APTOPIX_Virus_Outbreak_Pakistan_54149 مردم به حضور در نماز شب در حالی که حفظ یک سطح اجتماعی فاصله برای کمک به جلوگیری از گسترش این coronavirus در یک مسجد در کراچی پاکستان پنج شنبه, مارس 19 سال 2020 است. نخست وزیر پاکستان عمران خان دولت متمایل به مطالبات توسط رهبران مذهبی و توافق برای نگه داشتن مساجد باز در اسلام روزه ماه رمضان است.

AP Photo/فرید خان

Virus_Outbreak_Kansas_38700 نشانه هایی از حمایت ارسال شده در پری-Lecompton دبیرستان در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در پری, کن., پنج شنبه, مارس 19 سال 2020 است.

AP Photo/Orlin Wagner

Virus_Outbreak_Bay_Area_Shutdown_07831 فایل در مارس 2, 2020, فایل, عکس, نشانه مشاوره مردم را به ماندن در خانه با توجه به COVID-19 نگرانی های نمایش داده شده در یک MUNI اتوبوس در سان فرانسیسکو. در صبح روز 15 مارس ایتالیا شد کانون جهانی coronavirus همه گیر نیم دوجین عالی رتبه کالیفرنیا مقامات بهداشت برگزار شد اضطراری کنفرانس تلفنی به بحث در مورد ایالات متحده در تلاش برای جلوگیری از گسترش این ویروس در منطقه خلیج سان فرانسیسکو. که تماس و تصمیم گیری های جسورانه آمد که در ساعت بعد از آن کمک کرده اند کالیفرنیا جلوگیری از ویرانی از این ویروس در بخش هایی از اروپا و شهر نیویورک است.

AP Photo/جف چیو فایل

Virus_Outbreak_Bangladesh_37939 در این چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 عکس, هزاران نفر از مسلمانان بنگلادش جمع آوری برای حضور در تشییع جنازه محبوب اسلامی واعظ هجوم سراسری مستند برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید در منطقه مرکزی Brahmanbaria بنگلادش. بنگلادش یک ملت از 160 میلیون نفر است که تلاش برای اجرای ممنوعیت اجتماعات بزرگ.

AP Photo/Masuk Hridoy

Virus_Outbreak_Pennsylvania_69079 یک Strath پناهگاه کلاس مدرسه بالا 2020 پرتره نشانه ای است که نشان داده شده بر روی چمن جلو خانه در Wallingford, Pa. پنج شنبه, مارس 19 سال 2020 است. مدرسه رسمی تعجب همه سالمندان با قرار دادن یک عکس پرتره از خود کلاس و اعلام احتمالی فارغ التحصیلی و مدل ترکیبی رویداد برای آینده در نظر گرفتن بیماری همه گیر کوروناویروس دستورالعمل.

Jose F. مورنو/The Philadelphia Inquirer از طریق AP

APTOPIX_Virus_Outbreak_Netherlands_86960 یک مادر و فرزند او منعکس شده به عنوان آنها عبور یک نقاشی دیواری توسط هنرمند جعلی با عنوان “سوپر پرستار” پرداخت ادای احترام به همه بهداشت و درمان و متخصصان پزشکی در زمان coronavirus در آمستردام هلند, پنج شنبه, مارس 19 سال 2020 است.

AP Photo/پیتر Dejong

Virus_Outbreak_Pakistan_10227 داوطلبان از Payam-e-ولایت بنیاد پاکستان سازمان بهزیستی ضد عفونی سالن اصلی کلیسای مقدس ترینیتی در تلاش برای جلوگیری از coronavirus در کراچی پاکستان پنج شنبه, مارس 19 سال 2020 است.

AP Photo/فرید خان

Virus_Outbreak_Utah_89376 مردم جمع آوری در طول یوتا کسب و کار احیای تجمع خواستار یوتا اقتصاد به دوباره باز چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 در سالت لیک سیتی. یوتا با هدف بازگشایی رستوران ها و سالن های ورزشی و رزومه اعمال جراحی الکتیو در اوایل ممکن است تحت یک برنامه رونمایی جمعه توسط رژیم صهیونیستی. گری هربرت به تدریج بازگشایی اقتصاد است که نابود شده است coronavirus بیماری همه گیر.

