GOP موتوری را هدف قرار می دهد که جورجیا را آبی کرد

[ad_1]

هدف این تغییرات خنثی کردن بسیاری از دستاوردهای اخیر حزب دمکرات یا کاهش قدرت دموکراتیک است. و با توجه به رقابت در سنا، رقابت فرمانداری و چندین رقابت رقابتی در مجلس نمایندگان در سال 2022، آنها می توانند پیامدهایی داشته باشند که فراتر از مرزهای گرجستان است.

دانتی کارتر، سخنگوی سابق دفتر دادستانی شهرستان فولتون و همچنین کاندیدای شهرداری در سال 2021 در سندی اسپرینگز، جورجیا، در کمتر از 20 مایلی شمال آتلانتا، گفت: «از هر زاویه ای به ما ضربه می زند. «ما در برابر این مبارزه می‌کنیم. اما واقعیت این است که ما سرمایه یا منابع سیاسی برای تأثیرگذاری نداریم.»

تغییرات جمعیتی گسترده و حضور تاریخی سیاه‌پوستان در چهار منطقه بزرگ متروی آتلانتا – فولتون، گوئینت، کاب و دکالب – در سال‌های اخیر موج‌هایی را در سیاست گرجستان برانگیخته است و طی دو دوره انتخابات گذشته، دو کرسی مجلس نمایندگان را تغییر داده است. رافائل وارناک و جان اوسف در ماه ژانویه به سنا رفتند و بایدن را به اولین نامزد دموکرات در ربع قرن تبدیل کرد که در ایالت پیروز شد.

نقشه کنگره که اخیراً دوباره ترسیم شده است – که در حال حاضر در انتظار امضای برایان کمپ، فرماندار جمهوری خواه است – احتمالاً یکی از آن پیروزی های مجلس را پاک می کند. جمهوری خواهان با تقسیم کانتی کاب، پایگاه سابق جمهوری خواهان که در سال های اخیر به یک گرایش دموکرات ها تبدیل شده است، به چهار ناحیه کنگره، موفق شدند آرای دموکرات ها را در این شهرستان کاهش دهند و کارولین بوردو و لوسی مکبث دموکرات ها را مجبور به مبارزه با یکی علیه دیگری کنند.

“یک مرد، یک صدا” فرسوده شده است … راه [Republicans] اریک آلن، سخنگوی ایالت، که ریاست هیئت کاب کانتی به ایالت را بر عهده دارد و برای معاونت فرماندار نامزد می شود، گفت: «ما این نقشه را با دقت لیزری شکستیم. «می‌خواهم بگویم که آنها آرای جوامع مورد علاقه را در هم شکستند و صدای سیاسی خود را در تعداد زیادی محو کردند.

رنگین پوستان به زودی به اکثریت جمعیت در گوئینت تبدیل می شوند، یکی از شهرستان های در حال رشد در این ایالت. مانند شهرستان کاب، با تنوع بیشتر به سمت چپ حرکت کرده است. سال گذشته، دموکرات ها اکثر دفاتر شهرستان گوئینت را سرنگون کردند و کنترل کمیسیون منطقه و هیئت مدیره مدرسه را در دست گرفتند، در حالی که دفاتر کلانتری و دادستانی شهرستان را به دست آوردند. تمام پست های ارشد در این ادارات و شوراها اکنون در اختیار سیاستمداران سیاه پوست است.

با این حال، در اوایل نوامبر، جمهوری خواهان در سنای ایالات متحده قانونی را تصویب کردند که می تواند با دو برابر کردن تعداد اعضای کمیته شهرستان و غیرحزبی کردن هیئت مدیره مدرسه آن، این دستاوردها را کاهش دهد.

تأثیر عملی آن محو کردن قدرت دموکراتیک در لحظه ای است که حزب کنترل را به دست می گیرد. حتی با وجود اکثریت جدید دموکرات ها در هر دو هیئت مدیره، تصمیمات آنها مستلزم حمایت اعضای جدید است که در صورت افزایش تعداد کرسی ها احتمالاً عمدتاً سفیدپوست و جمهوری خواه خواهند بود.

بی نگوین، نماینده ایالتی که در سال آینده نامزد وزارت امور خارجه است، گفت: «ما شاهد این روند نگران کننده جمهوریخواهان هستیم که تلاش می کنند کنترل محلی را غصب کنند. “آنها می دانند که کنترل جمهوری خواهان در گوئینت در آنجا دشوار خواهد بود. بنابراین آنها از مکانیسم‌های دیگری استفاده می‌کنند تا کنترل آنچه را که از دست داده‌اند را دوباره به دست آورند.»

اینها تنها محدودیت های منطقه ای مورد بحث نیستند.

