GOP روز انکار را جشن می گیرد – POLITICO

[ad_1]

ادعاهای بی اساس ترامپ در مورد نتیجه – و این ایده که شورش 6 ژانویه چیزی غیر از حمله خشونت آمیز به سالن های دولتی بود – دیگر عناصر حاشیه ای حزب جمهوری خواه نیست، بلکه بخشی از DNA آن است.

بر اساس نظرسنجی دانشگاه کوئینیپیاک، دو سوم جمهوری‌خواهان می‌گویند که قیام کنگره را حمله به دولت نمی‌دانند. و در حالی که جمهوری خواهان تا حد زیادی با کسانی که به زور به ساختمان کنگره نفوذ کرده اند، موافق نیستند، طبق نظرسنجی سی بی اس نیوز این هفته، آنها به احتمال زیاد آنچه را که در آن روز اتفاق افتاد به عنوان یک اقدام “وطن پرستی” یا “حمایت از آزادی” توصیف می کنند تا یک قیام.

مایکل برادکورب، معاون سابق رئیس حزب جمهوری خواه در مینه سوتا، جایی که جمهوری خواهان در 6 ژانویه مراسم بیداری متهمان را در شهرستان آیتکین برگزار می کنند، گفت: «افراط گرایی اکنون تا حدودی به جریان اصلی حزب تبدیل شده است. «آنچه در چند سال گذشته اتفاق افتاده این است که دستگاه حزب کمی توسط یک عنصر بسیار افراطی و مبارز در حزب آلوده شده است که فقط خطرناک است.

او گفت: “تمایز کردن این افراد از اعضای عادی سخت تر می شود.” این فقط افتضاح است. و باید ترسناک باشد.”

سالگرد قیام امروز به عنوان نشانه ای برای انتخاب رویزیونیستی این رویداد توسط حزب جمهوری خواه خواهد بود. در کلیرواتر، فلوریدا، آنتونی ساباتینی، یک جمهوری‌خواه، از جمله سخنرانان گردهمایی یک ساله برای زندانیان سیاسی ما 1/6 خواهد بود. ساباتینی گفت: “99 درصد” معترضان در سال گذشته در کنگره “مردم خوب و شایسته ای بودند که هیچ اشتباهی انجام نداده اند.”

ساباتینی، نماینده محافظه کار و دادستان کل فلوریدا که نامزد کنگره است، گفت: «این در مورد رد یک داستان بیمار است که توسط رسانه ها ایجاد شده است.

حداقل 57 نفر که در واقع در حوادث 6 ژانویه نقش داشته اند – چه با شرکت در راهپیمایی نجات آمریکا قبل از قیام، چه با تجمع در پله های کنگره یا نقض خود کنگره – برای انتخابات امسال رقابت می کنند.

در اورنج کانتی، کالیفرنیا، نیک تاروس، کاندیدای مورد انتظار مجلس نمایندگان که 6 ژانویه را به یک «پارتی چای مدرن بوستون» تشبیه کرد، گفت که انتظار دارد یک گروه 20 تا 25 نفری در اعتراض به حمایت از کسانی که در این مراسم بودند به او بپیوندند. در زندان. جمهوری خواهان در حال برنامه ریزی یک رویداد مشابه در مینه سوتا هستند، در حالی که به آمریکا نگاه کن، گروهی که توسط یکی از همکاران سابق کمپین ترامپ تأسیس شده است، بیش از 25 مراسم بیداری را در واشنگتن دی سی و 11 ایالت سازماندهی کرده است.

جنیفر کامینگز، یک فعال جمهوری خواه که مراسم بیداری را در آیتکین، مینه سوتا سازماندهی کرد و زندانیان در شورش های 6 ژانویه را چنین توصیف کرد، گفت: “من سعی می کنم اقدام کنم زیرا نمی خواهم به اصطلاح جنگجوی صفحه کلید باشم.” “زندانیان سیاسی.”

کامینگز گفت ترامپ فقط یک مرد است. او نمی تواند همه این کارها را به تنهایی انجام دهد.”

در حزب جمهوری خواه مدرن و طرفدار ترامپ، رئیس جمهور سابق در انکار خود در 6 ژانویه این هفته تنها نخواهد بود – حتی نزدیک. در مقاله ای از فاکس نیوز در چهارشنبه، سناتور جاش هاولی، جمهوری خواه میسوری و نامزد احتمالی ریاست جمهوری، نوشت که “میراث واقعی” 6 ژانویه، تلاش چپ برای استفاده از ناآرامی های کنگره برای ایجاد فضای دائمی ترس و سرکوب بود.

دو وفادار به ترامپ در مجلس نمایندگان، مت گوتز از فلوریدا و مارجوری تیلور گرین از جورجیا، “پاسخ جمهوریخواهان برای افشای حقیقت در مورد اعتراضات 6 ژانویه 2021” در بعدازظهر پنجشنبه در کاپیتول هیل ارائه خواهند کرد. قبل از آن، آنها در یک نسخه ویژه از پادکست استیو بنن حضور خواهند داشت. بنن، استراتژیست سابق مبارزات انتخاباتی ترامپ، از پادکست اتاق جنگ خود برای تقویت ادعاهای ترامپ مبنی بر دزدیده شدن انتخابات استفاده می کند.

تشییع و تجمعات مربوط به شورش ها ممکن است ناپدید شوند. تظاهراتی در کاپیتول در ماه سپتامبر در حمایت از متهمان قیام، انتظارات را برآورده نکرد و تنها جمعیت کمی را به خود جلب کرد. با این حال، قابل توجه تر این بود که هیچ محکومیت گسترده ای در مورد احتیاط ها یا مجازات های ترامپ توسط حزب جمهوری خواه در واشنگتن یا ایالات متحده وجود نداشت.