AP Photo/ریک Bowmer

Virus_Outbreak_Utah_31246 مردم جمع آوری در طول یوتا کسب و کار احیای تجمع خواستار یوتا اقتصاد به دوباره باز چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 در سالت لیک سیتی. یوتا با هدف بازگشایی رستوران ها و سالن های ورزشی و رزومه اعمال جراحی الکتیو در اوایل ممکن است تحت یک برنامه رونمایی جمعه توسط رژیم صهیونیستی. گری هربرت به تدریج بازگشایی اقتصاد است که نابود شده است coronavirus بیماری همه گیر.

AP Photo/ریک Bowmer

Virus_Outbreak_Utah_28352 مردم جمع آوری در طول یوتا کسب و کار احیای تجمع که می خواهد یوتا اقتصاد به دوباره باز چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 در سالت لیک سیتی. یوتا با هدف بازگشایی رستوران ها و سالن های ورزشی و رزومه اعمال جراحی الکتیو در اوایل ممکن است تحت یک طرح پرده برداری سهشنبه, مارس 17 سال 2020 توسط رژیم صهیونیستی. گری هربرت به تدریج بازگشایی اقتصاد است که نابود شده است coronavirus بیماری همه گیر.

AP Photo/ریک Bowmer

Virus_Outbreak_Russia_Orthodox_Easter_38112 کلیسای ارتدوکس روسیه اسقف کیریل مرکز انجام کلیسای اصلی خدمات جشن ارتدوکس عید پاک در مسکو کلیسای جامع مسیح نجات دهنده در مسکو, روسیه, اوایل روز شنبه, مارس 19 سال 2020 است. کشیش ارتدوکس در بسیاری از اروپا برگزار می شود خدمات عید پاک در کلیساهای خالی از محله های کشیش نشین به دلیل محدودیت های اعمال شده برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

سرگئی ولاسوف روس کلیسای ارتدوکس خدمات مطبوعات از طریق AP

Virus_Outbreak_Russia_Orthodox_Easter_67790 کلیسای ارتدوکس روسیه اسقف کیریل انجام کلیسای اصلی خدمات جشن ارتدوکس عید پاک در کلیسای جامع مسیح نجات دهنده در مسکو, روسیه, اوایل روز شنبه, مارس 19 سال 2020 است. کشیش ارتدوکس در بسیاری از اروپا برگزار می شود خدمات عید پاک در کلیساهای خالی از محله های کشیش نشین به دلیل محدودیت های اعمال شده برای کمک به جلوگیری از شیوع کروناویروس.

اولگ Varov, روسی کلیسای ارتدوکس خدمات مطبوعات از طریق AP

معاون رئیس جمهور مایک پنس در حال سخنرانی در مراسم فارغ التحصیلی برای کلاس 2020 در نیروی هوایی ایالات متحده آکادمی چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 در آکادمی نیروی هوایی کولو.

AP Photo/David Zalubowski

چمدان ادعا خالی از مسافران در کلرادو اسپرینگز فرودگاه در چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 در کلرادو اسپرینگز در طول شیوع کروناویروس.

AP Photo/David Zalubowski

Virus_Outbreak_California_21270 فایل – در این پنج شنبه, آوریل 2 2020, فایل, عکس, کارگران در خطرناک مواد مناسب برای تمیز کردن داخل ابیگیل هتل در سان فرانسیسکو. این هتل یکی از هتل های خصوصی در سان فرانسیسکو است قرارداد با نگاهی به افراد آسیب پذیری که نشان می دهد علائم و یا در انتظار نتایج آزمایش برای coronavirus. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom ساخته شده است که حل این دولت بی خانمانی بحران یک اولویت و حتی قبل از همه گیر رخ داد اعلام کرد که در اواسط ماه مارس دولت او بود مذاکره با 900 هتل ها خانه بی خانمان ها. دو هفته پیش اعلام کرد پروژه Roomkey یک برنامه که در آن سازمان مدیریت اضطراری فدرال خواهد پرداخت 75 درصد از هزینه های مربوط به مسکن برخی از بی خانمان از جمله افرادی که تست مثبت یا ممکن است در معرض ویروس و افراد بی خانمان و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی.

