مورد ستایش قرار داد به عنوان قهرمانان در تلویزیون دولتی روسیه پزشکی کارگران احساس قربانی کردن-صفحه

مسکو — هنگامی که تعدادی از coronavirus موارد در روسیه شروع به رشد در اوایل ماه مارس ولادیمیر Shelkovy در مورد آماده سازی برای هجوم بیماران به بیمارستان در نوی یک روستا در جنوب منطقه Krasnodar.

مرکز مدیریت او به این نتیجه شد انجام بیش از حد کوچک برای کمک به, و در آوریل 8 او bared سرخوردگی خود را به روزنامه نگاران. کارفرمایان خود شد صرفه جویی در پول در تجهیزات حیاتی او شکایت در یک مصاحبه تلویزیونی و در این روند بودند با به خطر انداختن زندگی کارکنان خود را.

“ما خرید ما لباس خودمان و آنها را بشویید خودمان در خانه,” او گفت:. “آنها باید بدن و لباس در بیمارستان. اما وجود دارد هیچ چیز برای شستن چون ما داده نشده هر چیزی است.”

دو روز بعد Shelkovy اخراج شد. او گفت: او در shirked وظایف رسمی خود را, اما او تا به حال مدت طولانی است که در تقابل با مدیریت و مظنون مصاحبه نهایی شد نی.

“من faultlessly برای بیش از 40 سال گفت:” نسل چهارم دکتر که 64. “اما آنها نمی نیاز به یک متخصص. آنها نیاز به کسی که شما به دنبال دستور.”

جبهه خط دفاع این کشور’

روسیه در تلویزیون دولتی مورد ستایش قرار داد شده پزشکان به عنوان ملی قهرمانان پخش گزارش از مجهز بیمارستان سرنشین دار توسط خوش بین کارکنان. تابلوهای تبلیغاتی در کنار جاده و ادای احترام به تلاش های خود را. و در آوریل ولادیمیر پوتین رئیس جمهور متعهد پاداش به همه پزشکان درمان ویروس برای تقویت “جبهه خط دفاع این کشور است.”

اما واقعیت خارج از صفحه نمایش و فراتر از دستاوردهای میفروخت توسط مقامات به نظر می رسد بسیار متفاوت است.

کمتر از نیمی از اختصاص پاداش پرداخت شده بود توسط مه 11 و پزشکان که شکایت دارند باید در زمان تحت پیگرد قانونی قرار برای رفتن است. در سراسر روسیه کارگران خط مقدم هستند decrying مزمن کمبود تجهیزات حفاظت شخصی (PPE). و برخی از آنها فکر به خودکشی تحت فشار است.

یک تجزیه و تحلیل از بیانیه های رسمی و گزارش های رسانه ها در بیش از 70 مناطق روسیه نشان می دهد که حداقل 9,479 پزشکی کارگران آلوده شده با این ویروس در ماه گذشته و بیش از 70 فوت کرده اند. که بخش کوچکی از روسیه گزارش داد شمار تلفات از کروناویروس که ایستاده بود در بیش از 3,800 به عنوان از آوریل 26, با بیش از 362,000 عفونت.

پزشکان فاقد اعتماد به آمار رسمی در حال تدوین خود را لیست همکاران آنها از دست داده ایم به این ویروس. آن را در حال حاضر 300 نام. با توجه به تحقیقات مستقل خروجی Mediazona که باعث می شود روسیه پزشکی کارگران از 16 برابر بیشتر احتمال دارد به مرگ از coronavirus از همتایان خود در دیگر سخت-آمار کشور است.

A nurse tends to a man at home in Moscow on May 25 amid the coronavirus outbreak.


یک پرستار تمایل به یک مرد در خانه در مسکو در روز 25 مه میان شیوع کروناویروس.

“نرخ مرگ و میر در میان کارگران پزشکی در روسیه بزرگ است” گفت: آلکسی Erlikh یک متخصص قلب و عروق است که بخشی از این گروه است که راه اندازی نورد شمارش. “فقدان سازمان ناکافی تست PPE کمبود — همه اینها باید بازی شود.”

در نظرسنجی این هفته از 509 روسی پزشکان درمان coronavirus بیماران 39 درصد گفت: PPE عرضه شد نامنظم و یا در مقادیر ناکافی به بیمارستان و 48.5 درصد گفت: آنها تا به حال به استفاده مجدد از هر چه PPE آنها بود. چهار نفر از پنج پزشکان بستری احساس جسمی و/یا روانی خسته.

بحث اصلاحات به مراقبت های بهداشتی باید مرکب از مشکلات. بیش از 20 سال گذشته به عنوان بسیاری به عنوان نیمی از روسیه بیمارستان بسته اند به عنوان بخشی از یک کمپین به ادغام و کوچک روستایی با امکانات بزرگتر و بالاتر-tech درمانگاه. منتقدان می گویند این یک صرفه جویی در هزینه اندازه گیری که منجر به underfunding مزمن و خروج از پزشکان آموزش دیده از بخش بهداشت و درمان.

بسیاری می گویند که آنها در حال مبارزه با یک فراگیر آب و هوا از خصومت و پنهان کاری. در بوریاتیا منطقه مقامات تقویت امنیتی در اطراف بیمارستان در 18 مه پس از دو پزشک بودند حمله توسط بیماران است. یک سوم از پاسخ دهندگان به نظرسنجی اخیر بستری doctoring آمار مرگ و میر و عفونت از COVID-19 دستور از مافوق خود.