ترامپ که امروز انتظار می رفت کمیسیون انتخابات 6 ژانویه را که در حال تحقیق درباره تلاش های ترامپ برای براندازی انتخابات 2020 بود، سرزنش کند، “سوگیری و عدم صداقت کامل” را دموکرات ها و “رسانه های جعلی” را مسئول لغو این خبر دانست. کنفرانس.

در شهرستان کاب جورجیا، در حومه شلوغ آتلانتا، حزب جمهوری خواه محلی خود را لغو کردشمع نورانی برای میهن پرستان “J6” در زندان دی سی “ به دلیل آنچه گفته می شود “توضیحات نادرست رویداد”.

حزب در بیانیه‌ای اعلام کرد: «همه کسانی که در محل حضور دارند تشویق می‌شوند تا خانواده‌هایی را که از دست دادن عزیزانشان همراه با زندانیانی که در منطقه کلمبیا در شرایط غیرانسانی نگهداری می‌شوند، در دعای متفکرانه نگه دارند». وی افزود: امیدواریم همه کسانی که مرتکب اقدامات غیرقانونی علیه پایتخت کشور ما شده‌اند، به زودی با عدالت روبرو شوند.

پس از اینکه کامینگز در صفحه محلی فیس بوک در مورد شب زنده داری خود در شهرستان آیتکین پست کرد – به اشتباه او گفت که این یک گروه خصوصی است – جان و پت تورونی، روسای مشترک حزب گفتند که این یک رویداد رسمی مجاز نیست. اما آنها او را محکوم نکردند.

برای جمهوری خواهانی که آماده اند مجلس نمایندگان را به انتخابات میان دوره ای امسال بازگردانند، سالگرد قیام کاپیتول یک حواس پرتی بالقوه فاجعه بار است. در حالی که همه‌گیری ویروس کرونا همچنان در حال گسترش است و نظرسنجی‌های بایدن ناچیز است، رهبران جمهوری‌خواه در مجلس نمایندگان این هفته اعضا را تشویق کردند که تمرکز خود را بر بایدن حفظ کنند.

جان واتسون، یکی از جمهوری خواهان سابق، گفت: «محاکمه مجدد، یا سفید کردن، و تلاش برای ایجاد منطق و توجیه برای رفتار افراد درگیر در ششم، به نظر من به طرز باورنکردنی برای برند ما و توانایی ما برای پیروزی در ماه نوامبر مخرب است. رئیس حزب گرجستان

او از ترس اینکه تمرکز بر 6 ژانویه رای دهندگان حومه شهر و متحرک را ترغیب کند تا حزب جمهوری خواه را با “حاشیه دیوانه” شناسایی کنند، گفت: “تا زمانی که ما داشته باشیم. [Democrats] وقتی در مورد دستور کار آنها صحبت می کنیم، برنده می شویم. اگر برگردیم و به همه بگوییم، “هی، ما به مشکلات اهمیتی نمی‌دهیم، تنها چیزی که به آن اهمیت می‌دهیم ساده کردن 6 ژانویه است.

جان توماس، یک استراتژیست جمهوری خواه که بر روی کمپین های مجلس نمایندگان در سراسر کشور کار می کند، گفت که جمهوری خواهان هر کاری که می توانند برای جلب توجه به شورش 6 ژانویه انجام می دهند و فقط به تاریخ اکسیژن بیشتری می دهند. حتی اگر با دموکرات‌ها در کنگره موافق نباشید و با کمیته 6 ژانویه و همه اینها موافق نباشید، فکر نمی‌کنم این حرکت خوبی باشد.»

توماس که روی مسابقات در 10 ایالت کار می کند، گفت که به مشتریان توصیه می کند در صورت پرسیدن سوال در 6 ژانویه، با تمرکز بر “مسئله گسترده تر یکپارچگی انتخابات” “از این موضوع اجتناب کنند”.

با این حال همه جا نشانه هایی وجود دارد که ممکن است غیرممکن باشد، به خصوص در یک چشم انداز میان مدت که در آن ترامپ به شدت در رقابت های اولیه شرکت دارد. بر اساس نظرسنجی دانشگاه مونموث، تقریباً سه چهارم جمهوری‌خواهان هنوز ادعای بی‌اساس ترامپ مبنی بر پیروزی جو بایدن در انتخابات ریاست‌جمهوری به دلیل تقلب در رأی‌دهندگان را باور دارند، این عقیده که در حال تبدیل شدن به آزمونی برای آغازگرهای جمهوری‌خواه است.

در مناظره میان نامزدهای اولیه جمهوریخواه برای فرمانداری مینه سوتا، هیو هویت، مجری محافظه کار رادیویی، از هر یک از پنج نامزد پرسید که آیا معتقدند بایدن در انتخابات 2020 پیروز شده باشد یا خیر؟ در حالی که یکی از آنها، سناتور ایالت میشل بنسون، جمهوریخواهان را تشویق کرد که ناظر و نظرسنجی شوند.

او گفت: «هرچه بیشتر تماشا کنیم، کمتر تقلب می‌کنند.

Broadcorb، معاون سابق رئیس جمهور مینه سوتا، گفت که “فقط دیوانه است.”

وی گفت: از نظر بسیاری از فعالان جمهوری خواه، دونالد ترامپ رئیس جمهور منتخب ایالات متحده است و اینها میهن پرست بودند. آنها می خواهند این افراد را به اسپری خرس تبدیل کنند، می خواهند این حامیان Q-Anon را به پل ریور تبدیل کنند… تا زمانی که حزب از شر آن خلاص شود، این یک مشکل خواهد بود.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort GorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbethttps://bahiscis.xyz/https://gelsincicek.com/Betvolebuy stripe accountMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme NovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma