خلیج فارس حرکت می کند حاوی ویروس را به عنوان برترین ایران دستیار تست مثبت

دبی, امارات متحده عربی (AP) — دبی جمعه اعلام کرد که آن را نگه عمده اسب مسابقه بدون تماشاگر در اواخر این ماه در پاسخ به کروناویروس جدید به عنوان مشاور ارشد رهبر ایران بود قرنطینه در خانه پس از تست مثبت است.

کشورهای حاشیه خلیج فارس شده اند تقلا برای جلوگیری از شیوع نیز آلوده کرده است که هزاران نفر از مردم در نزدیکی ایران — یکی از بزرگترین خوشه از موارد در خارج از چین است.

دبی برای جام جهانی برنامه ریزی شده برای مارس 28 جهان ثروتمندترین کیف پول برای اسب مسابقه با 12 میلیون دلار جایزه سال گذشته است. دبی ولیعهد شیخ حمدان بن محمد آل مکتوم به طور جداگانه اعلام کرد که 400 میلیون دلار طرح محرک اقتصادی برای دولت شهر که بازار املاک و مستغلات و صنعت گردشگری شده است-آمار توسط ویروس.

فرودگاه بین المللی دبی, شلوغ ترین برای مسافرت های بین المللی و به مسافت های طولانی حامل امارات دیده است تعداد مسافر شاقول.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از ویروس جدید و COVID-19 بیماری را باعث می شود.

کوچک غنی از انرژی قطر تعطیل, تمام, سینما, تئاتر, موزه, بازی کودکان مناطق ورزشگاه و سالن عروسی یک شبه.

پادشاه حمد بن عیسی آل خلیفه از این کشور جزیره بحرین در ضمن منتشر شد نزدیک به 1500 نفر از زندانیان حدود 900 از آنها عفو. این حرکت به نظر می رسد با هدف جلوگیری از گسترش ویروس در داخل بازداشتگاه.

آن را بلافاصله روشن اگر آن منتشر شد شامل مخالفت فعالان بازداشت شده به عنوان بخشی از بحرین yearslong سرکوب تمام مخالفان است.

در سخت آمار ایران, state-run TV اعلام کرد که علی اکبر ولایتی بود که در قرنطینه خانه پس از آزمایش مثبت برای ویروس. او یک اعتماد مشاور آیت الله علی خامنه ای 80 ساله رهبر جمهوری اسلامی ایران بود که به تازگی دیده می شود پوشیدن دستکش یکبار مصرف در یک درخت-کاشت مراسم ظاهرا از احتیاط در مورد ویروس.

شیوع این بیماری در امان نیست ایران را مقامات بالا با معاون ارشد رییس جمهور و وزرای کابینه و اعضای مجلس پاسداران و اعضای وزارت بهداشت با مقامات در میان کسانی که آلوده می شوند.

ایران گزارش کرده است بیش از 10 ، 000 موارد و بیش از 400 مرگ و میر. نگرانی وجود دارد که تعداد زیادی از عفونت ها بسیار بالاتر است با برخی از تحریم های ایران حتی صحبت کردن.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از ویروس جدید و COVID-19 بیماری را باعث می شود.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>