گواتمالا سیتی (AP) — چهل و چهار Guatemalans تبعید در یکی از پرواز های از ایالات متحده در این هفته باید آزمایش مثبت برای COVID-19 یک گواتمالا رسمی دولت با آگاهی از این وضعیت گفت: پنجشنبه در اعتراض به رد اخراجی به دلیل ویروس ترس.

بعد گواتمالا وزیر امور خارجه پدرو Brolo به اسوشیتد پرس گفت دولت تا به حال دوباره به حالت تعلیق اخراج پرواز. او توضیح نمی دهد چرا اما گفت که این حرکت موقت بود.

“ما در حال کار بر روی جزئیات” Brolo گفت که او نمی دانست زمانی که پروازهای خود را از سر گرفت.

پرواز با آلوده اخراجی وارد گواتمالا پایتخت دوشنبه از Brownsville, Texas حمل 76 Guatemalans. سه اخراجی نمایش coronavirus علايم بلافاصله گرفته شده برای تست. هنگامی که یکی از آزمون برگشتم مثبت تر شده بودند قرنطینه در فرودگاه مورد آزمایش قرار گرفتند و 43 بیشتر منجر به مثبت و رسمی گفت که تا به حال نشده است مجاز برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات برای عموم و نخواست نامش فاش شود.

سخنگوی ریاست جمهوری کارلوس Sandoval گفت: این مقام تعداد کل آلوده اخراجی باقی مانده در پنج.

“ما قصد داریم به بررسی با وزارت بهداشت,” او گفت:. “برای این لحظه من فقط می توانم تایید موارد (رئیس جمهور) گفته است. من نمی دانم چه بگویم من حتی نمی توانم بگویم اما من هم نمی توانم آن را تایید.” او گفت که او می توانست یک بیانیه رسمی بعد.

این آخرین نشانه آن است که رئیس جمهور و مقامات بهداشتی ممکن است در همان صفحه.

روز سه شنبه دولت حسابداری از اخراجی با COVID-19 کشیده شد به سوال که وزیر بهداشت هوگو Monroy گفت که در ماه مارس اخراج پرواز از ایالات متحده بیش از 50 درصد از اخراجی بود بعد آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس. دفتر رئيس جمهور بعد تایید کرد که Monroy بود صحبت کردن در مورد یک مارس 26 پرواز از مسا با 41 مسافر, اما او گفت: “تعدادی از آلوده اخراجی بود و هنوز هم نشده است تنظیم شود.

هواپیما که 44 باید آزمایش مثبت بود و یکی از دو پرواز که وارد دوشنبه پس از گواتمالا برداشته یک هفته وقفه در تبعید پرواز های از ایالات متحده آمریکا است که تعلیق شده بود تحمیل چون سه نفر دیگر از اخراجی قبلا تست مثبت است.

Monroy گفت: اخراجی ها یک عامل نگران کننده رانندگی در این کشور COVID-19 caseload. دولت گفت: این هفته از آن آغاز شده بود تست همه اخراجی صرف نظر از اینکه آیا آنها نشان داد علائم زمانی که هر کسی در یک پرواز تست مثبت است.

ایالات متحده مهاجرت و گمرک تا به حال هیچ اظهار نظر فوری در این گزارش اما گفته است در روزهای اخیر که در آن صفحه نمایش هر کس در آن بازداشت و به قرنطينه هر کسی نشان دادن علائم COVID-19. آژانس گفت که 100 تن از بازداشت شدگان در بازداشت آزمایش مثبت برای این ویروس از جمله 17 در یک بازداشتگاه در سن دیگو و 12 در یک در بتیویا, New York.

یخ می گوید که 25 کارکنان در مراکز بازداشت آزمایش مثبت برای این ویروس از جمله 13 در حذف مرحله بندی تسهیلات در فرودگاه در اسکندریه لوئیزیانا.

اخراجی و پتانسیل خود را برای حمل این ویروس را به گواتمالا را تبدیل به یک موضوع حساس. دولت آمریکا همچنان ادامه دارد و تبعید از طریق این بیماری همه گیر. اما برخی از گواتمالا جوامع شروع به رد اخراجی بازگشت به خانه از ترس که آنها می توانند حامل ویروس.

