پارک ملی گراند کانیون بسته به بازدید کنندگان در میان همه گیر

فلاگستاف Ariz. (AP) — گراند کانیون بسته به طور نامحدود به بازدید کنندگان روز شنبه به دیگر پارک های ملی به دنبال جلوگیری از گسترش coronavirus.

کارکنان در گراند کانیون شده بود تعطیل بازدید کنندگان خدمات تدریجی به عنوان دولت فدرال در ابتدا رد درخواست خود را به شاتر به طور کامل. در روز سه شنبه بازدید کنندگان هنوز هم تا به حال دسترسی به دستشویی یک فروشگاه مواد غذایی و بانک در گراند کانیون روستا و مسیرهای پیاده روی در امتداد محبوب جنوبی حاشیه.

وزیر کشور دیوید برنارد گفت که او در نهایت مورد تایید پارک درخواست در توصیه از یک county health رسمی که گفت: نگه داشتن این پارک باز می گذارد و کارکنان ساکنان و گردشگران در خطر است.

پارک گزارش داد اوایل این هفته که یکی از ساکنان که مشغول به کار در منزل اجرا شده توسط صاحب امتیاز مثبت آزمایش برای COVID-19 و صرف زمان در انزوا.

“این یک کمک به بسیاری از مردم در پارک ها و اعضای جامعه” گراند کانیون سخنگوی Joelle بیرد گفت. “ما شنیده ایم از بسیاری از مردم عصبانی و نا امید و نامشخص از جهت خدمات پارک بود.”

ملت ناواهو بود التماس کرد با دولت فدرال به انکار گردشگران دسترسی به گراند کانیون به نگه داشتن آن در حال حاضر بیش از 170 تایید موارد coronavirus و چندین مرگ و میر در میان ساکنان از حال افزایش است.

“بسته شدن پارک در زمان طولانی تر از آن را باید ایم اما ما خوشحالیم که بالاخره بسته” ناواهو رئیس جمهور جاناتان Nez گفت.

گراند کانیون بسته شامل یک بزرگراه دولت است که اجرا می شود از طریق پارک جنوبی حاشیه ورودی و شرق Rim در رزرو ناواهو. جاده باز خواهد شد به ترافیک محلی تنها.

فدرال شهرستان محلی و قبیله ای به حال مقامات پیوست گراند کانیون ساکنان خواستار خدمات پارک های داخلی و بخش نزدیک به پارک — و برخی از سوال زمان آن را در زمان برنارد به عمل می کنند.

بیرد گفت: گراند کانیون خواسته شد تا مکمل اولیه آن اسناد و مدارک برای توجیه بسته شدن پارک از جمله چگونه آن را پشتیبانی یک بسته و چه تلاش های مصرف آن را برای جلوگیری از گسترش این ویروس ارائه یک چالش شبیه به آنچه در دیگر پارک های ملی مواجه شده است.

Coconino County گفت: از آن ارائه شده و در عین حال یکی دیگر از نامه روز شنبه معرفی بسته شدن در درخواست از گراند کانیون.

کوین دال با National Parks Conservation Association در آریزونا گفت: داخل بخش “باید آن را آسان تر برای مدیران پارک به این عقل سلیم تصمیم گیری است که می تواند زندگی را نجات دهد.”

در ضمن پارک ملی صهیون در ایالت یوتا باز مانده است روز شنبه با وجود تماس های متعدد برای بسته شدن.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im