بر اساس قانون جدید رای گیری محدود گرجستان، این ایالت می تواند انتخابات محلی را مختل کند خدمات اداری و جایگزین آن با یک سرپرست منصوب از سوی دولت. اختیارات ایالت برای انجام این کار محدود است – قانون فقط اجازه انحلال کمیسیون های انتخاباتی را در چهار حوزه انتخابیه می دهد. اما اگر آن چهار شهرستان فولتون، گوئینت، کاب و دکالب بودند، می‌توانست چشم‌انداز دموکرات‌ها را ویران کند، زیرا جمهوری‌خواهان این قدرت را خواهند داشت که نتایج انتخابات را به چالش بکشند، از صدور گواهینامه خودداری کنند و در شهرستان‌هایی که بیشترین بخش را تولید می‌کنند، درخواست تحقیقات کنند. آرای دموکرات ها

یک گروه بازبینی انتخابات به ابتکار جمهوری خواهان قبلاً در شهرستان فولتون، آتلانتا تشکیل شده است تا شواهدی مبنی بر اشتباهات حل نشده یا نقض قانون انتخابات در حوزه انتخابیه سال 2018 جستجو کند.

جمهوری خواهان جورجیا ادعاهای دموکرات ها مبنی بر اینکه انگیزه اقدامات آنها ملاحظات نژادی یا حزبی است را رد کرده اند. کلینت دیکسون، سناتور جمهوری خواه ساکن گوئینت که حامی اصلی دو لایحه است که اندازه کمیسیون منطقه را تغییر می دهد و هیئت مدیره مدرسه را غیرحزبی می کند، گفت این ایده “فقط جعلی” بود.

او گفت: «این در مورد فرزندان ماست. “آنها قبلاً دوره سختی را با این همه گیری پشت سر گذاشته اند و بسیاری از آنها به دلیل آموزش مجازی عقب مانده اند. و، می دانید، ما باید حرکت کنیم. ما باید… آنها را به مسیر درست برگردانیم و فقط بر کودکان و حمایت از کودکان تمرکز کنیم. فقط همین است.”

دیکسون گفت که قصد دارد قوانین مربوط به هیئت مدیره مدارس را پس از بازنگری در مجلس قانونگذاری ژانویه گسترش دهد تا آن را به یک سیاست سراسری تبدیل کند که همه هیئت مدیره مدارس شهرستان را غیر حزبی کند. او آن را “اولین گام در حذف سیاست از سیستم مدرسه ما” خواند.

اما زمان تصویب این لوایح – کمتر از یک سال پس از اینکه دموکرات ها اکثریت را در کمیسیون منطقه و هیئت مدیره مدرسه کسب کردند تا زمانی که دموکرات ها اولین رئیس سیاهپوست خود را انتخاب کردند – مشکوک است.

سام پارک، رئیس‌جمهور ایالات متحده که ریاست هیئت را بر عهده داشت، گفت: «به محض اینکه همه سیاه‌پوستان را برای کمیته شهرستان گوئینت انتخاب کردیم و اکثر سیاه‌پوستان هیئت مدیره مدرسه را اداره می‌کنند، می‌بینیم که تلاش‌هایی برای حذف فوری سیاه‌پوستان از سمت خود انجام می‌شود.» از شهرستان گوئینت در مجلس قانونگذاری.

دموکرات‌های مترو آتلانتا نیز نسبت به عواقب ناشناخته سایر مقررات قانون جدید حقوق رای در ایالت بدبین هستند. این مقررات شامل محدودیت در تعداد کاست‌ها در حوزه‌های انتخابیه، کاهش زمان‌بندی برای رای‌گیری غایب و الزامات سخت‌گیرانه‌تر برای شناسایی رای‌دهندگان است – که همگی می‌توانند تاثیر نامتناسبی در چهار حوزه انتخابیه داشته باشند.

لاتوشا براون، یکی از بنیانگذاران Black Voters Matter، که هدف آن بسیج و بالا بردن سطح رای دادن است، گفت: “من فکر می کنم ما در برابر آنچه که با لغو حق رای رخ داد آسیب پذیر بودیم، و همه اینها کوچکتر بود، چیزی شبیه مرگ 1000 اخراج. رای دهندگان سیاه پوست در سراسر جنوب “در نهایت، من فکر می کنم یک سوال اساسی در مورد “آیا دموکراسی در این کشور محافظت و گسترش خواهد یافت؟” وجود دارد، من فکر می کنم گرجستان یک عالم کوچک از آنچه در سراسر کشور می بینیم است.

مقامات دموکرات خاطرنشان می کنند که گسترش اقدامات قانونی یادآور نامشخص بودن سود اخیر آنها است. علیرغم پیروزی های حزب در راس آرا، ناتوانی در شکستن قدرت حزب جمهوری خواه بر ساختمان ایالت، همه چیز را تهدید می کند.

«همه جشن می گرفتند که گرجستان سال گذشته آبی شد. و من فقط به خودم گفتم: “اوه، نه، ما در مجلس قانونگذاری ایالتی پیروز نشدیم. جان جکسون، رئیس دموکرات ها در شهرستان دکالب گفت: ما در مشکل هستیم. «دموکرات‌ها واقعاً در ذهن ما ثبت نکرده‌اند که مجلس ایالتی چقدر مهم است و چرا باید بر پیروزی در مجلس ایالتی تأکید بیشتری داشته باشیم. جمهوری خواهان کارت ها را به نفع خود مرتب کرده اند.”

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma 1xbet