جولیانی بود نه یک بازیکن جزئی’ در اوکراین

  • 25.4 K

یکی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع وکلا توصیف رودی جولیانی به عنوان “فقط یک بازیکن جزئی” در اوکراین مهم است که منجر به رییس جمهور شدن استیضاح. اما شواهد نشان می دهد در غیر این صورت.

کاخ سفید دفاع وکیل جین راسکین ساخته شده و اظهارات او در مورد جولیانی رئیس جمهور شخصی وکیل در Jan. 27 دوم بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن تیم را باز استدلال.

“[I]n این دادگاه در این لحظه آقای جولیانی است فقط یک بازیکن جزئی — که شی براق طراحی شده برای منحرف کردن اذهان شما,” او گفت: استدلال در ظهر که “آقای جولیانی نقش در این ممکن است همه آن است که ترک خورده بود.”

جولیانی در واقع شده است در مرکز حوادث در اوکراین و رئیس جمهور قرار دادن او وجود دارد.

The whistleblower شکایت که باعث استیضاح از مغلوب ساختن پیشی جستن, ادعایی است که جولیانی بود “شکل مرکزی” در رئيس جمهور در تلاش برای درخواست دخالت در سال 2020 آمریکا انتخابات ریاست جمهوری توسط فشار اوکراین به بررسی دموکرات ها از جمله نامزد ریاست جمهوری و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن.

“این دخالت شامل, در میان چیزهای دیگر فشار یک کشور خارجی به بررسی یکی از رئیس جمهور های اصلی داخلی و رقبای سیاسی” این شکایت گفت. “رئیس جمهور شخصی وکیل آقای رودلف جولیانی رقم مرکزی در این تلاش است.”

که تا حد زیادی شده است تایید توسط شواهد جمع آوری شده در طول استیضاح پرس و جو و همچنین اظهارات که ساخته شده و مورد جولیانی.

‘رودی بسیار می داند که چه چیزی اتفاق می افتد’

گوردون Sondland سفیر ایالات متحده به اتحادیه اروپا شهادت داد که رئیس جمهور دستور داد او را وزیر انرژی ریک پری و Kurt Volker, مغلوب ساختن پیشی جستن نماینده ویژه به اوکراین به کار با جولیانی در اوکراین مهم است.

“وزیر پری سفیر Volker و من با آقای رودی جولیانی در اوکراین مسائل در بیان جهت از رئیس جمهور ایالات متحده است. ما نمی خواهم به کار با آقای جولیانی. به سادگی قرار دادن ما بازی به دست ما پرداخته” Sondland گفت: خانه هوش کمیته Nov. 20. “همه ما قابل درک است که اگر ما حاضر به کار با آقای جولیانی ما را از دست دادن یک فرصت مهم را برای سیمان در روابط بین ایالات متحده و اوکراین است. بنابراین ما به دنبال رئیس جمهور سفارشات.”

Sondland و دیگران شهادت دادند که جولیانی بود که عمدتا مسئول برای فشار بر اوکراین برای بررسی Bidens و CrowdStrike یک شرکت امنیت سایبر کمیته ملی حزب دموکرات استخدام پس از آن شبکه های کامپیوتری هک شد در طول سال 2016 انتخابات.

در شهادت Sondland گفت که جولیانی “بیان خواسته های رئیس جمهور ایالات متحده” حال “خواستار آن است که اوکراین در یک بیانیه عمومی اعلام کرد تحقیقات از سال 2016 انتخابات/DNC سرور و Burisma,” گاز اوکراین شرکت که هیئت مدیره هانتر بایدن خدمت کرده بود.

جولیانی تلاش در اوکراین در مغلوب ساختن پیشی جستن طرف شد در مارس 2019.

در مارس 9, نیویورک تایمز گزارش داده بود که جولیانی برنامه ریزی برای سفر به اوکراین برای تشویق سپس-ورودی جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky به “دنبال سوالات که متحدان کاخ سفید ادعا می تواند عملکرد اطلاعات جدید در مورد دو موضوع مورد علاقه شدید به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.” (کسانی که مسائل بودند ریشه های روسیه بررسی و هانتر بایدن درگیری با Burisma.)

