غم و اندوه و خشم و خواستار اقدام پس از تیراندازی در آلمان

HANAU, Germany (AP) — صدها نفر از مردم عزادار در حال هجوم آوردند به نماز جمعه در مساجد آلمان در شهر هاناو دو روز پس از نواخته انگیزه تیراندازی کل کشور را تکان داد و باعث شد آمریکا برای سرکوب راست افراط گرایی است.

آلمان برترين مقام امنیتی گفت: مقامات خواهد گام تا حضور پلیس در سراسر کشور و نگه داشتن نزدیک دیده بان در مساجد و سایت های دیگر در اولین واکنش به داد و بیداد. در هاناو, آلمانی و ترکی, پرچم, پرواز در نیمه کارکنان در خارج از یک مسجد که در آن نمازگزاران جمع آوری شد جمعه.

یک مرد 43 ساله مرد آلمانی به ضرب گلوله افراد با پیشینه مهاجرت در حومه فرانکفورت اواخر روز چهارشنبه ظاهرا قبل از کشتن او 72 ساله و مادر خود را. نیمی از قربانیان گزارش شده است.

مرد شناخته شده به عنوان Tobias Rathjen سمت چپ تعدادی از درهم و برهم متون و فیلم ها حمایت نژادپرستانه انداز و ادعا شده تحت نظارت پس از تولد.

در همین حال گفته آنها تا به حال نامه ای از مظنون در ماه نوامبر گذشته است که در آن او به دنبال کمک از مقامات در توقف نظارت او بر این باور او بود. حرف نمی حلقه هر زنگ هشدار با دادستان گفته است.

وزیر کشور Horst Seehofer گفت: وزارت امور خارجه-امنیت در سطح مقامات و سازمان های امنیتی او مشورت دوشنبه توافق کردند که به افزایش اجرای قانون حضور در سراسر کشور است. Seehofer گفت: وجود خواهد داشت بیشتر نظارت در “حساس سایت” از جمله مساجد و حضور پلیس در ایستگاه های راه آهن و فرودگاه ها و مرزها.

“تهدید مطرح شده توسط راست افراطی گری یهودی ستیزی و نژاد پرستی بسیار بالا در آلمان” Seehofer به خبرنگاران در برلین.

هزاران نفر از مردم جمع آوری شده در شهرستانها در سراسر آلمان پنجشنبه شب برای برگزاری vigils برای قربانیان تیراندازی بلکه برای بیان خشم است که مقامات انجام داده اند به اندازه کافی برای جلوگیری از حملات به رغم یک رشته از حوادث در سال های اخیر است.هفته گذشته مقامات بازداشت 12 تن از جمله یک پلیس کارمند — به ظن برنامه ریزی حمله به مسلمانان و سیاستمداران است.

برخی نیز نامیده می شود برای سرکوب افراط گرا و ضد مهاجر ایدئولوژی است که رخنه کرد به جریان اصلی بحث سیاسی با ظهور جایگزین برای آلمان یا AfD.

یک مقام ارشد در مرکز و چپ حزب سوسیال دموکرات یک شریک جدید در آنگلا مرکل ائتلاف حاکم متهم AfD ارائه ایدئولوژیک علوفه به مردم مانند هاناو تیرانداز.

“یک نفر انجام تیراندازی در هاناو که آنچه در آن مانند به نظر می رسد اما بسیاری وجود دارد که او را با عرضه مهمات و AfD قطعا متعلق به آنها” لارس Klingbeil گفت: عمومی آلمان ARD پخش در روز جمعه.

قطعات جایگزین برای آلمان در حال حاضر تحت بررسی دقیق از آلمان داخلی سازمان. این حزب را رد کرده است تمام مسئولیت برای راست حملات از جمله ضد یهودی در حمله به یک کنیسه و کشتار در منطقه سیاستمدار سال گذشته است.

یک سوال کلیدی در این تحقیقات این است که آیا مقامات و یا دیگران آگاه بودند مظنون تهدیدی.

“این یکی از نقاط است که به خصوص برای من جالب در این تحقیقات گفت:” Seehofer. “چه کسی می دانست چه.”

پیتر فرانک آلمان رئیس فدرال دادستان گفت: تحقیق و تفحص خواهد تمرکز بر روی مظنون جنبش قبل از حمله و این که آیا او تا به حال در تماس با افراد دیگر. مشکوک بود که سوال به عنوان یک شاهد, او گفت:.

فرانک اذعان کرد که او دریافت نامه ای از شک سه ماه پیش. در این نامه نمی باشد بسیاری از این صریح تر نژادپرستانه و نسل نظرات بعد از آن در سند نوشته شده در Rathjen وب سایت و سریع نیست هر گونه اقدام از دادستان فرانک گفت.

Seehofer اشاره کرد که قوانین در نظر گرفته شده برای اطمینان حاصل شود سختگیرانه تر چک پس زمینه در صاحبان اسلحه به اجرا در آمد پنج شنبه — یک روز پس از حمله — اما که او باز به فکر محکم کردن قوانین بیشتر است.

یک مانع برای ارتباط موثر بین شاخه های مختلف دولت در آلمان کشور را ارزشمند مفهوم حریم خصوصی— که بزرگ شد از تجارب با نازی پلیس و دولت کمونیست آلمان شرقی — همراه با مجموعه وب سایت های محلی و منطقه ای و مقامات ایالتی و فدرال است که ممکن است درگیر در چک کردن یک فرد مناسب برای مالکیت اسلحه.

“ما همیشه احترام حفاظت از داده ها” گفت: Seehofer. “اما بحث در مورد حفاظت از داده ها نباید فشار کنار بحث در مورد امنیت در این کشور است.”

___

Jordans گزارش از برلین.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

کفش اسپرت