فرماندار: مدارس نیویورک به روز شنبه برای مبارزه با کروناویروس

نیویورک (AP) — شهر نیویورک را از کشور بزرگترین سیستم مدارس دولتی در روز دوشنبه, ارسال بیش از 1.1 میلیون کودکان خانه امید مهار گسترش coronavirus.

شهردار بیل د Blasio اعلام کرد این تصمیم به بستن مدارس از طریق حداقل مارس 20 و احتمالا برای سال تحصیلی پس از یک رشد تعداد تعطیلی مدارس در جوامع و تمام متحده در سراسر کشور و فشار در نیویورک از ساکنان اعضای شورای شهر و دیگران.

شهردار نام آن را “بسیار نگران کننده لحظه لحظه زمانی که من فقط پریشان در داشتن به این اقدام اما من متقاعد شد بیش از این دوره از امروز که هیچ انتخاب دیگری.”

او همچنین اعلام کرد که در حال حاضر وجود دارد پنج مرگ و میر در نیویورک بود که سفارش پایان اعمال جراحی الکتیو.

خاموش شدن تاثیر می گذارد و این شهر را تقریبا 1,900 مدارس دولتی. بسیاری از مدارس خصوصی در حال حاضر بسته شده است.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو را اعلام کرده بود شهر مدرسه بسته شدن لحظات قبل از د Blasio, اما در ابتدا گفت: آن را به عنوان شروع در اوایل روز سه شنبه.

د Blasio شده بود و تمایلی به بستن سیستم مدرسه به دلیل عواقب آن برای دانش آموزان و خانواده ها است. فقط شنبه دموکراتیک شهردار گفت: نگه داشتن مدارس در حال اجرا حیاتی بود. او نگران است که مراقبت های بهداشتی کارگران اولین پاسخ دهندگان و دیگر مورد نیاز کارگران را مجبور به ماندن در خانه برای مراقبت از کودکان است که صدها نفر از هزاران نفر از دانش آموزان فقیر می تواند گرسنه و بدون خود را رایگان و یا با کاهش قیمت وعده های غذایی مدرسه.

چند متحده در حال حاضر اعلام کردند که بسته شدن مدارس. بنابراین باید شهرستانها از جمله لس آنجلس, هوستون, سان فرانسیسکو, سیاتل و واشنگتن ،

خاموش آغاز شده بود به نظر می رسد اجتناب ناپذیر یکشنبه به عنوان د Blasio از دست داد حمایت کلیدی برای حفظ مدارس باز و کومو به نام برای همه downstate مدارس بسته می شود.

“برای شهر نیویورک, من می خواهم به نزدیک شهر نیویورک مدارس دولتی” دموکراتیک فرماندار گفته بود پیش از آن در روز و اضافه کرد او فکر کرد که آن را محتاطانه به انجام بنابراین به عنوان به زودی به عنوان یک برنامه در محل برای اطمینان حاصل شود که کودکان از مراقبت های بهداشتی کارگران خواهد بود برای مراقبت.

کومو صحبت کرد و پس از مدت کوتاهی مسئولان شهرستان تعطیل مدارس در لانگ آیلند و در سراسر کشور در همه ایری شهرستان از جمله بوفالو.

قبلا جورج گرشام رئیس بهداشت و درمان اتحادیه کارگران SIEU 1199 بود به نام de Blasio به مدارس شهرستان یک گام شهردار هنوز هم به نظر می رسید تمایلی به زمانی که او اشاره به این اتحادیه حمایت برای نگه داشتن مدارس باز به عنوان او صحبت کرد WABC-TV زودتر یکشنبه.

اتحادیه قبلا هشدار داده است که بیمارستان در حال حاضر نیروبخش برای سیل ویروس بیماران می تواند به صورت یک نیروی انسانی بحران اگر مدارس تعطیل به طور ناگهانی و مراقبت های بهداشتی کارگران مجبور به ماندن در خانه با کودکان خود.

Gresham هر چند در بیانیه ای گفت که او در حال حاضر اعتماد به نفس است که یک برنامه می توان به تامین مهد کودک برای کارکنان بهداشتی درمانی از طریق مدرسه و مراکز منابع. او نیز نامیده می شود در شهر و دولت به ارائه کمک های مالی بیشتر برای مهد کودک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی.

“با این فرایندهای حیاتی در حال حرکت, من در حال حاضر در تماس با شهردار de Blasio به شهر نیویورک مدارس دولتی برای کمک به حفاظت از بهداشت عمومی و جلوگیری از گسترش COVID-19” او در بیانیه ای گفت.

در صبح روز یکشنبه Nassau County شهرستان اجرایی لورا کوران اعلام کرد که مدارس سراسر شهرستان های مجاور به شهر نیویورک خواهد بود بسته به مدت حداقل دو هفته آینده. ناسائو شهرستان دارای بیش از 1.3 میلیون نفر.

بعد از آن در روز, Suffolk County اجرایی اعلام کرد که مدارس وجود دارد خواهد بود بسته به عنوان خوبی برای دو هفته آینده. شهرستان اجرایی برای Westchester — فقط شمال شهر — گفت: مدارس خواهد بود بسته چهار شنبه.

___

آسوشیتد پرس نویسنده مارینا وینو گزارش از آلبانی.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب. دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

___

این داستان به روز شده است برای اصلاح این شهرستان Westchester مدارس را توسط چهار شنبه نه دوشنبه به انتشار اخبار فرمانداری گفت.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>