Glenn Greenwald نوشتن کتاب در سیاست های برزیل

نیویورک (AP) — روزنامه نگار برنده جایزه Glenn Greenwald در حال کار بر روی یک کتاب در مورد گزارش فساد در سیاست های برزیل که منجر به تهدید به اقدامات تلافی جویانه از دولت رئیس جمهور Jair Bolsonaro.

کتاب آزمایشی با عنوان “شما نمی توانید این سکوت” و برنامه ریزی شده است برای 2021 هنری هولت و شرکت اعلام کرد.

در بیانیه صادر شده از طریق ناشر Greenwald برزیل گفت: “بسیار به عنوان تقاطع بین در ادامه به عنوان یک لیبرال دموکراسی و یا بازگشت به آن های اخیر دیکتاتوری گذشته تحت آن رئیس جمهور جدید Jair Bolsonaro.”

“من نوشت: این کتاب به داستان ما چگونه ما exposés و آنچه برای ما به عنوان یک نتیجه, اما همچنین به عنوان یک هشدار شدید چه خطرات این دموکراسی چهره ها است,” او اضافه شده است.

در سال گذشته Greenwald را رهگیری برزیل منتشر شده گزیده ای از مکالمات مربوط به وزیر دادگستری Sérgio مرو گفت: آنها نشان داد که پس از آن قاضی بود نادرست هماهنگی با دادستان در حالی که نظارت گسترده فساد بررسی است. کاوشگر منجر به حبس های متعدد کسب و کار مدیران و سیاستمداران به اتهام فساد مالی از جمله رئیس جمهور سابق Luiz Inácio Lula da Silva.

Bolsonaro پیشنهاد کرده Greenwald باید زندانی شود و دادستان در ماه ژانویه متهم Greenwald دست داشتن در هک کردن گوشی از مقامات. تهدید به اقدام قانونی محکوم شد در سراسر جهان و یک قاضی در برزیل را رد کرد, هک کردن اتهامات عنوان شده علیه.

“Greenwald داستان کامل در این عمل بسته بندی شده بالا مخاطرات حساب چگونه او را شکست, اخبار, عواقب خود را گزارش و مداوم خرید اینترنتی — برای Bolsonaro دولت برای برزیل و جهان دموکراتیک” با توجه به Holt.

Greenwald ایالات متحده بومی زندگی می کند که در برزیل قبلا شناخته شده برای طراحی بر اسناد به بیرون درز سابق آژانس امنیت ملی ادوارد اسنودن پیمانکار به فاش عظیم نظارت توسط آمریکا و دولت. Greenwald را گزارش گاردین را کمک کرد این روزنامه جایزه پولیتزر در سال 2014 و یک فیلم مستند در مورد اسنودن و بررسی “شهروند چهار” برنده جایزه اسکار در سال 2015.

Greenwald دیگر کتاب عبارتند از: “هیچ جایی برای پنهان کردن: ادوارد اسنودن NSA و آمریکا نظارت دولت” و “آزادی و عدالت برای برخی از.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im