واشنگتن (AP) — با یک کلید coronavirus نجات صندوق تقریبا خسته مذاکرات تسریع در واشنگتن بیش از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن $250 میلیارد اضطراری درخواست برای کمک به کارفرمایان کوچکتر در سراسر کشور نگه داشتن کارگران در حقوق و دستمزد خود را.

رهبر اقلیت سنا چاک شومر و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin صحبت کرد صبح روز چهارشنبه در مورد قانون به ساحل چک یارانه برنامه که نزدیک به آن رسیده $349 میلیارد وام محدود است. مجلس نمایندگان و سنا دموکرات مشاوران صحبت با تلفن با مقامات وزارت خزانه داری بعد در روز در مورد خواستههای دموکراتیک برای پول اضافی برای بیمارستان ها و دولت های ایالتی و محلی.

رسیدن به یک توافق آسان نخواهد بود. کنگره تا حد زیادی توقیف نیاز به اجماع از همه طرف برای هر قانون به تصویب و توافق رهبران تعهد به چوب نزدیک به مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست با وجود خواستههای دموکراتیک. دیرینه دشمنی و رقابت قطع بیش از ایران از جمله سمی رابطه بین مجلس نانسی پلوسی و مغلوب ساختن پیشی جستن.

اما بی سابقه قانون گذاری محیط زیست به دموکرات ها نفوذ قابل توجهی حتی اگر خود را در بودجه درخواست برای بیمارستان ها و دولت های ایالتی و محلی ممکن است کوچک به عقب و یا به طور قابل توجهی کاهش یافته است, حداقل در حال حاضر. دموکرات ها مسدود سریع-پیگیری پیشنهاد به تصویب بودجه در هفته گذشته و در واکنش به نوبه خود مانع تلاش های خود را برای بودجه اضافی برای اولویت های دیگر در یک مختصر بحث شد که بیشتر یک پیام ورزش.

میچ مک کانل رهبر اکثریت R-Ky., با صدور بیانیه مشترک با بالا خانه جمهوریخواه کوین مک کارتی از کالیفرنیا اصرار سریع بودجه برای برنامه چک. سنا است که به دور از واشنگتن از طریق مارس 4, اگر آن تشکیل دو بار در هر هفته برای طرفدار forma جلسات است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به تصویب بیشتر coronavirus کمک — اگر و تنها اگر هیچ سناتور اشیاء.

جمهوری خواهان amped تا فشار به صورت “پاک” فرمت چک برنامه در اظهارات شنبه شب. خانه ایران شلاق استیو Scalise گفت: دموکرات ها “نیاز به نگه داشتن کسب و کارهای کوچک و کارگران در سراسر آمریکا به گروگان بی پایان خود را صرف خواسته است.”

با رهبران قادر به به راحتی احضار نمایندگان به واشنگتن معمول قدرت دینامیک درهم به خصوص در خانه. وجود رهبر اقلیت مک کارتی به عنوان مثال می توانید مانع قانون آسان تر از اگر عضو حاضر هستند و پلوسی D-کالیفرنیا نمی توانیم خانه با معمولی تنگ گرفتن.

“بگویید چاک شومر و نانسی پلوسی برای جلوگیری از مسدود کردن بودجه بحرانی برای کسب و کارهای کوچک. چک حفاظت از برنامه در مورد به اجرا از پول — میلیون ها شغل در حال حلق آویز در تعادل است. کنگره باید عمل کنند!” مک کارتی نوشت: روز شنبه در توییتر.

در موضوع یک $350 میلیارد چک حفاظت از برنامه ای است که یک محور از ماه گذشته 2.2 تریلیون دلار نجات بیل. این برنامه می دهد کمک های مالی به کسب و کار با کمتر از 500 کارگر به طوری که آنها می تواند به حفظ حقوق و دستمزد و پرداخت اجاره بها در حالی که بستن کسب و کار خود را در اجتماعی فاصله مقررات.

