GOP می گوید دستورالعمل های دموکرات ها در مورد داروهای ویروسی ضد سفید است

[ad_1]

این موضوع هم در جناح موسس و هم در جناح فعال حزب شتاب بیشتری می گیرد. سناتور مارکو روبیو یکی از چندین قانونگذار است که از سازمان غذا و دارو خواسته است تا این توصیه را لغو کند و آن را “نژادپرستانه و غیر آمریکایی” خواند. دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا در اوایل ماه جاری در یک گردهمایی در آریزونا گفت که دولت بایدن “سفیدپوستان را تحقیر می کند تا مشخص کند چه کسی زنده است و چه کسی بمیرد.” وال استریت ژورنال اخیراً سرمقاله ای منتشر کرده است که نسخه نیویورکی سیاست را “غیرمنصفانه و احتمالاً غیرقانونی” افشا می کند و هشدار می دهد که “دموکرات ها می توانند بهای سیاسی پایداری برای آن بپردازند”. استفان میلر، مشاور سیاسی سابق کاخ سفید، که از نیویورک به دلیل سیاست و تهدید به شکایت علیه مینه‌سوتا و یوتا شکایت کرده است، از این تلاش‌ها به‌عنوان «غیرقانونی، غیراخلاقی و ظالمانه» انتقاد کرده است.

یکی از دستیاران ارشد یکی از اعضای جمهوری خواه کنگره که روی این موضوع متمرکز بود، به پولیتیکو گفت که جمهوری خواهان به دنبال راه هایی برای تحت فشار قرار دادن دموکرات ها در مورد معیارهای رقابت هستند که منجر به برگزاری انتخابات میان دوره ای در نوامبر و بعد از آن می شود.

«به همین دلیل است. اما اگر رأی دیگری صادر شد، انتظار اصلاح در این مورد را داشته باشید. او گفت که رای سختی برای دموکرات ها خواهد بود. و اگر جمهوری خواهان کنگره را پس بگیرند، منتظر تحقیقات و نظارت باشید. ما از مسئولانی که آن را امضا کرده اند می خواهیم به اینجا بیایند و از آن دفاع کنند.”

دستورالعمل های دسامبر FDA برای استفاده از sotrovimab، تنها آنتی بادی مونوکلونال که نشان داده شده است در برابر Omicron موثر است، اشاره کرد که افراد رنگین پوست ممکن است در معرض خطر ابتلا به کووید-19 شدید باشند و گفت که این یکی از عواملی است که پزشکان ممکن است از آن استفاده کنند. در هنگام توزیع داروهای داده شده در نظر گرفته شود. که در کسری باقی می مانند.

هدف از توصیه های غیر الزام آور و معیارهای مشابه از تعدادی از بخش های بهداشت عمومی کاهش تفاوت های نژادی است که از ابتدای همه گیری وجود داشته است. به عنوان مثال، در اوایل اکتبر، طبق گفته بنیاد خانواده قیصر، لاتین تبارها، سیاه‌پوستان و آسیایی‌ها در ایالات متحده دو برابر بیشتر از سفیدپوستان در معرض خطر مرگ ناشی از کووید بودند.

آخرین داده های CDC همچنین نشان می دهد که سفیدپوستان آمریکایی، اگر هیچ چیز دیگری، در خط مقدم خط درمان هنوز کمیاب کووید هستند. طبق مطالعه‌ای که در ژانویه منتشر شد، آنتی‌بادی‌های مونوکلونال به بیماران آمریکای لاتین 58 درصد کمتر از بیماران سفیدپوست در سال گذشته داده شده است، و درصد بیماران سیاه‌پوست، آسیایی و سایر نژادها نیز عقب‌تر است.

برخی از ایالت ها فراتر از دولت بایدن رفته اند و صراحتاً ملزم به در نظر گرفتن نژاد و قومیت در هنگام تعیین اینکه آیا فردی باید دارو را دریافت کند یا خیر.

در یوتا و مینه‌سوتا، خدمات بهداشت عمومی سیستم‌های ارزیابی خطر را راه‌اندازی کرده‌اند که از نژاد یا قومیت به‌عنوان یک عامل ترجیحی برای تصمیم‌گیری در مورد درمان با آنتی‌بادی‌های مونوکلونال استفاده می‌کنند. در نیویورک، وزارت بهداشت ایالتی دستورالعمل هایی را صادر کرده است که به ارائه دهندگان دستور می دهد که “نژاد غیر سفیدپوست یا قومیت آمریکای لاتین / آمریکای لاتین” باید به عنوان یک عامل خطر برای کووید-19 در نظر گرفته شود، زیرا سلامت سیستمیک طولانی مدت و نابرابری های اجتماعی به این امر کمک کرده است. افزایش خطر ابتلا به بیماری جدی و مرگ ناشی از COVID-19.