نیویورک تایمز, مارس 9: آقای جولیانی برنامه های ایجاد قابل توجه صحنه از یک وکیل برای رئیس جمهور ایالات متحده با فشار دادن یک دولت خارجی به دنبال تحقیقات که آقای تهمت متحدان امید می تواند کمک به او را در خود دوباره انتخابات. و از آن می آید پس از آقای ترامپ صرف بیش از نیمی از مدت خود را در مواجهه با سوال در مورد این که آیا او در کمپین 2016 توطئه با یک قدرت خارجی.

“ما در حال دخالت در انتخابات ما دخالت در یک تحقیق که ما آن را درست انجام دهید” آقای جولیانی گفت: در مصاحبه ای در روز پنج شنبه هنگامی که درباره موازی به ویژه مشاوره را پرس و جو.

“وجود دارد هیچ چیز غیر قانونی در مورد آن,” او گفت:. “کسی می گویند آن را نامناسب. و این نیست سیاست خارجی — من درخواست آنها را به انجام یک بررسی که آنها انجام می دهند در حال حاضر و که دیگر مردم با گفتن آنها را به متوقف شود. و من قصد دارم به آنها دلایل که چرا آنها باید آن را متوقف کند چرا که اطلاعات خواهد شد بسیار مفید به مشتری من است و ممکن است به نوبه خود برای کمک به دولت است.”

بعد جولیانی نوشت یک نامه به Zelensky تبریک او را در خود انتخابات و درخواست برای نیم ساعت ملاقات با او در آوریل 13 یا 14. جولیانی گفت Zelensky که درخواست خود را ساخته شده بود “[i]n ظرفیت من به عنوان شخصی وکیل به رئیس جمهور تهمت و با دانش خود و رضایت.”

اما در همین روز جولیانی به طور ناگهانی لغو شد سفر خود را. در مارس 10, مصاحبه, جولیانی گفت: فاکس نیوز که او بر این باور است که رئيس جمهور جدید اوکراین احاطه کرده بود “یک گروه از مردم است که دشمنان” مغلوب ساختن پیشی جستن.

اما این پایان کار نبود از جولیانی تلاش برای انجام آنچه فیونا هیلسابق شورای امنیت ملی دستیار, به نام “داخلی, سیاسی, ماموریت.”

پس از بازگشت از Zelensky ممکن است 20 مراسم تحلیف Sondland و دیگر اعضای هیئت نمایندگی ایالات متحده برای افتتاح ملاقات با رئیس جمهور. آنها فشرده برای مغلوب ساختن پیشی جستن در مارس 23 جلسه به تماس Zelensky و میزبان یک دفتر بیضی دیدار با او Sondland به یاد می آورد در کنگره شهادت.

“رئیس جمهور تهمت و شک و تردید بود که اوکراین جدی در مورد اصلاحات و مبارزه با فساد و او به کسانی که از ما در حال حاضر در این جلسه به صحبت کردن با آقای جولیانی شخصی خود را وکیل خود را در مورد نگرانی” Sondland گفت. “این آشکار بود برای همه ما که کلید به تغییر رئیس جمهور را در ذهن در اوکراین شد آقای جولیانی.”

در جولای 25 تلفن تماس مغلوب ساختن پیشی جستن به کارگردانی Zelensky به کار با جولیانی در دو تحقیق و بررسی. او خواسته Zelensky برای باز کردن یک فساد بررسی جو و هانتر بایدن و “پیدا کردن آنچه اتفاق افتاد” با CrowdStrike و DNC سرور که هک شد در طول مبارزات انتخاباتی 2016.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت Zelensky که او را “جولیانی شما یک تماس … و ما را از رسیدن به پایین از آن” با توجه به کاخ سفید یادداشت بر روی تماس که نیست کلمه به کلمه متن.

“رودی بسیار می داند که چه چیزی اتفاق می افتد و قادر پسر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اگر شما می تواند به او صحبت می کنند که بزرگ خواهد بود.”

Zelensky ارائه شده است که “یکی از دستیاران من صحبت با آقای جولیانی به تازگی و ما امید بسیار است که آقای جولیانی خواهد بود قادر به سفر به اوکراین و ما دیدار خواهد کرد هنگامی که او می آید به اوکراین است.”

‘او اخراج او دوباره’

با این نقطه جولیانی در حال حاضر بوده است عمیقا درگیر در کار با اوکراین مقامات فعلی و سابق نه تنها به دریافت اطلاعات در Bidens اما همچنین برای حذف آن سفیر آمریکا در اوکراین ماری Yovanovitch.

