GOP با روی آوردن به نظریه انتقادی نژاد، پتانسیل یک “موج قرمز عظیم” را می بیند

[ad_1]

حمله به مطالعه نژادپرستی در ایالات متحده به عنوان عامل اصلی جنگ فرهنگی جمهوری خواهان در سال 2021 در حال ظهور است. اما قانونگذاران ایالات متحده به تازگی شروع به تمرکز بر موضوعی کرده اند که وعده می دهد امسال بر قانونگذاران قرمز در سراسر کشور تسلط پیدا کند.

قانونگذاران در حداقل دوازده مجلس ایالتی تحت کنترل جمهوری خواهان – از جمله آلاباما، کنتاکی، کارولینای شمالی و اوهایو – قصد دارند ده ها لایحه را در جلسات آتی قانونگذاری با هدف توقف آموزش نژادی و اجتماعی و دادن نظرات بیشتر والدین در مورد آنچه در کلاس های درس بحث می شود تصویب کنند. .

انگیزه روشنی برای قدرت وجود دارد: جمهوری خواهان با انتخابات نوامبر حزب در ویرجینیا، جایی که آموزش موضوع اصلی بود، تقویت شده اند و قصد دارند برای چنین لوایحی که منجر به انتخابات میان دوره ای می شود، کمپین کنند.

زیتز، کشیش و صاحب کسب و کار، در مصاحبه ای گفت: «موج قرمز بزرگی در راه است. ویرجینیا فقط یک عالم کوچک از بقیه ایالات متحده است.

نظریه انتقادی نژادی یک چارچوب تحلیلی است که در اصل توسط محققان حقوقی ایجاد شده است که بررسی می کند چگونه نژاد و نژادپرستی پس از برده داری و جیم کرو در قوانین و نهادهای آمریکایی ریشه دوانده است. بسیاری از محافظه کاران شروع به استفاده از نظریه انتقادی نژادی به عنوان خلاصه ای برای انتقاد گسترده تر از نحوه آموزش مسائل نژادی و اجتماعی در سیستم آموزشی K-12 کرده اند.

انتقاد آنها بر این باور متمرکز است که به دانشجویان سفیدپوست گفته می شود که به دلیل نژادشان ظالم هستند. به نوبه خود، درس های تاریخ در مورد تأسیس ملت، که برخی از اصول نظریه انتقادی نژادی را اتخاذ می کند، تبعیض علیه دانش آموزان سفیدپوست را تشویق می کند و دانش آموزان رنگین پوست را قربانی به تصویر می کشد. آنها بحث می کنند.

با این حال، اکثر مقامات مدارس دولتی در سراسر کشور می گویند که آنها هیچ برنامه درسی مبتنی بر نظریه را تدریس نمی کنند، حتی در مناطق و ایالت هایی که قانونگذاران به دنبال ممنوعیت این عمل هستند. برخی از دموکرات‌ها و سایر منتقدان می‌گویند که انگیزه ضدانتقادی نظریه نژادی ناشی از ترس عمیق محافظه‌کاران سفیدپوست از تغییر آگاهی نژادی در ایالات متحده و بی‌میلی برای مبارزه با میراث برده‌داری امروزی است.

سوال کلیدی این است که این لوایح چه نوع تأثیر بلندمدتی خواهند داشت – آیا آنها در نهایت اقدامات نمادینی برای انرژی بخشیدن به کمپین های GOP خواهند بود یا در واقع به طور دائم آنچه را که میلیون ها دانش آموز در حال یادگیری هستند تغییر می دهند.

جفری ساکس، استاد دانشگاه آکادیا که بر این لوایح نظارت می کند، گفت: دانشگاهیان نگران “اثر انجماد” این لوایح بر معلمان هستند، زیرا قانونگذاران جمهوری خواه “برای تصویب شدیدترین قوانین تلاش می کنند تا از خود پیشی بگیرند.” او نگران است که معلمان در حال حاضر تغییراتی در دوره ها و مطالب خواندنی ایجاد می کنند تا از واکنش های احتمالی والدین حتی قبل از تصویب هر قانونی جلوگیری کنند.