AP Photo/جف چیو فایل

خریداران پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی در طول شیوع کروناویروس به عنوان آنها در صف انتظار خارج از یک فروشگاه مواد غذایی, چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 در هارلم محله منهتن شهر نیویورک.

AP Photo/جان Minchillo

یک کارمند می پوشد تجهیزات حفاظت فردی به عنوان آنها در قفسه های انبار در یک فروشگاه مواد غذایی, چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 در هارلم محله منهتن شهر نیویورک.

AP Photo/جان Minchillo

یک خریدار می پوشد یک ماسک صورت در بخش تولید از یک فروشگاه مواد غذایی چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 در هارلم محله منهتن شهر نیویورک در طول شیوع کروناویروس.

AP Photo/جان Minchillo

یک خریدار می پوشد یک ماسک صورت و دستکش او به عنوان برگ یک فروشگاه مواد غذایی با لود سبد چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 در هارلم محله منهتن شهر نیویورک در طول شیوع کروناویروس.

AP Photo/جان Minchillo

خریداران پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی به عنوان آنها در فهرست گوشت بخش از یک فروشگاه مواد غذایی چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 در هارلم محله منهتن شهر نیویورک.

AP Photo/جان Minchillo

Virus_Outbreak_Utah_85457 مردم جمع آوری در طول یوتا کسب و کار احیای تجمع خواستار یوتا اقتصاد به بازگشایی در سالت لیک سیتی در روز شنبه, مارس 18 سال 2020 است. یوتا رژیم صهیونیستی است. گری هربرت در روز جمعه گفت دولت با هدف بازگشایی رستوران ها و سالن های ورزشی و رزومه اعمال جراحی الکتیو در اوایل ممکن است تحت یک طرح به تدریج بازگشایی اقتصاد است که نابود شده است coronavirus بیماری همه گیر.

AP Photo/ریک Bowmer

APTOPIX_Virus_Outbreak_Utah_11543 یک مرد به نظر می رسد در طول یوتا کسب و کار احیای تجمع خواستار یوتا اقتصاد به بازگشایی در سالت لیک سیتی در روز شنبه, مارس 18 سال 2020 است. یوتا رژیم صهیونیستی است. گری هربرت در روز جمعه گفت دولت با هدف بازگشایی رستوران ها و سالن های ورزشی و رزومه اعمال جراحی الکتیو در اوایل ممکن است تحت یک طرح به تدریج بازگشایی اقتصاد است که نابود شده است coronavirus بیماری همه گیر.

AP Photo/ریک Bowmer

Virus_Outbreak_Ukraine_Orthodox_easter._64815 ایلخانی Filaret کلیسای ارتدوکس اوکراین, مرکز دارای خدمات ایستر در Volodymysky کلیسای جامع در کیف, اوکراین روز شنبه, مارس 19 ساله 2020. همه اوکراین کلیساها بسته شده اند برای مردم به دلیل COVID-19 شیوع. این عید پاک سال – تا کنون مهم ترین تعطیلات مذهبی در جهان حدود 300 میلیون ارتدوکس – است و اساسا لغو شده.

Volodymyrsky کلیسای جامع خدمات مطبوعات از طریق AP

APTOPIX_Virus_Outbreak_Russia_Orthodox_easter_50742 کلیسای ارتدوکس روسیه راهبه, مشاهده, اجتماعی فاصله دستورالعمل به عنوان آنها با حضور در کلیسای اصلی خدمات جشن ارتدوکس عید پاک در مسکو کلیسای جامع مسیح نجات دهنده در مسکو, روسیه, اوایل روز شنبه, مارس 19 سال 2020 است. کشیش ارتدوکس در بسیاری از اروپا برگزار می شود خدمات عید پاک در کلیساهای خالی از محله های کشیش نشین به دلیل محدودیت های اعمال شده برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

اولگ Varov, روسی کلیسای ارتدوکس خدمات مطبوعات از طریق AP

Virus_Outbreak_Russia_Orthodox_Easter_34995 کلیسای ارتدوکس روسیه اسقف کیریل پس زمینه در سمت چپ cathedra, انجام کلیسای اصلی خدمات جشن ارتدوکس عید پاک در مسکو کلیسای جامع مسیح نجات دهنده در مسکو, روسیه, اوایل روز شنبه, مارس 19 سال 2020 است. کشیش ارتدوکس در بسیاری از اروپا برگزار می شود خدمات عید پاک در کلیساهای خالی از محله های کشیش نشین به دلیل محدودیت های اعمال شده برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