در Jan. 23, 2019, جولیانی و دو نفر از همکاران خود را لو Parnas و ایگور Fruman که برای شرکت در یک کنفرانس تلفنی با سابق اوکراین دادستان کل ویکتور Shokin با توجه به یادداشت های تماس که ارائه شده توسط وزارت امور خارجه دفتر بازرس کل به خانه کمیته ها انجام استیضاح پرس و جو.

“با توجه به یادداشت های تماس آقای Shokin اتهامات ساخته شده در مورد معاون رئیس جمهور بایدن و Burisma” خانه استیضاح گزارش می گوید. “آقای Shokin همچنین ادعا کرد که سفیر Yovanovitch تا به حال نادرست او را تکذیب کردند ویزای ایالات متحده است و او نزدیک به معاون رئیس جمهور بایدن.”

دو روز بعد جولیانی در نیویورک ملاقات کرد با یوری Lutsenko که اوکراین دادستان کل در زمان استیضاح گزارش می گوید. Lutsenko همچنین با جولیانی در Yovanovitch را حذف و گزارش شده است که در حال حاضر تحت بررسی در اوکراین برای سوء استفاده از قدرت است. Yovanovitch گفت: او آموخته است که از طرح های خود را در اواخر سال 2018 از دیگر مقامات اوکراین.

“در واقع آن بود که مردم در اوکراین دولت چه کسی گفت که آقای Lutsenko سابق دادستان کل شد و در ارتباط با شهردار جولیانی و این که آنها تا به حال برنامه های” Yovanovitch گفت: در Oct. 11, 2019, رسوب. “رفتن آنها به شما می دانید, آیا همه چیز از جمله به من.”

در آوریل 23 — یک روز قبل از وزارت امور خارجه خواسته Yovanovitch به بازگشت به ایالات متحده — جولیانی با ارسال یک پیام متنی به Parnas که گفت: “او از کار اخراج او دوباره” با اشاره به تهمت و Yovanovitch با توجه به نامه اخیر خانه کمیته اطلاعات ارسال شده به کمیته قضایی مجلس. Parnas پاسخ داد: “من دعا می کنم این اتفاق می افتد در این زمان من تماس بگیرید شما فردا برادر من.”

Parnas که متولد اوکراین بود که آن را بخشی از اتحاد جماهیر شوروی شده و تحت تعقیب, همراه با Fruman در مبارزات انتخاباتی هزینه های مالی. در اکتبر. 10 مطبوعاتی آمریکا وکیل برای منطقه جنوب نیویورک متهم Parnas و Fruman از ساخت غیر قانونی کمک های مبارزات انتخاباتی از طرف “حداقل یک خارجی رسمی – یک دولت اوکراین رسمی که به دنبال اخراج سفیر ایالات متحده به اوکراین است.”

در مه 6, تیوی وزارت امور خارجه اعلام کرد که Yovanovitch را به عنوان سفیر ایالات متحده در اوکراین “به عنوان برنامه ریزی شده” اگر چه او دو ماه در سمت چپ او مدت است. در جولای 25 تلفن تماس مغلوب ساختن پیشی جستن گفت Zelensky که Yovanovitch شد “اخبار بد و مردم او در برخورد با در اوکراین شد خبر بد.”

ویلیام تیلور, حرفه ای, خارجی, خدمات, افسر آمد از بازنشستگی به جای Yovanovitch تبدیل شدن به کاردار در سفارت آمریکا در اوکراین است. تیلور شهادت دادند که او مردد به کار به دلیل جولیانی. تیلور گفت: “در دیداری با وزیر امور خارجه مایک Pompeo on May 28 به بحث در مورد نگرانی های خود را.

“من نگران در مورد آنچه که من شنیده بود در مورد نقش رودلف جولیانی که تا به حال ساخته شده چندین بالا مشخصات اظهارات در مورد اوکراین و سیاست ایالات متحده نسبت به کشور” تیلور گفت: در یک Oct. 22 رسوب.

