اوآگادوگو, بورکینا فاسو (AP) — افراد مسلح کشته و 24 نفر از جمله یک کلیسا کشیش ربوده و سه نفر دیگر روز یکشنبه در بورکینا فاسو یک مقام گفت. این آخرین حمله علیه یک رهبر مذهبی در به طور فزاینده ای ناپایدار کشور غرب آفریقا.

شهردار Boundore کمون Sihanri Osangola Brigadie گفت که این حمله رخ داده در این شهر از بنفشه سه رنگ در Yagha استان است. تقریبا 20 مهاجمان جدا شده مردان از زنان نزدیک به یک کلیسای پروتستان. حداقل 10 نفر دیگر مجروح شدند.

“آن صدمه دیده است من وقتی دیدم مردم” Brigadie گفت: پس از بازدید از برخی از قربانیان در بیمارستان در دری شهر 180 کیلومتر (110 کیلومتر) از حمله. افراد مسلح غارت نفت و برنج از مغازه ها و سه جوانی را ربوده و به کمک حمل و نقل آن را بر روی موتور سیکلت خود را, او گفت:.

هر دو مسیحیان و مسلمانان کشته شدند قبل از کلیسا به آتش کشیده شد گفت: دولت در مقام امنیتی در دری صحبت می کردند که خواست نامش فاش نشود چرا که آنها مجاز به صحبت با رسانه ها.

حملات هدفمند رهبران مذهبی در این منطقه در گذشته است. هفته گذشته نیز در Yagha استان بازنشسته کشیش کشته شد و یکی دیگر از پاستور ربوده شده توسط افراد مسلح با توجه به امنیت داخلی گزارش برای کمک به کارگران دیده می شود توسط آسوشیتد پرس.

افراطی و خشونت به طور چشمگیری افزایش یافت در یک بار صلح آمیز بورکینا فاسو. تحلیلگران نگران هستند که حملات علیه غیرنظامیان از جمله علیه مسیحیان در حال افزایش است “در نرخ هشدار دهنده” گفت: Corinne Dufka غرب آفریقا مدیر دیده بان حقوق بشر. “عاملان استفاده از قربانیان لینک به دولت و یا ایمان خود را برای توجیه این کشتار در حالی که دیگران به نظر می رسد به تلافی قتل برای قتل توسط نیروهای امنیتی دولت,” او گفت:.

بیش از 1 ، 300 غیرنظامی در حملات هدفمند در سال گذشته در بورکینا فاسو بیش از هفت برابر سال گذشته با توجه به درگیری های مسلحانه مکان و رویداد اطلاعات پروژه که جمع آوری و تجزیه و تحلیل جنگ اطلاعات است.

نا امنی ایجاد کرده است به یک بحران انسانی. بیش از 760,000 مردم آواره با توجه به دولت است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im