دولت ها در شرق اروپا و آسیای مرکزی ادامه ‘گسترده ای توهین آمیز علیه حقوق بشر, عفو بین الملل می گوید

بسیاری از دولت ها در سراسر شرق اروپا و آسیای مرکزی باید به دنبال یک “گسترده تهاجمی” علیه حقوق بشر استقرار شدیدی تاکتیک و ابزار دولت برای سرکوب تظاهرات و آزادی بیان و جامعه مدنی, سازمان عفو بین الملل می گوید در آن سالانه منطقه ای بررسی است.

اما در حالی که مدافعان حقوق بشر و روزنامه نگاران غیر دولتی و معترضان مواجه نصب فشار در سال 2019 صلح آمیز تظاهرکنندگان در زمان رشد اقدام جمعی در مبارزه خود را برای نگه داشتن دولت خود را به حساب با توجه به گزارش منتشر شده توسط لندن مبتنی بر حقوق بشر در مارس 16.

در حال حاضر وضعیت وخیم در سال گذشته در سراسر منطقه پوشا از بلاروس به قزاقستان و آذربایجان به روسیه می آید که دولت ها در پیاده سازی اقدامات اضطراری و طیف گسترده ای از محدودیت در تلاش برای کند کردن گسترش این رمان coronavirus نگرانی در کسانی که سلامت اقدامات مستقر خواهد شد بیشتر به اسکواش حقوق.

دانیل Balson این مدیر حمایت برای اروپا و آسیای میانه در عفو بینالملل توصیف وضعیت اضطراری در سراسر منطقه به عنوان یک “کود” برای حقوق بشر است.

“بزرگ و دولت ها در منطقه باید استفاده نمی شود این بیماری همه گیر به ابداع راه های جدید برای سرکوب مردم اما باید شتاب خود را به استفاده از خوبی های honed روش” او گفت: RFE/RL. “چه چیزی تغییر کرده است که بسیاری از دولت ها را مشاهده همه گیر به عنوان یک اختیار تام به رول کردن و حتی بیشتر روش سخت گیرانه و آشکارا تلگراف خود رسیده است.”

در سال گذشته حق آزادی اجتماعات “همچنان با خشونت سرکوب” در بسیاری از کشورها عفو بین الملل گفت: در این گزارش اضافه کرد که “خیابان قدرت نشان داد که مردم آن را می دانستند اهمیت و آنها به اندازه کافی شجاع به اصلاح آن” با اعتراض به تقلب در انتخابات در حالی که همچنین خواستار حکومت داری خوب, حفاظت از محیط زیست و یک زندگی بهتر.

در روسیه که در آن مقامات مورد استفاده قرار قانونی تاکتیک و نیروی پلیس برای سرکوب تظاهرات مردم با اینحال در زمان به خیابان های سراسر کشور در تعداد رو به رشد به منظور بالا بردن صدای خود را در برابر طیف وسیعی از مسائل از جمله فساد و بدتر شدن حقوق بشر است.

در ژوئیه و اوت در مسکو دیدم برخی از بزرگترین تظاهرات در سال های پس از مقامات حاضر به ثبت نام نامزدهای اپوزیسیون برای سرمایه شهرستان در انتخابات.

“این اقدامات تلافی جویانه علیه شرکت کنندگان در تظاهرات توده ای در مسکو ضربه آغاز بی سابقه کمپین همبستگی است که سیگنال های بیشتر بیداری از حقوق بشر آگاهی و قدرت مردم در روسیه گفت:” ماری Struthers عفو مدیر منطقه ای برای شرق اروپا و آسیای مرکزی است.

در ضمن آزادی بیان و رسانه ها باقی مانده تحت حمله در سراسر منطقه در سال 2019.

با وجود رسانه های کثرت گرایی در اوکراین به طور منظم حملات خشونت آمیز علیه روزنامه نگاران بودند و به ندرت به درستی مورد بررسی

و در روسیه قانون “عوامل خارجی” و “نامطلوب” سازمان ها ” بود “به طور سیستماتیک اختیار داشت در برابر حقوق بشر و دیگر [غیر دولتی] در کنار تعقیب کیفری و لام در کنترل دولت رسانه” عفو گفت.

آن اضافه شده است که مقامات “بیشتر مجموعه نوار ominously کم” با قانون جدید گسترش وضعیت “عوامل خارجی” به افراد از جمله وبلاگ نویسان و روزنامه نگاران.

در تاجیکستان “امنیت ملی” بود و استناد به سرکوب سازمان های غیردولتی به عنوان به خوبی به عنوان مدافعان حقوق بشر و آزادی رسانه ها در حالی که شکنجه و بدرفتاری باقی مانده فراگیر به گفته عفو بین الملل گزارش.

آن گفت: گریم رکورد آذربایجان ادامه دارد با محدودیت های شدید در سراسر هیئت مدیره در هر گونه مخالفت در برابر دولت است.

در سراسر منطقه خاص و اقلیت های قومی و اعضای جامعه همجنسگرایان برخی از گروه های مذهبی و کسانی که با معلولیت و گاهی اوقات با آن مواجه تبعیض محاکمه و حتی خشونت عفو گفت.

خشونت خانگی علیه زنان و کودکان نیز همچنان به طاعون جوامع است.

حقوق افراد و گروه ها تشدید شد توسط سیستم قضایی که در معرض فشار سیاسی در این گزارش گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de