پس از Pompeo به او اطمینان کرده است که سیاست ایالات متحده در قبال اوکراین تغییر نکرده بود تیلور گفت: او را پذیرفته و این کار تنها برای پیدا کردن که جولیانی بود که منجر به یک “نامنظم رسمی کانال ایالات متحده سیاستگذاری با توجه به اوکراین است.” و نامنظم کانال نمی خواهید Zelensky به یک جلسه با مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید مگر اینکه رئیس جمهور اوکراین توافق کردند که به منظور بررسی Burisma تیلور شهادت دادند.

“در اواسط ماه جولای آن تبدیل می شد برای من روشن است که در این جلسه رئیس جمهور Zelensky می خواستم بود مشروط بر تحقیقات Burisma و ادعا اوکراین نفوذ در انتخابات 2016” تیلور گفت. “این نیز روشن است که این وضعیت رانده شد نامنظم سیاست های کانال من آمده بود به درک هدایت شد توسط آقای جولیانی.”

در شهادت Sondland به شواهد مستقیم از آنچه که او به نام “در عوض” — یک اصطلاح لاتین به معنای “چیزی برای چیزی.”

“من می دانم که اعضای این کمیته بارها قاب این مسائل پیچیده را در قالب یک سوال ساده: وجود دارد ‘در عوض’? به عنوان من شهادت قبلا با توجه به درخواست کاخ سفید تماس و کاخ سفید نشست, پاسخ بله است” Sondland شهادت دادند.

جولیانی گفت: در این مرکز در عوض.

“من برای اولین بار با ابلاغ آقای جولیانی در اوایل ماه اوت. آقای جولیانی تاکید کرد که رئیس جمهور می خواست یک بیانیه عمومی از رئیس جمهور Zelensky ارتکاب اوکراین به دنبال به فساد مسائل” Sondland گفت: در بیانیه افتتاحیه در طول Nov. 20 جلسه عمومی. “آقای جولیانی به طور خاص ذکر 2016 انتخابات (از جمله DNC سرور) و Burisma به عنوان دو موضوع از اهمیت به رئیس جمهور.”

Sondland گفت جولیانی تحویل پیام به “وزیر پری سفیر Volker و دیگران” از جمله “به طور مستقیم به اوکراین است.”

“همه ما قابل درک است که این پیش نیازها را برای کاخ سفید تماس و کاخ سفید جلسه منعکس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته ها و الزامات” Sondland گفت.

در اوت. 2, جولیانی سفر به مادرید برای دیدار با یکی از Zelensky را مشاوران آندری Yermak. Volker معرفی جولیانی به Yermak ارسال یک پیام به صورت متن در جولای 19. Volker توصیف Yermak به عنوان “بسیار نزدیک” به Zelensky.

“آمریکا مقامات مشخص این [Aug. 2] جلسه بود که گزارش نشده است, عمومی در آن زمان به عنوان یک “مستقیم follow-up’ به تماس رئیس جمهور با آقای Zelenskyy در مورد ‘مورد’ آنها مورد بحث بود” با توجه به whistleblower شکایت.

جولیانی تایید کرد که در این نشست صورت گرفت گفتن نیویورک تایمز است که او “به شدت خواست” Yermak به “فقط بررسی رفو چیز” — با اشاره به Bidens و 2016 انتخابات.

در اوت. 10, Yermak ارسال پیام به Volker که گفت: کاخ سفید باید متعهد به یک تاریخ برای Zelensky بازدید به کاخ سفید قبل از اوکراین خواستار یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام این تحقیقات که تهمت و جولیانی شده بود هل دادن.

“هنگامی که ما تاریخ را برای یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام دیدار آینده و ترسیم چشم انداز برای راه اندازی مجدد از ما-روابط اوکراین از جمله در میان چیزهای دیگر Burisma و انتخابات دخالت در تحقیقات” Yermak نوشت. (Sondland ارائه شده مشابه پیام WhatsApp ارز با Yermak به خانه هوش کمیته در طول یک جلسه عمومی در Nov. 20.)

در Oct. 3 رسوب Volker شهادت داد که او در صحبت تلفنی با Sondland و جولیانی در مورد “جزئیات بیانیه” که Zelensky باید تحویل در نشست خبری. “[جولیانی] می خواستم به شنیدن این که Burisma و [2016] انتخابات شدند” در این بیانیه Volker گفت: در خود رسوب.