این برنامه به سرعت در حال خشک پس از باز بودن تنها یک ماده از روز هر چند معلوم نیست چقدر پول در واقع توزیع شده به کسب و کار. Mnuchin می گوید اضافی 250 میلیارد دلار مورد نیاز است بلافاصله.

اما دموکرات ها می خواهند پول برای بیمارستان ها بر دوش تحت COVID-19 caseloads و بودجه اضافی برای دولت و دولت های محلی زور زدن به اقتصاد اسلاید به رکود است.

دموکرات ها همچنین می خواهید مطمئن شوید که چک حفاظت از برنامه باز می شود تا بیشتر به کسب و کار است که نمی ایجاد روابط با بانک ها شده اند که پذیرش برنامه های کاربردی برای نجات بودجه.

“ما نمی توانیم اجازه می دهد تا میلیاردها صدها میلیارد دلار صرف شده برای مبارزه با وحشت از coronavirus و تاثیر بر اقتصاد ما بیشتر به سخت شدن اختلاف از عدم دسترسی به اعتبار برای بسیاری در کسب و کار کوچک جامعه” پلوسی گفت: بعد از ظهر چهارشنبه در سی ان ان. او همچنین تصریح کرد: مطالبات برای “ناامید دولت و دولت های محلی” و بیمارستان ها.

Pelosi فشار است برای اضافه کردن پول به توزیع توسط انجمن توسعه موسسات مالی که, کوچک, وام دهندگان غیر سنتی است که تمرکز بر وام های توسعه نیافته و محروم محله به طور معمول در جوامع بزرگتر با جمعیت اقلیت.

چشم انداز این قانون است که مشخص نیست در بهترین حالت و مذاکره کنندگان ممکن است قادر به دیدار با پتانسیل مهلت از بعد از ظهر پنجشنبه طرفدار forma جلسه.

در نهایت نیاز به اجماع به نظر می رسد به احتمال زیاد به نتیجه نسبتا محدود و بسته است.

“من نمی بینیم بزرگ مسائل جدید قرار داده در مخلوط در اینجا گفت:” استیو Elmendorf جانباز دموکراتیک لابی.

“این یک موضوع با اضافه کردن پول برای چیزهایی که آنها در حال حاضر انجام می شود تا زمانی که مقدار نیست خارج از ضربت سخت زدن با واقعیت” گفت: Hazen مارشال سابق ایران با رهبری aide که لابی های کنگره است. “آنها احتمالا می تواند موضوع این سوزن اگر آنها فقط می توانید نگه دارید آن را به پول است.”

که در آن مذاکره سران روشن نیست اما جمهوری خواهان به طور فزاینده ای مهیج برای کمک به بیمارستان های روستایی در حالی که دموکرات ها نیز مشتاق به افزایش کمک به کمبود پول نقد متحده و دولت های محلی که درآمد حفره حفره. کمک ایالات متحده ممکن است یک کشش در حال حاضر به عنوان موضوع می توانید به راحتی تحریک دعوا میان بالا مالیاتی ایالات مانند کالیفرنیا و نیویورک و کشورهای کوچکتر بیشتر به طور معمول اجرا شده توسط خواهان.

حزب دموکرات در حال حاضر eyeing بعدی coronavirus لایحه پیشنهاد که آن را شامل 30 میلیارد دلار برای یک طرح جامع فدرال به سطح شیب دار تا تست و عرضه زنجیره ای برای تشخیص مواد و همچنین به عنوان توانایی برای ردیابی گسترش COVID-19.

دسترسی بیشتر به تست یک عنصر کلیدی است که در محل به منظور بازگشایی اقتصاد به عنوان برگ برنده خارش است به انجام. این پیشنهاد پیش بینی اضطراری پول به سرعت مقیاس تست و توسعه یک خط لوله برای اطمینان از عرضه کافی مواد.

“ما نیاز به تست به سرعت و در همه جا گفت:” شومر D-n. y.

___

آسوشیتد پرس نویسنده لوری tanya warren کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de