چهارشنبه شب رئیس جمهور Alejandro Giammattei اشاره به یک حادثه که در آن مردم شهر از ترس به آن را حذف به گفته سازمان یافته برای سوزاندن اخراجی.

ویدئوها منتشر شده در رسانه های اجتماعی نشان داد صدها نفر از مردم خشمگین جمع آوری شده در یک جامعه در قوتزلتننگو غرب پایتخت است. آنها متهم اخراجی بودند که ماندن در قرنطینه در دولت تسهیلات ترک آن را در یک تهدید برای جامعه است.

Giammattei گفت: پنج شوراهای محلی تا به حال سازمان یافته “به سعی کنید برای رفتن سوزاندن مرکز زیرا آنها می خواهند برای سوزاندن مردم است.” در یک سخنرانی تلویزیونی آدرس او گفت: کسانی که 80 اخراجی وارد شده بود پیش از آن در هفته و تمام شده بود را آزمایش کردند. تا کنون هیچ یک مثبت را.

“این در حال حاضر تضمین شده نیست آنها را یک خطر برای هر کسی,” او گفت:.

Flor گومز از حقوق بشر دادستانی در قوتزلتننگو گفت: احساسات در حال اجرا بالا در جامعه.

“من نمی خواهد می گویند آنها به لینچ آنها را” او گفت:. “بله آنها ناراحت شدند که قصد داشت آنها را بگیرد و آنها را به پلیس.” او گفت: وجود دارد بسیاری از انگ زدن از اخراجی.

Tekandi Paniagua گواتمالا در کنسول در دل ریو تگزاس گفت: Guatemalans که متوقف شده توسط عوامل گشت مرزی در حال بازگشت به مکزیک در عرض نیم ساعت و بدون هر گونه معاینه پزشکی و اغلب بدون داشتن عکس های خود را و یا اثر انگشت گرفته شده تحت قوانین است که در اثر مارس 21 به مبارزه با این ویروس گسترش یافته است.

“آنها ثبت شده و یا هر چیزی” Paniagua گفت.

کودکان بی سرپرست برگزار می شود توسط آمریکا و گمرک و حفاظت مرزی و پرواز بازگشت به گواتمالا در عرض دو یا سه روز Paniagua گفت. پرواز از براونزویل به گواتمالا طراحی شده برای Guatemalans که فقط عبور از مرز در تگزاس’ ریو گراند دره.

بایرون Milian 25 سال deportee که در بازگشت به گواتمالا در اوایل این ماه گفت که او سعی کرد بی سر و صدا به خانه می آیند و بدون همسایگان متوجه زیرا او نگران واکنش آنها در میان همه گیر.

تحت سفارش از وزارت بهداشت و درمان او خود قرنطینه به مدت دو هفته. او گفت: مقامات بهداشت چک به او هر روز دیگر.

Milian ترک کرده بود گواتمالا Feb. 20 و عبور غیر قانونی به آریزونا در اوایل ماه مارس. گشت مرزی ایالات متحده ره او را در مسیر به ققنوس.

او و تعداد دیگری از مهاجران گرفته شد به یک دولت ایالات متحده در ساختمان برگزار شد و حدود 10 دقیقه که در طی آن زمان آنها در زمان خود را متوسط. سپس آنها لود شده را به یک کامیون رانده شده به مرز و تحویل به مقامات مکزیکی.

این مقامات مکزیکی از او خواست اگر او می خواست “برای مبارزه با مقالات و یا آنها را برای ما ارسال بازگشت به کشور ما,” او گفت:.

در عرض یک هفته مکزیک تحویل داده بود او را به گواتمالا در گواتمالا مقامات او را گرفت حرارت را به گوش ریه های خود و گیر یک زبان عضلهای که منقبض میشود در دهان او.

“در روز یکشنبه من قرنطینه به پایان می رسد,” او گفت:. “خدا را شکر همه چیز عادی است.”

__

نویسندگان AP بن فاکس در واشنگتن و الیوت Spagat در سن دیگو کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im