غنی و عبدالله برای رقیب Inaugurations محرومیت آخرین لحظه سازش

دو رقیب مدعی افغانستان در انتخابات ریاست جمهوری تنظیم شده برای انجام جداگانه تحلیف مراسم در حرکت خاصی به افزایش تنش ها در این کشور است که به دنبال در همان زمان برای پایان دادن به طولانی خود را در جنگ با طالبان.

رئیس جمهور اشرف غنی برنده اعلام شد و از ماه سپتامبر انتخابات و دیرین رقیب عبدالله عبدالله در حال برنامه ریزی برای انجام همزمان inaugurations در کابل در مارس 9, مگر اینکه در آخرین لحظات مذاکرات می تواند منجر به یک توافق بین این دو است.

طالبان در عین حال گفت: مذاکرات برنامه ریزی شده در این هفته با دولت افغانستان بعید است که به جای زمان به دلیل دو رقیب’ قصد دارد برای انجام موازی مراسم.

به اصطلاح داخل افغانستان مذاکرات به معنای گرد هم آوردن مذاکره کنندگان از طالبان و دولت افغانستان و همچنین نمایندگان از یک مقطع جامعه افغانستان.

مقامات ایالات متحده در فوریه 29 امضا مشروط توافق صلح با طالبان در دوحه بالا بردن امیدوار است که 19 سال از جنگ می تواند نزدیک شدن به پایان. در میان شرایط یک تعهد توسط طالبان به مذاکره مستقیم با کابل چیزی از آن به مدت طولانی خودداری است.

اما اختلافات به سرعت ظاهر بین دولت افغانستان و طالبان حتی قبل از رسمی مذاکرات می تواند آغاز خواهد شد.

غنی را رد کرد و پیشنهاد انتشار برخی 5,000 طالبان زندانیان نیز بخشی از معامله — با وجود فشار از واشنگتن است. طالبان گفت: این امر انتشار 1,000 افغانستان به نیروهای نظامی و غیر نظامی دولت و کارکنان آن را بازداشت کرده و در عوض ،

اختلاف بر سر ریاست جمهوری نیز در سمت چپ کابل متحدان و عادی افغانستان عمیقا نگران آینده است. واشنگتن قبلا خواسته طرف برای به تاخیر انداختن مراسم.

در ماه فوریه پس از ماهها تاخیر در افغانستان کمیسیون مستقل انتخابات اعلام کرد که غنی شده با رای بیش از 50 درصد از دور اول رای.

افغانستان انتخابات افغانستان عبدالله عبدالله به پایان رسید در جایگاه دوم با بیش از 39 درصد از آرا.

اما عبدالله ادعا تقلب گسترده در شمارش آرا اصرار که او برنده انتخابات است و قول داد به فرم خود دولت است.

تحلیلگر سیاسی عطا نوری به خبرگزاری فرانسه گفت که اختلاف را “به شدت تحت تاثیر موقعیت دولت را در آینده داخل افغانستان شد.”

“وحدت تنها راه [جلو] اگر آنها می خواهند به نفع خود بر سر میز مذاکره,” او گفت:.

در آخرین لحظات مذاکرات گزارش می شد برای رسیدن به یک توافق برای جلوگیری از آسیب رساندن به بن بست سیاسی اما غنی و عبدالله عبدالله تا کنون نشان داده هیچ تمایل به سازش.

گسترده اتهامات تقلب در افغانستان را در سال 2014 انتخابات ریاست جمهوری منجر به یک بحران سیاسی بین نامزدها نیز غنی و عبدالله عبدالله ،

که بحران حل و فصل شد توسط آمریکا و میانجیگری قدرت های توافق که ایجاد شکننده حکومت وحدت ملی.

در زیر است که ایران غنی رئیس جمهور شد در حالی که یک دفتر جدید رئیس اجرایی ایجاد شده برای کشور ،

با گزارش AFP, AP, Reuters و dpa

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>