اولگ Varov, روسی کلیسای ارتدوکس خدمات مطبوعات از طریق AP

Virus_Outbreak_Britain_77322 دکتر Meenal یعنی دارای یک بنر او به عنوان اعتراض خارج خیابان داونینگ لندن به عنوان کشور در lockdown برای کمک به جلوگیری از گسترش این coronavirus پنج شنبه, مارس 19 سال 2020 است. دکتر که باردار است اعتراض در مورد عدم PPE و برای حفاظت از بیمه خدمات درمانی سلامت کارگران است.

AP Photo/کرستی Wigglesworth

Virus_Outbreak_South_Korea_64157 یک زن با پوشیدن یک ماسک صورت عبور توسط یک صفحه نمایش نشان دادن اقدامات احتیاطی در برابر coronavirus در Dongdaemun Design Plaza در سئول کره جنوبی, پنج شنبه, مارس 19 سال 2020 است. نخست وزیر کره جنوبی می گوید این کشور حفظ خواهد شد مقدار از آن اجتماعی فاصله دستورالعمل تا زمانی که ممکن است 5 اما استراحت خواهد برخی از محدودیت.

AP Photo/Lee Jin-man

Virus_Outbreak_Cruise_Around_World_75545 در این عکس گرفته شده در سهشنبه, مارس 24 2015 کاستاریکا Deliziosa کشتی کروز برگ, ونیز, ایتالیا. مسافران در یک لوکس بوش را around-the-world کروز آغاز شد که قبل از جهان گریبانگیر شد توسط coronavirus همه گیر در نهایت نزدیک شدن به خود اودیسه پایان پس از 15 هفته در دریا. هفته آینده کاستاریکا Deliziosa است که با توجه به رسیدن به اسپانیا و ایتالیا دو کشور بیشتر ویران COVID-19 عفونت.

AP Photo/لوئیجی Costantini

واشنگتن (AP) — جهانی بهداشت از بحران در نظر گرفتن تند و زننده سیاسی به نوبه خود با وخیم تر شدن تنش بین دولت قفل شده است و برای حفظ coronavirus در خلیج و مردم حسرت به راه اندازی مجدد متوقف اقتصاد و ممانعت از ترس از افسردگی است.

معترضان نگران معیشت خود و برخلاف تخلفات در آزادی خود به خیابان آمده اند و در بعضی از نقاط. چند کشور در حال اقدام برای کاهش محدودیت اما بسیاری از جهان باقی مانده است واحد و در صورت اصرار آن را خیلی زود به مراحل تهاجمی.

در ایالات متحده وجود دارد که شواهد روشنی از فشار. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می گوید بخش هایی از این کشور آماده هستند تا شروع به بازگشت تدریجی به حالت عادی. در عین حال برخی از رهبران دولت می گویند, پاسخ به همه گیر است که مانع یک محزون می خوانی ناکافی فدرال پاسخ.

واشنگتن دولت دموکراتیک فرماندار جی Inslee متهم جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از تشویق به نافرمانی و “فعالیت غیر قانونی” توسط goading معترضان که مسخره پناهگاه در محل قوانین.

“به رئیس جمهور آمریکا برای تشویق مردم به نقض قانون, من نمی تواند به یاد داشته باشید هر زمان در طول زمان در امریکا که در آن ما شاهد چنین چیزی” Inslee گفت: ABC “این هفته است.” او گفت که “خطرناک است زیرا آن می تواند الهام بخش مردم را به چشم پوشی از چیزهایی است که در واقع می تواند صرفه جویی در زندگی خود.”

مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان در چندین ایالت را نادیده اجتماعی فاصله و اقامت در خانه دستور جمع آوری به تقاضا است که فرمانداران آسانسور کنترل بر فعالیت عمومی است. بزرگترین اعتراض درو هزاران نفر به لانسینگ, Mich., در روز چهارشنبه و دیگران به ویژه صدها نفر در چند متحده است. رئیس جمهور به استناد وحدت خود گریه, دعوت از چند کشور با فرمانداران دموکرات به “آزادی.”