حامیان چنین سیاست هایی تاکید می کنند که در حالی که هیچ دلیل ژنتیکی یا بیولوژیکی برای افراد رنگین پوست وجود ندارد که در معرض خطر بالاتری نسبت به کووید باشند، اما شواهد زیادی وجود دارد که نشان می دهد احتمال نداشتن بیمه درمانی در آنها بسیار بیشتر از کار در یک محیط بالاتر است. ، در سیستم مراقبت های بهداشتی تبعیض قائل می شوند و یک بیماری زمینه ای تشخیص داده نشده دارند – نژاد یا قومیت آنها را به پرچم مفیدی برای پزشکان تبدیل می کند تا وضعیت آنها را بیشتر بررسی کنند.

تایسون بل، پزشک و دستیار پزشکی در دپارتمان بیماری های عفونی در دانشگاه ویرجینیا می گوید: «این سیاست در تلاش است تا با تفاوت های نژادی و قومی که در حال حاضر اتفاق افتاده است مبارزه کند. «به همین دلیل است. خوب، من نمی توانم به پیروزی برای برابری نژادی فکر کنم که برخی از مردم را ناراحت نکند.”

برخی جمهوری‌خواهان با نفوذ فرصتی سیاسی می‌بینند و مبارزه را – که آن‌ها با جنگ‌های صلیبی جاری علیه اقدامات مثبت و نظریه نژادی انتقادی مقایسه می‌کنند – برای محافظه‌کاران و مسئولیت سیاسی برای هر کسی که از فشار برابری نژادی در صندوق‌های رأی در ماه نوامبر حمایت می‌کند، سودمند می‌دانند.

هانس فون اسپاکوفسکی، دستیار حقوقی ارشد در بنیاد هریتیج می گوید: «این یک آسیب پذیری بزرگ برای هر کسی است که این کار را انجام می دهد. هر مقام منتخب، خواه یک دموکرات یا جمهوری خواه که با این امر موافق باشد یا تایید کند، در همه جا با خشم رای دهندگان روبرو خواهد شد.
راجر سورینو، که ریاست دفتر حقوق مدنی HHS در دولت ترامپ را بر عهده داشت، گفت که می توان از جنبش نظریه نژادی انتقادی به توصیه دولت بایدن و اولویت دادن به درمان کووید در نیویورک یک “خط مستقیم” ترسیم کرد. او و دیگر محافظه‌کاران مطمئن هستند که می‌توانند همان انرژی را از پایگاه خود که در رقابت آموزشی متلاشی شده بود، مهار کنند.

سورینو گفت: «ما دیدیم که تئوری نژاد انتقادی به مدارس دولتی ما نفوذ کرد و سد در نوعی واکنش شکست، همانطور که در انتخابات ویرجینیا دیدیم. «والدین وقتی متوجه شدند، گفتند برایشان کافی است و اگر همین حرکت در حوزه سلامت شروع شود، همان واکنش درونی را خواهید دید.

با این حال، وودهاوس معتقد است جمهوری‌خواهان در حمله به دستورالعمل‌های جدید کووید به همان اندازه که در شکست دادن دموکرات‌ها در تئوری نژاد انتقادی موفق بودند، موفق نخواهند شد، زیرا این امر توجه را به آنچه او «پشیمانی» خود حزب جمهوری‌خواه برای این همه‌گیری نامید جلب می‌کند.

او گفت: “این کار استفاده از این مشکل را برای آنها به عنوان یک مشکل گوه سخت تر می کند.” آنها طبق سوابق خود پاسخگو خواهند بود و نمی توانند فقط با این کارت مسابقه توهین کنند. بنابراین دموکرات ها باید با یادآوری به مردم پاسخ دهند که جمهوری خواهان با نابرابری های نژادی در مراقبت از کووید خوب هستند. آنها اهمیتی نمی دهند. ما باید این کار را انجام دهیم و اجازه ندهیم آنها از این کار دور شوند.»

