بورس های جهانی ثابت پس از سقوط در, ویروس, سقوط نفت

پکن (AP) — بازارهای جهانی سهام بازگشت سهشنبه از سابقه و رکورد کاهش پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او از کنگره برای کاهش مالیات و دیگر اقدامات برای کاهش درد از گسترش شیوع کروناویروس.

قیمت نفت نیز بهبود برخی از ضرر و زیان خود را در روز دوشنبه سابقه و رکورد شیرجه رفتن.

لندن باز 1.8% و بالاتر و فرانکفورت پیشرفته 1%. چین شاخص سهام در بازار بورس افزایش یافت 1.8% و توکیو بسته تا 0.9 درصد بوده است.

در وال استریت رنج می برد که بزرگترین آن یک روز افت 2008 بحران جهانی در روز دوشنبه آتی به صورت معیار S&P 500 شاخص برداشت 3.9% و قرارداد به صورت میانگین صنعتی داو جونز رز 3.8%.

دوشنبه جهانی فروش منعکس زنگ بیش از آسیب اقتصادی از کروناویروس که ظهور در چین در ماه دسامبر. ضد بیماری کنترل است که تعطیل کارخانه های چینی در حال گسترش به عنوان ایالات متحده و کشورهای اروپایی نزدیک به مدارس, لغو رویدادهای عمومی و تحمیل سفر کنترل.

اضطراب نصب شده پس از ایتالیا سخت ترین ضربه مکان در اروپا گفت: سفر کنترل اعمال قبل از آن در شمال خواهد بود توسعه یافته در سراسر کشور. ایرلند لغو روز سنت پاتریک رژه و اسرائیل بازدید کننده دستور قرنطینه پیش از عید فصح و عید پاک یکی از شلوغ ترین سفر دوره از سال است.

نصب و زیان و یک پرواز توسط سرمایه گذاران به پناهگاه امن از اوراق قرضه سوخت هشدارهای جهانی اقتصاد که در حال حاضر نشانه هایی از خنک کننده ممکن است رهبری به رکود اقتصادی است.

کاهش در ایالات متحده قیمت سهام آنقدر تیز است که این باعث وال استریت اولین توقف معاملات در بیش از دو دهه. اما مغلوب ساختن پیشی جستن نظر است که او به دنبال برای کمک به کارگران به عنوان اثر موج دار شدن از شیوع و گسترش به برخی از سرمایه گذاران بهانه ای برای از سرگیری خرید.

“این است که مانند بحران مالی که در آن ما نمی دانیم که پایان نزدیک است” گفت: وزیر خزانه داری استیون Mnuchin. “این است که در مورد ارائه ابزار مناسب و نقدینگی را از طریق چند ماه آینده.”

در اوایل معاملات لندن FTSE 100 گل رز به 6,074.85 و فرانکفورت را داخ پیشرفته به 10,724.35. شاخص CAC 40 در فرانسه به دست آورده 1.4% به 4,776.31.

شانگهای کامپوزیت رشد شاخص به 2,996.76 و شاخص نیکی 225 در ژاپن در توکیو پیشرفته به 19,867.12. هانگ سنگ در هنگ کنگ صعود 1.4% به 25,392.51.

این Kospi در سئول اضافه 0.4% به 1,962.93 و سیدنی S&P-ASX 200 رز به 5,939.60.

سنگاپور بانکوک و جاکارتا پیشرفته با بیش از 2 درصد و نیوزیلند کاهش یافته است.

معیار خام ایالات متحده به دست آورد 3.2% یا $1.00 $به 32.13 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک. آن را از دست داد 25 درصد در روز دوشنبه به $31.13 در هر بشکه رسید.

قیمت نفت خام برنت, استاندارد بین المللی برای قیمت نفت را به دست آورد 5.1 ٪ یا $1.68 دلار 36.04 در هر بشکه در لندن است.

اما تف بر تولید نفت و قیمت گذاری تحت الشعاع قرار بود شیوع ویروس. در حالی که بحران کاهش در چین جایی که این ویروس برای اولین بار تشخیص داده و به سرعت در حال رشد خوشه های تبدیل شده در کره جنوبی و ژاپن و ایتالیا و ایران و caseload در حال رشد در ایالات متحده است.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس به عنوان در حال حاضر اتفاق افتاده است با حدود سه چهارم افراد آلوده در چین است.

قیمت نفت سقوط 25 درصد در روز دوشنبه پس از روسیه حاضر به عقب تولید در پاسخ به ویروس-افسرده تقاضا است. عربستان سعودی نشانه های آن را به سطح شیب دار تا خروجی خود را.

بازارهای سهام معمولا خوش آمدید کاهش هزینه های انرژی برای مصرف کنندگان و کسب و کار. اما این کاهش به کاهش درآمد برای تولید کنندگان از جمله ایالات متحده است. و ناگهانی رها آینده میان ویروس ترس لرزاند سرمایه گذاران.

در وال استریت شاخص S&P 500 شاخص کاهش یافت و 7.6% در بزرگترین روز افت Dec. 1, 2008. داو از دست 7.8 درصد و نزدک کامپوزیت داد تا 7.3%.

S&P کاهش یافته است 7.4% در چند دقیقه اول از تجارت, راه اندازی خودکار 15 دقیقه بازار گسترده معاملات متوقف شد. اتفاقی است که تنها یک بار در سال 1997.

S&P 500 کاهش یافته است 18.9% از آن Feb. 19 ضبط و دهکدهای از دست داد $5.3 تریلیون دلار در ارزش. سهام ایالات متحده در حال نزدیک شدن به ورود به بازار خرس تعریف شده به عنوان یک قطره از 20 درصد از اوج خود است.

شاخص های سهام اروپا در حال حاضر در بازار خرس پس از ثبت بزرگترین کاهش از زمان بحران سال 2008.

بانک های مرکزی در ایالات متحده آمریکا و چین و دیگر کشورها را کاهش نرخ بهره به تلاش برای تقویت فعالیت های اقتصادی. اما اقتصاددانان هشدار می دهند که در حالی که کاهش نرخ ممکن است کمک به شناور تقاضای مصرف کننده آنها نمی بازگشایی کارخانه هایی که بسته شده با توجه به قرنطينه و یا عدم وجود کارگران و مواد اولیه.

“حتی سیاست هماهنگ پاسخ نیست سعی و آزمایش نوش دارو و به هیچ وجه تضمین توانایی محافظ جلو و بازارهای بازگشت از آستانه تحمل خاک” ویشنو Varathan از بانک Mizuho گفت: در یک گزارش.

بازدهی اوراق قرضه خزانه داری ایالات متحده نیز به 0.67% پس از سقوط به عنوان کم به عنوان 0.5% به سرمایه گذاران منتقل شده پول به دارائی های ایمن. آن بوده است هرگز زیر 1% تا هفته گذشته.

عملکرد و یا تفاوت بین قیمت بازار و چه سرمایه گذاران دریافت خواهد کرد اگر آنها نگه داشتن این پیوند به بلوغ دیده می شود به عنوان یک اندازه گیری ضریب اطمینان اقتصادی. سرمایه گذاران تغییر پول به اوراق قرضه اگر آنها انتظار دارند رشد اقتصادی و قیمت سهام به تضعیف است. که هل می دهد تا در اوراق قرضه قیمت بازار و باریک به عملکرد.

در معاملات ارز, دلار افزایش به 104.28 ین ژاپن از 102.37 اواخر دوشنبه. یورو تضعیف شد و به $1.1369 از $1.1439.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im