معاون رئیس جمهور مایک پنس sidestepped سوالات چهار شنبه در مورد اینکه چرا تهمت به نظر می رسید به تشویق تلاش برای تضعیف اقدامات پیشگیرانه دولت خود را ترویج. Inslee تشبیه مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به “اسکیزوفرنی.” لری هوگان جمهوریخواه فرماندار مریلند در آن گفت: “فقط معنا ندارد.”

“ما در حال ارسال به طور کامل متضاد پیام به فرمانداران و به مردم که اگر ما باید چشم پوشی از سیاست فدرال فدرال و توصیه های” هوگان گفت: در سی ان ان “وضعیت اتحادیه”.

خاموش شدن ناگهانی آغاز شد که در چین در اواخر ماه ژانویه و گسترش در سطح جهانی را مختل اقتصادی, اجتماعی, فرهنگی و مذهبی, زندگی و سقوط جهان را به یک رکود عمیق اقتصادی نهان پس از رکود بزرگ. دهها میلیون نفر از کارگران شغل خود را از دست داده و میلیون ها نفر بیشتر ترس آنها خواهید بود.

با قوس از عفونت های مختلف در هر کشور و در سراسر ایالات متحده پیشنهاد متفاوت برای مقابله با این ویروس است که بیش از کشته 165,000.

محدودیت های را آغاز کرده اند به سهولت در برخی اماکن از جمله آلمان که هنوز هم اجرای, اجتماعی, فاصله, قوانین, اما روز دوشنبه در نظر گرفته شده برای شروع اجازه می دهد برخی از فروشگاه های کوچک مانند کسانی که فروش مبلمان و نوزاد کالا به بازگشایی شده است.

مقامات در اسپانیا که تا به حال برخی از اروپا دقیقترین محدودیت و یک ویروس مرگ و میر تنها بیش از آمریکا و ایتالیا گفت: کودکان را مجاز به ترک خانه های خود آغاز مارس 27. آلبانی برنامه ریزی برای اجازه استخراج نفت و صنایع بازگشایی دوشنبه همراه با صدها نفر از کسب و کار از جمله کوچک و خرده فروشان مواد غذایی و ماهی و کارخانه ها و کشاورزان و قایق های ماهیگیری.

مرگ و میر در ایالات متحده صعود گذشته 41,000 با بیش از 746,000 تایید عفونت در حالی که جهانی مورد تعداد گذرانده 2.38 میلیون, با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه ملی سلامت ، مرکز اروپایی برای کنترل بیماری گفت: این قاره در حال حاضر بیش از 1 میلیون مورد تأیید و تقریبا 100,000 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس.

واقعی میزان همه گیر است به احتمال زیاد به طور قابل توجهی بالاتر با توجه به خفیف عفونت است که در حال از دست رفته, محدود, تست مشکلات شمارش مرده و برخی از سازمان ملل خواسته به underplay میزان شیوع بیماری خود را.

صندوق بین المللی پول انتظار دارد که اقتصاد جهانی به قرارداد 3% این سال است. که به مراتب بزرگتر از دست دادن نسبت به سال 2009 0.1% پس از بحران مالی جهانی. هنوز بسیاری از دولت ها در حال مقاومت در برابر فشارهای ناگهان آرامش مستندات.

“ما نباید اجازه پایین گارد ما تا آخرین تایید بیمار بهبود” کره جنوبی رئیس جمهور مون جائه در روز یکشنبه گفت.

در بریتانیا که گزارش 596 بیشتر coronavirus مربوط به مرگ و میر بیمارستان روز یکشنبه مقامات همچنین گفتند که آماده هستید به سهولت تلاش ها برای مهار ویروس را گسترش. انگلستان مایکل گوو وزیر به بی بی سی گفت که بارها و رستوران ها “خواهد بود در میان گذشته” به ترک این مستند که در حال حاضر در محل تا زمانی که ممکن است 7.

