekkuge Prasanna و دیوید Wiese. کراچی پادشاهان الکس Hales چپ در هفته گذشته.

PCB رو به جلو آورده فینال چهار روز و منع هواداران از استادیوم در کراچی و لاهور برای شش بازی گذشته.

این PSL تصمیم یک روز پس از آزمون مسابقه یک روزه بین المللی بین پاکستان و بنگلادش به تعویق افتاد.

چند تیم کریکت پاکستان تایید PCB تصمیم برای به تعویق انداختن این رویداد است.

پاکستان allrounder محمد حافظ که نقش لاهور گفت: این یک تصمیم عاقلانه تحت شرایطی. “غم انگیز است اما بهداشت و ایمنی می آید 1st, همه ما نیاز به رعایت اقدامات احتیاطی دقت” او ارسال شده در توییتر.

مولتان allrounder شهید افریدی گفت: PCB باید تصمیم گرفته شده را قبل از آن اشاره کرد که خود را حق رای دادن می تواند اعلام برندگان.

“غم به دیدن PSL پایان, اما ایمنی و بهداشت از همه نگران است کلید به خصوص کسانی که در حال سفر بازگشت به خانه های خود. شاید تصمیم می گرفته اند و قبل از آن با توجه به جایزه … خوب جدول-دائم الخمر باید تحویل جایزه؟” افریدی ارسال شده است.

اما خان گفت: PCB خواهد reschedule نیمه نهایی و نهایی قبل از نسخه بعدی از PSL سال آینده.

در پاکستان وجود دارد 189 تایید موارد coronavirus.

مقامات بهداشتی می گویند پنج بیشتر افرادی که در بازگشت از ایران به تازگی آزمایش شده اند مثبت است. مرز پاکستان با ایران و افغانستان باقی مانده بسته سهشنبه.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de