ارتجاع سیاسی در حال حاضر تأثیر خود را گذاشته است، و سیاست از قبل وصله‌آمیز در سطح دولتی را بیشتر تخریب می‌کند.

به دنبال تهدیدهای قانونی از سوی گروه میلر، مقامات بهداشتی در مینه سوتا و یوتا برکنار شدند نژاد و قومیت به عنوان معیاری برای تخصیص درمان های آنتی بادی مونوکلونال کمیاب. سیستم بیمارستانی Midwestern SSM Health همچنین تغییری را در سیاست خود در مورد استفاده از نژاد و قومیت به عنوان عاملی در توزیع درمان به دنبال تهدید قانونی یک شرکت حقوقی محافظه کار در ویسکانسین منتشر کرده است.

در همین حال، ایالت نیویورک، کناری ایستاد رهنمودهای او پس از طرح دعوی حقوقی آمریکا. مری باست، کمیسر بهداشت، هفته گذشته به قانونگذاران ایالتی گفت که این دستورالعمل ها “منعکس کننده پیامدهای اجتماعی طبقه بندی قومیتی نژادی در جامعه ما است که تأثیری پایدار و پایدار بر توانایی مردم برای زندگی طولانی و سالم دارد.”

سخنگوی وزارت بهداشت نیویورک از اظهار نظر در مورد این شکایت معلق خودداری کرد، اما گفت: “هیچ کس “که بر اساس عوامل خطر فردی واجد شرایط باشد، به دلیل نژاد یا شناسه جمعیتی خود از درمان نجات بخش محروم نخواهد شد.” ”

او در گفتگو با روشل والنسکی، مدیر CDC، به پولیتیکو گفت که اگرچه در تهیه پیش‌نویس این راهنما نقشی نداشته است، اما معتقد است «به نظر می‌رسد داده‌هایی که تأثیر COVID-19 را بر اقلیت‌های نژادی و قومی نشان می‌دهند این توصیه را توجیه می‌کنند».

کسانی که مسئول اجرای این توصیه در سطح محلی هستند می گویند که این به ندرت مشکلی است که پزشکان با آن مواجه می شوند و هیچ کس بر اساس نژاد خود از مصرف قرص های کووید محروم نمی شود.

مایکل لیبل، مدیر خدمات داروسازی بالینی در بیمارستان متدیست هیوستون، گفت که عرضه آنتی‌بادی‌های مونوکلونال در حال حاضر به حدی محدود است که مرکز او فقط به بیمارانی که «سطح 1» را در نظر می‌گیرند – آنهایی که از سرکوب‌کننده‌های ایمنی یا بالای 65 سال استفاده می‌کنند، درمان می‌کند. با عوامل خطر بالا

لیبل گفت، حتی زمانی که منابع به راحتی در دسترس بودند، نژاد اساساً عاملی نبود زیرا مجوز استفاده اضطراری دولت فدرال بسیار گسترده بود. برای مثال، تمام بزرگسالانی که اضافه وزن دارند واجد شرایط درمان هستند.

“آیا موقعیتی وجود دارد که در آن فرد شرایط لازم را نداشته باشد، اما فقط برای عامل خطر اضافی یا در نظر گرفتن نژاد یا قومیت؟ البته این می تواند یک موقعیت باشد. آیا در بین هزاران بیماری که درمان کرده ایم، دیده ایم که این معیار خاص تنها معیار یک بیمار است؟ لیبل گفت، این فوق العاده کوچک خواهد بود.

سایر کارشناسان پزشکی هشدار می‌دهند که اگر واکنش دولت‌ها را مجبور به حذف همه ملاحظات نژادی از توزیع داروهای نجات‌دهنده زندگی کند، تفاوت‌های جدی در مرگ و میر ناشی از کووید ممکن است بدتر شود.

“مردم فکر می کنند که اگر نژاد را در نظر نگیریم، همه چیز به طور مساوی توزیع می شود. بل گفت که این درست نیست. به عنوان مثال، او به برنامه توزیع اولیه واکسن دولت بایدن اشاره می کند که به داروخانه های محلی متکی بود و بسیاری از جوامع رنگارنگ را در چند ماه اول اجرا بدون دسترسی گذاشت. چنین سیاستی در نگاه اول منصفانه به نظر می رسد، اما واقعاً اینطور نیست.

ارین بانکو در این گزارش ها مشارکت داشت.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesbuy stripe accountNovagrageciktirici hapkameralı su tesisatçısıEvlilik Büyüsügates of olympus oyna