Gonzaga جمهور, 14 دیگر کشیش یسوعیون را وارد کنید 9 روز از انزوای بیش از coronavirus

پانزده کشیش های کاتولیک که به اشتراک گذاری یک جامعه خانه در شمال غربی سی خود را وارد نهمین روز از قرنطینه در روز دوشنبه پس از یکی از آنها آزمایش مثبت برای coronavirus.

این کشیش استفان برنامه ریزی, SJ, رئيس جمهور از Gonzaga, کالج, مدرسه پیدا شد به این ویروس در مارس 15, رهبری او در 14 کشیش یسوعیون-مشاوره ازدواج و به خود منزوی در داخل جامعه خود خانه واقع در اول و من به خیابان های شمال غربی در نزدیکی شمال کاپیتول خیابان.

“ما تا به حال برای رفتن به lockdown mode. ما باید قرنطینه شده اند و در سمت چپ خانه گفت:” برگرد. تام ریس SJ تحلیلگر ارشد با دین سرویس خبری که ساکن در یسوعیون d. C. جامعه صفحه اصلی.

برنامه ریزی اجتناب بستری است.

“او هنوز هم انجام ok … او را نگه داشتن جدا شده در اتاق خود را و بنابراین ما در حال دعا کردن برای او و مراقبت از او گفت:” ریس.

ریس گفت: او شده است به طور منظم شستشو کردن سطوح با دستمال مرطوب ضدعفونی کننده به عنوان او و همکار خود را کشیش عادت کرده اند به اشتراک گذاری وعده های غذایی و نماز خود را حفظ فاصله از یکدیگر.

“تا کنون بقیه جامعه است انجام خوب” ریس گفت: “این چیزی است که رفتن به بخشی از بسیاری از مردم زندگی می کند و من بیشتر نگران در مورد تمام کسانی که بی خانمان هستند و یا در پناهگاه است.”

این کشیش اعتقاد دارند خانه خود را قرنطینه باید در خدمت به عنوان مثال به دیگران به دنبال بهداشت عمومی دستورات.

“مردم با ایمان مطلق مسئولیت به پرداخت با توجه به آنچه کارشناسان بهداشت عمومی در حال گفتن ما را به انجام” ریس گفت.

“برای دریافت آلوده و پس از عبور از آن عفونت به شخص دیگری به دلیل بی دقتی ما به دلیل خودخواهی ما از آنجا که ما فکر می کنم ما می دانیم که بهتر از هر کس دیگری است که آنچه ما تماس بگیرید گناه است.”

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im