آلمان می درخشد در ویروس بحران حتی به عنوان قدرت wanes

برلین (AP) — در اول آدرس به ملت در coronavirus همه گیر آنگلا مرکل صدراعظم آلمان با آرامش به دادگاه تجدید نظر به شهروندان دلیل و نظم و انضباط به سرعت گسترش ویروس اذعان به عنوان یک زن که در کمونیست آلمان شرقی چگونه مشکل آن این است که به آزادی و در عین حال به عنوان یک روت دانشمند با تاکید بر این که آمار دروغ نمی.

سپس با پوشیدن همان آبی pantsuit از تلویزیونی, آدرس 65 سال ظهور به او سوپرمارکت های محلی را انتخاب کنید تا مواد غذایی و شراب و کاغذ توالت را به او آپارتمان برلین. برای او آن را به طور منظم خرید اما عکس های جامعی توسط کسی که در فروشگاه مواد غذایی به اشتراک گذاشته شد در سراسر جهان به عنوان یک نشانه اطمینان بخش آرامش رهبری در میان یک بحران جهانی است.

با کروناویروس شیوع مرکل است reasserting سنتی نقاط قوت و قرار دادن تمبر بصورتی پایدار و محکم در سیاست داخلی پس از دو سال که در آن ستاره او به نظر می رسید به محو شدن با توجه متمرکز بر ثابت مجادله در ائتلاف حاکم و حزب خود را مشکل تلاش برای پیدا کردن یک جانشین.

مرکل را اجرا آلمان برای بیش از 14 سال است و بیش از یک دهه تجربه در مدیریت بحران است. او به او اطمینان هموطنان در سال 2008 بحران مالی که پس انداز خود را در امان بودند led hard-nosed اما در داخل کشور محبوب پاسخ به این منطقه یورو با بحران بدهی و سپس در زمان در ابتدا استقبال — اما تفرقه — رویکرد به هجوم مهاجران در سال 2015.

در گرگ و میش از chancellorship او چهره او را بزرگترین بحران هنوز رتبهدهی نشده است — یک واقعیت است تاکید کرد با تصمیم هفته گذشته به اولین تلویزیون آدرس به ملت دیگر از او سالانه سال جدید پیام.

“این جدی است — آن را به طور جدی” او به او گفت هموطنان. “پس از وحدت آلمان — بدون, پس از جنگ جهانی دوم شده است وجود دارد هیچ چالش برای کشور ما که در آن ما با هم اقدام در همبستگی اهمیت بسیار است.”

با آلمان تا حد زیادی تعطیل عمومی زندگی او با اشاره به جوانان کمونیست در آلمان شرقی به عنوان او املای مقیاس چالش و روشن ساخته شده است چقدر سخت او در چشم انداز خفقان را بر جنبش مردم.

“برای کسی مثل من برای آنها آزادی سفر و حرکت بودند به سختی به دست راست چنین محدودیت هایی تنها می تواند توجیه ضرورت مطلق” او گفت:. اما آنها او گفت: “ضروری است در حال حاضر به صرفه جویی در زندگی می کند.”

درام مشهود بود در مرکل کلمات, اما این شیوه آشنا بود: ماده از واقعیت و آرامش استدلال به جای محرک ایجاد یک پیام است که ضربه به صفحه اصلی.

این یک سبک است که خدمت سابق فیزیکدان خوبی در دستکاری آلمان اغلب زود رنج ائتلاف و حفظ حمایت مردم در طول سال.

“مرکل نقاشی یک تصویر از بزرگترین چالش پس از جنگ جهانی دوم اما او نه صحبت از جنگ” نفوذ Sueddeutsche Zeitung روزنامه نوشت. “او تکیه رزمی کلمات یا حرکات اما مردم به دلیل. … هیچ کس نمی داند در صورتی که به اندازه کافی خواهد بود اما تن او را دست کم نمی شود مردم را به نزول به عدم اطمینان و ترس است.”