مدت کوتاهی پس از Yermak ارسال Volker پیش نویس بیانیه ای از آنچه که Zelensky می گویند در نشست خبری اما در آن هیچ اشاره ای Burisma یا 2016 انتخابات. Volker نوشت: بازگشت به Yermak در اوت. 13 با پیشنهاد قرار دادن به بیانیه ای که به طور خاص ذکر شده Burisma و 2016 انتخابات “به بازتاب گفتگو با رودی,” Volker گفت: در رسوب است.

که برنامه ریزی شده اعلام هرگز اتفاق افتاده است Volker گفت: به دلیل پرسش به وجود آمد در مورد این که آیا این امر می تواند مناسب برای اوکراین برای انجام تحقیقات مربوط به ایالات متحده آمریکا بدون دریافت درخواست رسمی از وزارت دادگستری.

توسط Aug. 19, Volker گفت: او متوقف شد به دنبال بیانیه ای از اوکراین “از آنجا که من تبدیل می شد … متقاعد شده این است که رفتن به پایین جاده اشتباه بود.” این یک توافق دو جانبه, او گفت:. “[T]وارث احتیاط و مشاوره و موافقت با آن احتیاط من فکر می کنم آنها را به رهبری را هرگز بیانیه” Volker گفت.

این پایان کار نبود از این موضوع ،

آخرین فرصت برای ‘همه چیز روشن’

در اوت. 28, سیاسی گزارش داد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به برگزاری انتخابات کمک به اوکراین است. در اوایل ماه سپتامبر Sondland رهبری تلاش نهایی برای دریافت Zelensky به ایجاد یک بیانیه در مورد بررسی Burisma و 2016 انتخابات. این بار او بود اقدام به دستور مستقیم از مغلوب ساختن پیشی جستن.

در خود رسوب تیلور گفت که شورای امنیت ملی دستیار تیم موریسون گفته او در سپتامبر. 7 در مورد یک تماس تلفنی پیش از آن روز بین Sondland و مغلوب ساختن پیشی جستن. “به گفته آقای موریسون رئیس جمهور تهمت گفته سفیر Sondland که او خواسته بود برای عوض. اما رئیس جمهور تهمت آیا اصرار دارند که رئیس جمهور Zelenskyy رفتن به یک میکروفون و می گویند او باز است و تحقیقات از بایدن و 2016 انتخابات دخالت و رئیس جمهور Zelenskyy باید می خواهم به انجام این کار خود را” تیلور گفت.

بعد Sondland و تیلور صحبت در تلفن. Sondland گفته تیلور که تهمت بود “مصمم است که رئیس جمهور Zelenskyy, خود, تا به حال به ‘همه چیز روشن و انجام آن را ندارد.'”

“سفیر Sondland گفت که او تا به حال به صحبت رئیس جمهور Zelenskyy و آقای Yermak و به آنها گفت که اگر چه این کار این بود که در عوض اگر رئیس جمهور Zelenskyy نیست همه چیز واضح و روشن در ما خواهد بود در یک بن بست” گفت: تیلور که درک بن بست به این معنی است که اوکراین نمی خواهد دریافت خواهید کرد امنیت کمک کند. “سفیر Sondland گفت که این گفتگو به این نتیجه رسیدند با رئیس جمهور Zelenskyy موافقت با ایجاد یک بیانیه عمومی در مصاحبه با سی ان ان است.”

در Nov. 20 شهادت Sondland تایید تیلور حساب خود مکالمه تلفنی با مغلوب ساختن پیشی جستن. او شهادت داد که تا سپتامبر. 8 — پس از صحبت با مغلوب ساختن پیشی جستن — او “کاملا متقاعد شده” که “وجود دارد یک لینک” بین “در این بیانیه که رئیس جمهور تهمت می خواستم آنها را به” و “خود در کاخ سفید دیدار و کمک های خود را.”

سی ان ان مصاحبه هرگز اتفاق افتاده است چرا که در سپتامبر. 9 مایکل اتکینسون بازرس کل هوش جامعه مطلع خانه کمیته اطلاعات در مورد whistleblower شکایت. که همان روز three خانه کمیته اعلام کرد تحقیقات به این که آیا تهمت و جولیانی سعی کردم به فشار اوکراین را به انجام “سیاسی-انگیزه تحقیقات تحت پوشش مبارزه با فساد فعالیت است.” دو روز بعد نگه دارید و بر روی کمک های اولیه برداشته شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>