“این مشکل نبود متولد دیروز; آن نمی آمد با این خطر-پرداخت معوقه و این بیماری همه گیر” گفت: Erlikh. “این همیشه وجود دارد. این یک سوال از ذهنیت و سیستم خود را.”

‘هیچ چاره ای جز ترک’

حتی قبل از همه گیر پزشکان هشدار که تنبیهی سیستم رانندگی آنها را به دور از حرفه ای. اما با پزشکان در سراسر کشور در حال حاضر در مواجهه با عواقب قانونی برای صحبت کردن در این موضوع آورده شده است به استارک امداد.

نیمی از قلب و عروق از یک سنت پترزبورگ در بیمارستان استعفا داد اوایل این ماه و در دن عفونی-بیماری درمانگاه متوقف گرفتن بيماران پس از آن تمام کارکنان چپ. در بالتیک exclave از کالینینگراد, 350 پزشکی کارگران حاضر به درمان coronavirus بیماران در ماه گذشته و ترک. “من حدس می زنم دلایل خوبی وجود دارد که برای این,” منطقه ای وزیر بهداشت الکساندر Kravchenko گفت: در مارس 4, با توجه به وزارت امور خارجه آژانس خبری ریا نووستی.

در شهر رئوتوف در خارج از مسکو ارشد دکتر ترک پس از آنچه او گفته بودند تکرار تهدید و توهین از کارفرمایان پس از او شکایت در مورد شرایط کار در بیمارستان که در آن برخی از 50 کارگران آزمایش مثبت برای coronavirus.

تماشا کنید: روسیه Med دانش آموزان احساس تحت فشار برای پر کردن شکاف در COVID-19 نبرد

در مارس 19, مخالفان مورد حمایت پزشکان داد اتحادیه های کارگری راه اندازی یک ابتکار برای پیگیری تمام این تحولات است. نقشه های تعاملی در وب سایت خود را برجسته مناطق کشور که از PPE بیمارستان هنوز در انتظار موعود خطر پرداخت و امکانات که در آن ناکافی تست انجام شده است. آن را نیز اجازه می دهد تا پزشکان برای ارسال ناشناس شکایت.

“پزشکی کارگران را ببینید رشد تعداد شکایات بر روی نقشه ما و عدم حرکت به درمان آنها, و آنها هیچ چاره ای جز ترک” پزشکان داد سر آناستازیا Vasilyeva گفت: در ترویج این طرح که او گفت: با هدف جلوگیری از چنین سناریویی. در مصاحبه با RFE/RL, او گفت که این اتحادیه دریافت کرده بود تقریبا 800 شکایت از پزشکان از این طرح راه اندازی شد مارس 19.

برای صحبت کردن

بسیاری از شکایات و نگرانی های پرداخت که پوتین وعده داده شده به پرستاران و امدادگران آمبولانس رانندگان و پزشکان. مراقبت های بهداشتی کارگران در سراسر روسیه شکایت کرده اند که این پاداش پرداخت نشده است و برخی از آنها نوشته شده تصویری آدرس به رئیس جمهور درخواست او را به ماندن درست به کلمه خود را. پوتین به نوبه خود به سرزنش مقامات منطقه ای و خواستار پرداخت به مقصد خود برسد.

“من به چهره های خاص برای این پرداخت به پزشکان به کادر پرستاری به تمام کارکنان پزشکی به خدمه آمبولانس و غیره” او گفت مقامات اخیرا در یک ویدئو کنفرانس از محل اقامت خود در خارج از مسکو. او گفت: زیردستان خود “ساخته شده یک ظرف غذا اداری شمارش تعداد ساعت کار در برخی از انواع ساعت. من دستور است که شما را با تعداد یک دیده بان و یا چیزی ؟ هیچ!”

در عین حال حتی به عنوان پوتین بدحجابی مقامات و خواستار پاداش پرداخت می شود, پزشکی, کارگران در مواجهه با پیامدهای صدور خود را تجدید نظر. بعد از یک گروه از امدادگران در منطقه کراسنودار ثبت آدرس ویدیو در 18 مه شکایت که آنها نمی خواهم خود را دریافت کرده اند پرداخت آنها نامیده می شدند برای بازجویی و هشدار داد در برابر درگیر شدن در “افراطی فعالیت است.”

در ایوانوفو منطقه دو امدادگران که به نظر می رسد در یک فیلم درخواست کمک از مردم برای خرید PPE شدند متهم تحت یک قانون جدید منع گسترش “خبر جعلی.” رئیس یک کلینیک مسکو را متهم کرد که پزشکان شکایت علنا از “خیانت است.”

“این وحشتناک این نگرش پزشکان” گفت: دیمیتری Kolenov یک راننده آمبولانس در شرق دور شهر خاباروفسک که می گوید او را دریافت نکرده اند هر گونه پرداخت از دولت است.

برای کسانی که با دریافت پاداش مجموع اغلب مراتب کاهش یافته است کوتاه که وعده داده شده توسط دولت است.

پرستاران در چیتا روسیه در شرق دور وعده داده شده از 25 ، 000 روبل ($343) هر. به جای آنها گفت: RFE/RL را خدمات آنها را دریافت 200 روبل — کمتر از 3 دلار.

“ما به این دلیل ما با coronavirus. برخی [از همکاران ما] دریافت هیچ چیز گفت:” والنتینا Solodukhina یکی از پرستاران. “که چگونه به شدت آنها ارزش کار ما است.”

با گزارش Yekaterina Khasina از سیبری میز RFE/RL را خدمات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de