مرکل در پاسخ به این coronavirus همه گیر است که هنوز هم بسیار یک کار در حال پیشرفت است اما یک نظرسنجی منتشر شد جمعه توسط ZDF تلویزیونی نشان داد که 89 درصد از آلمانی ها فکر می کردند که دولت با دست زدن به آن را به خوبی. نظرسنجی دیدم مرکل تقویت سرب خود را به عنوان کشور مهم ترین سیاستمدار و قوی 7 درصد افزایش برای او مرکز-راست اتحادیه بلوک پس از ماه که در آن وزن پایین سوالات بیش از آن در آینده رهبری است.

نظرسنجی انجام شده توسط Forschungsgruppe wahlen از حال یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 3 درصد است.

65 سال صدراعظم در ابتدا وزیر بهداشت ینس Spahn بود چهره عمومی دولت پاسخ, نقشه کشی برخی از انتقاد است اما گرفته در مرکز صحنه در طول دو هفته گذشته.

او نگه داشته که پس از رفتن به قرنطینه در روز یکشنبه پس از یک دکتر که به او واکسن آزمایش مثبت برای coronavirus. از آن پس او دو بار آزمایش منفی برای این ویروس خودش اما همچنان به کار از خانه.

روز دوشنبه رهبری در جلسه هیئت دولت با تلفن از صفحه اصلی و سپس با صدور یک پیام صوتی تنظیم یک دولت بسته امداد به کوسن ضربه از بحران به کسب و کار — قالب او گفته بود “غیر معمول بود اما برای من مهم است.”

او معاونت اولاف شولز که همچنین وزیر دارایی و عضو او شریک ائتلافی سوسیال دموکرات ها نیز فرصتی برای درخشش در بحران منجر راه با کمک بسته است که اجازه خواهد داد که آلمان برای ارائه کسب و کار بیش از 1 تریلیون یورو ($1.1 تریلیون دلار) است که او به عنوان یک “ضد تانک.”

هیئت منصفه هنوز در دولت در رویکرد به کار خواهد کرد اما پس از اجرای یک بودجه مازاد برای یک و نیم دهه در آلمان است که به خوبی آماده ارائه عظیم برنامه های کمک. آن سیستم مراقبت های بهداشتی بوده و در شکل خوب به اندازه کافی به مصرف در بيماران مبتلا به ضعف ایتالیا و فرانسه با تخت های مراقبت ويژه هنوز هم در دسترس است.

اگر چه آلمان ثبت نام سومین شماره از coronavirus عفونت در اروپا با 57,695 آن را تنها دیده می شود 433 نفر می میرند قرار دادن آن ششم در اروپا پشت ایتالیا و اسپانیا و فرانسه و انگلیس و حتی هلند. ایتالیا به تنهایی بیش از 10000 مرده است.

کارشناسان نسبت داده اند آلمان موفقیت تا حدی گسترده و آزمایش اولیه برای این ویروس در میان چیزهای دیگر.

در یک پیام صوتی پنج شنبه شب مرکل هشدار داد که از آن دور بود خیلی زود به اعلام پیروزی بر COVID-19 گفت: “در حال حاضر زمان برای صحبت در مورد کاستن از اقدامات است.”

مهم نیست که چه نتیجه آلمان ویروس-مبارزه با تلاش های آن را تغییر نمی دهد این واقعیت است که مرکل عصر توسط نقشه کشی ، مرکل نشان داده است هرگز هر گونه نشانه ای از حمایت خود 2018 سوگند به ترک سیاست در آلمان در انتخابات آینده به دلیل در سال آینده.

اما بحران ممکن است صیقل دادن دولت او را بدون زرق و برق تصویر و بهبود شانس خود را از ساخت آن را از طریق به سقوط 2021 پس از مداوم حدس و گمان است که آن را نمی خواهد گذشته کامل قانون گذاری بلند مدت.

و آن را قطعا می تواند قرار داده و او را جانشین در یک جای پا —هر چند فقط کسانی که خواهد بود نیز در هوا. مرکل شدت پایین به عنوان رهبر حزب در سال 2018 اما او انتخاب خود به عنوان یک جانشین Annegret Kramp-Karrenbauer به طول انجامید بیش از یک سال قبل اعلام کرد که او بعد از ناکامی در ایجاد او قدرت.

تصمیم گیری خواهد شد که بیش از رهبری مرکل اتحادیه دموکرات مسیحی حزب قرار بود ساخته شده در مارس اما شده است را در خود نگه دارد با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>