فرانسه و آژانس بهداشت مردم خواست تا به چوب به اجتماعی فاصله اقدامات است که تمدید شده است حداقل تا مارس 11 و نخست وزیر ادوارد فیلیپ گفت: مردم می تواند نیاز به پوشیدن ماسک بر حمل و نقل عمومی و پیشنهاد هیچ یک طرح دور تعطیلات تابستانی و حتی پس از آن.

مغلوب ساختن پیشی جستن است فشار شروع به کاهش آمریکا مستند در برخی از ایالت ها حتی قبل از اینکه خود را در مارس 1, مهلت یک برنامه است که کارشناسان بهداشت و فرمانداران از هر دو طرف می گویند نیاز به یک افزایش چشمگیر در تست ظرفیت در سراسر کشور. اما پنس اصرار داشت در مصاحبه تلویزیونی یکشنبه که این کشور “کافی تست امروز” به صورت متحده به آغاز بازگشایی اقتصاد خود را به عنوان بخشی از مراحل اولیه از دستورالعمل ها است که کاخ سفید هفته گذشته منتشر شد.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بارها و بارها سرزنش رهبران دولت برای تاخیر اما فرمانداران از هر دو طرف شده اند التماس دولت فدرال برای کمک به تامین امنیت در تقاضا تست لوازم مانند پشم و مواد شیمیایی شناخته شده به عنوان معرف. کالیفرنیا ، مایک DeWine از اوهایو ساخته شده درخواست تجدید نظر مستقیم به واشنگتن: “ما واقعا نیاز به کمک … را به ما ظرفيت او گفت:” در ان بی سی “دیدار با مطبوعات است.”

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom یک دموکرات گفت: دولت نمی تواند شروع به بلند کردن محدودیت تا زمانی که آن را قادر به تست بیشتر مردم روزانه. “در حال حاضر ما در حال و نه حتی نزدیک به عنوان یک ملت اجازه دهید به تنهایی به عنوان یک دولت به جایی که ما باید در تست,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب رانده در یک صدای جیر جیر خود را قبل از برنامه ریزی یکشنبه شب جلسه مطبوعاتی در کاخ سفید است. “حق با من در تست. فرمانداران باید قادر به مرحله و دریافت کار انجام می شود. ما با شما خواهد بود تمام راه را!” او نوشت.

اقتصادی نگرانی هایی است که به طور فزاینده برخورد با اقدامات برای حفاظت از سلامت عمومی در حال حاضر ظاهر در سراسر ایالات متحده

رهبران کسب و کار در لوئیزیانا باید ناودان نیواورلئان شهردار LaToya Cantrell برای تحمیل محدودیت های است که آنها می گویند را ناعادلانه توقیف فعالیت های اقتصادی خارج از شهرستان است. یک صفحه کامل آگهی در “بار جزئي/نیواورلئان مدافع” روزنامه روز یکشنبه در خواست کاهش مستندات حتی به عنوان مقاله برجسته نزدیک به نه صفحات اعلامیه در شهر سخت ضربه توسط ویروس.

متحده از جمله تگزاس و ایندیانا اعلام کرده اند برنامه اجازه می دهد تا برخی از خرده فروشی و فعالیت های دیگر به سر و برخی از محدودیت ها بودند یا برداشته یا مجموعه ای در سواحل فلوریدا و کارولینای جنوبی است. اما در نیویورک که در آن روزانه coronavirus تلفات آمار پایین ترین نقطه آن در بیش از دو هفته در روز یکشنبه مقامات هشدار می دهند که شهر نیویورک و بقیه سخت-آمار دولت آماده نیست به سهولت خاموش شدن ناگهانی از مدارس کسب و کار و تجمعات.

جغرافیای سیاسی و مذهبی تنش کشش پشت قرن ها باید بیشتر پیچیده جهانی در پاسخ به این ویروس. اما اردن ملک عبدالله دوم گفت: شیوع بیماری ساخته شده است که “شرکای” از “دشمنان ما از دیروز و یا کسانی که در کشورهای دیروز — این که آیا ما آن را دوست دارم یا نه.”

“من فکر می کنم سریعتر ما به عنوان رهبران و سیاستمداران شکل که سریعتر ما می توانیم این را تحت کنترل” او گفت: CBS’ “چهره ملت است.”

___

Jordans گزارش از برلین. آسوشیتد پرس نویسندگان در سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

دنبال AP پوشش همه گیر در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im