ساکس گفت که او معتقد است که مردم «میزان این تهدید را جدی نمی‌گیرند» و نادیده گرفتن نگرانی‌های والدین با انکار اینکه معلمان روش تدریس خود را در مورد تداوم نژادپرستی سیستماتیک در ایالات متحده تغییر نمی‌دهند، اشتباه است. او به اظهارات تری مک کولف فرماندار سابق ویرجینیا در طول رقابت فرمانداری سال 2021 به عنوان رویکرد اشتباه اشاره کرد. مک‌آلیف گفت که خشم این نظریه یک «سوت سگ نژادپرستانه تخیلی» بود که هرگز در مدارس ویرجینیا تدریس نشده بود.

او گفت: «یک پاسخ بهتر این است که تأکید کنیم که برخی از این لوایح چقدر خطرناک و افراطی هستند و وقتی معلمان در فضای ترس کار می کنند، عواقب وحشتناکی دارند.

بسیاری از اقدامات در خانه های دولتی در سال گذشته بر ممنوعیت آموزش برخی مفاهیم “تقسیم” در کلاس های درس متمرکز شد. متجاوز محافظه کار پروژه 1619 را هدف قرار داد، مقاله اصلی نیویورک تایمز در مورد ریشه های برده داری آمریکایی که هدف محبوب جناح راست است و سوالاتی را از سوی مورخان مطرح کرده است.

لایحه اوکلاهاما، که به عنوان الگویی برای سایر ایالت ها عمل می کرد، این آموزش را ممنوع می کند که همه افراد «نژادپرست، جنسیت گرا یا سرکوبگر هستند، چه آگاهانه و چه ناآگاهانه»، یا اینکه باید «ناراحتی، احساس گناه، درد» یا هر چیز دیگری را تجربه کنند. شکل دیگری از ناراحتی روانی “به دلیل نژاد یا sex.

در آینده، انگیزه قانونی نه تنها به دنبال ممنوعیت برخی تمرین‌ها، بلکه به والدین نظارت بیشتر بر برنامه درسی K-12، سیاسی کردن مسابقات هیئت‌مدیره مدارس و رد کتاب‌هایی که منتقدان می‌گویند برای افشای کودکان خردسال بسیار بحث‌انگیز هستند، گسترش خواهد یافت.

و در برخی جاها، قانونگذاران همچنین می خواهند بر روی کالج ها و دانشگاه های دولتی تمرکز کنند. برای مثال، یک لایحه ویسکانسین، کارمندان را از حضور در آموزش‌هایی که «ترویج رقابت یا رقابت می‌کنند» منع می‌کند. sex کلیشه ها.» حساب‌های مشابه در آلاباما، فلوریدا، آیووا و کنتاکی در حال تعلیق هستند.

انگیزه جنبش قانونگذاری از سوی اندیشکده های محافظه کار مانند بنیاد هریتیج، مؤسسه امریکن اینترپرایز و مؤسسه گلدواتر بود. برخی از گروه‌ها متون قانونی نمونه‌ای را برای قانونگذاران ایالتی نوشته‌اند، مانند «مرکز تجدید آمریکا»، یک سازمان غیرانتفاعی راست‌گرا که توسط راسل ووت، مدیر دفتر مدیریت و بودجه در دوران ریاست‌جمهوری دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق، تأسیس شد.

این مشکل پس از درگیری چندین نیرو قوت گرفت: ناامیدی در میان بسیاری از والدین از بسته شدن مدارس در طول همه‌گیری و واکنش محافظه‌کارانه به جنبش زندگی سیاه‌پوستان مهم است. با توجه به اینکه میلیون ها دانش آموز به طور مجازی از خانه یاد می گیرند، والدین نگاه بهتری به کلاس داشتند – و برخی از آنچه می دیدند ناراضی بودند.

تنسی یکی از اولین ایالت‌هایی بود که سال گذشته قوانینی از این دست را تصویب کرد، و کمیسیون آموزش ایالتی اخیراً دستورالعمل‌هایی را امضا کرد که جریمه‌های مالی را علیه مناطق بزرگ مدرسه‌ای که قوانین جدید ایالتی را نقض می‌کنند، افزایش می‌دهد.

