آلمان در شهر هامبورگ در انتخابات مشخص شده توسط آب و هوا مسائل

برلین (AP) — رای دهندگان در هامبورگ دومین شهر رفتن به پای صندوق های یکشنبه برای انتخاب یک منطقه ای جدید مجمع در انتخابات شده است که تحت سلطه مسئله تغییر آب و هوا.

شهر دولت شده توسط اداره ائتلاف چپ میانه سوسیال دموکرات و محیط زیست سبز برای پنج سال گذشته است. آنها دو منجر احزاب با توجه به نظر سنجی.

روز قبل از رای فعلی شهردار پیتر Tschentscher از سوسیال دموکرات ها شیراز را تعطیل مدرن با سوخت زغال سنگ نیروگاه و مرکز شهرستان تا حد زیادی ماشین-رایگان. حزب او تا به حال یک جامد سرب از 15 درصد در نظرسنجی های اخیر هر چند سبزی نگاه به دو سهم خود را از رای دادن در مقایسه با سال 2015.

حزب سبز متعهد شده است به این شهرستان از 1.8 میلیون نفر آب و هوا خنثی 2035 — به مراتب زودتر از ملی با هدف پایان دادن انتشار گازهای گلخانه ای تا سال 2050. آن رهبر محلی Katharina Fegebank پیوست و دانش آموزان و کرون مبارز گرتا Thunberg در اعتراض روز شنبه خواستار اقدام برای جلوگیری از گرم شدن کره زمین.

هامبورگ که یکی از آلمان 16 متحده دارای منافع قوی در مبارزه با تغییر آب و هوا. بالا آمدن سطح دریا و بیشتر خشونت آب و هوا می تواند مخاطره شهرستان بندر که در آن یک طوفان ویرانگر افزایش در سال 1962 باقی مانده بخشی از حافظه جمعی.

این شهر سرمایه گذاری صدها میلیون یورو (دلار) در بالا بردن dikes و به تازگی به توافق یک طرح اقدام آب و هوا که شامل نیاز به تمام ساختمان های جدید به پانل های خورشیدی از 2023.

___

AP روزنامه نگار فرانک Jordans کمک کرده است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

کفش اسپرت