باید دید که دولت چه تعداد شکایت در مورد تخلفات ادعایی دریافت خواهد کرد، اما در ماه نوامبر هیئت مدیره مورد اول را رد کرد: جناح راست مادران برای آزادی ادعا می کنند که برنامه درسی سوادآموزی مورد استفاده حداقل 30 ناحیه مدرسه دارای یک “برنامه بسیار جانبدارانه است. کودکان «از کشورشان، از یکدیگر و/یا خودشان متنفر باشند».

نگرانی های خاص این گروه در مورد چهار کتاب در مورد موضوعاتی مانند راهپیمایی کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور در واشنگتن و روبی بریج بود، که در میان اولین کودکان سیاه پوستی بود که مدارس کاملاً سفیدپوست را در نیواورلئان از بین بردند.

راشون ری، یکی از همکاران ارشد مؤسسه بروکینگز، گفت که این حرکت را می‌توان با برخی از والدین توضیح داد که می‌خواهند فرزندانشان را از یادگیری حقایق ناخوشایند درباره تاریخ ایالات متحده جلوگیری کنند، اطلاعاتی که می‌تواند دانش‌آموزان را ترغیب کند تا با از بین بردن برخی سیستم‌ها بر عدالت نژادی پافشاری کنند.

ری گفت: «اینها امتیازات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی است که افرادی که این دیدگاه‌های نژاد سفید را تجسم می‌دهند، نمی‌خواهند از آن دست بکشند.

او گفت: «ما یک جنگ داخلی ایدئولوژیک به راه انداخته‌ایم که به کلاس‌های درس فرزندانمان سرایت کرده است. مبارزه آمریکا برای آینده ای دموکراتیک، انتخابات آینده را کنترل خواهد کرد.»

در تگزاس، کمیسران کانتی به دلیل ترس از کتاب‌های «نامناسب» در کتابخانه‌های مدارس، تهدید کردند که بودجه CARES را از دو ناحیه مدرسه متوقف خواهند کرد. وجوه در نهایت آزاد شد، اما با این شرط که مدارس برخی کتاب ها را بررسی کنند. این مناطق قبلاً 11 کتاب را پس از بررسی یک ساله والدین منتشر کرده بودند.

جاناتان بوچر گفت: “باید در دسترس والدین باشد که بگویند بله، من نه تنها می خواهم بدانم از چه کتاب های درسی استفاده می شود، بلکه می خواهم بدانم چه موضوعاتی وجود دارد و می خواهم بدانم شما به فرزندم چه می آموزید.” کارشناس آموزش در بنیاد هریتیج. «به خصوص وقتی صحبت از ریشه های دموکراسی آمریکایی و نحوه صحبت ما در مورد مسائل نژادی می شود.

قانون پیشنهادی در کارولینای جنوبی، که انتظار می‌رود در صحن مجلس بررسی شود، تا حدی نتیجه چندین گروه والدین است که در سال گذشته تشکیل شده‌اند که مواد مطالعه را مطالعه کردند و کتاب‌هایی را در کتابخانه‌هایی پیدا کردند که فکر می‌کردند برای برخی از کودکان مناسب نیست.

این لایحه که صراحتاً تدریس پروژه 1619 را ممنوع می کند، مدارس را ملزم به انتشار فهرست دستورالعمل ها مانند کتاب ها، اسناد و مقالات می کند – و ابزاری را برای والدین فراهم می کند تا با مدارس تماس بگیرند. همچنین کارکنان مدرسه را از ملزم به شرکت در آموزش تنوع و تدریس برخی «اصول» مانند «اینکه sex، نژاد، قومیت، مذهب، رنگ یا منشاء ملی ذاتاً بالاتر یا پایین تر هستند.” وجوه عمومی را می توان از مدارس در صورت تخلف دریغ کرد.

بیل تیلور، نماینده ایالتی، حامی این لایحه گفت: «والدین در سراسر کشور بیدار هستند.

او گفت: “تمایل مناطق مدرسه و مدارس این است که در مورد مشارکت والدین صحبت کنند، اما وقتی متوجه می شوند خیلی هیجان زده نمی شوند – این مانند نگرش “ما بهترین می دانیم” است.” این نگرش باید شکسته شود.»

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma 1xbetElexbetDiscount CasinoRestbetTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvoleMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme