آلمان را تهدید به تحریم علیه روسیه ملی بیش فدرال نرم

آلمان وزارت امور خارجه تهدید کرده است که تحریم های اتحادیه اروپا علیه “کسانی که مسئول” برای 2015 نرم حمله به پارلمان آلمان از جمله ملی روسیه به عنوان یک دیپلماتیک بین دو کشور ایران است.

این وزارتخانه در بیانیه ای گفت: در 28 مه که آن را به حال احضار سفیر روسیه به برلین برای رساندن پیام گفت: شواهد نشان داد دیمیتری بدین کار برای یک سازمان اطلاعاتی در زمان حمله.

دادستان های آلمان با صدور یک حکم بازداشت بدین که در حال حاضر به دنبال مقامات ایالات متحده و اعتقاد بر این است بخشی از این گروه هکر شناخته شده به عنوان APT28 یا فانتزی خرس, on May 5.

“سفیر روسیه اطلاع داده شد که بر اساس حکم بازداشت صادر شده توسط [آلمانی] فدرال دادستانی در مارس 5 برابر ملی روسیه دیمیتری بدین که دولت آلمان به دنبال در بروکسل به استفاده از سایبری اتحادیه اروپا رژیم تحریم ها علیه کسانی که مسئول این حمله در آلمان فدرال از جمله آقای Badin” این وزارتخانه در بیانیه ای گفت.

“قابل اعتماد وجود دارد شواهدی وجود دارد که [بدین] عضو [روسیه] GRU نظامی سرویس مخفی در زمان حمله” در این بیانیه اضافه شده است.

در اوایل این ماه آنگلا مرکل صدراعظم آلمان گفته بود که “شواهد سخت” در دخالت “نیروهای روسی” در 2015 حمله سایبری در برابر پارلمان آلمان که در آن اسناد و مدارک خود را از او پارلمانی اتاق شد و بنا به گزارش ها به سرقت رفته است.

در مه 27, مسکو هرگونه دخالت در این حملات سایبری در مجلس گفت که این موضوع در حال استفاده توسط برلین برای منحرف کردن توجه از مشکلات بیش از coronavirus بیماری همه گیر.

روسیه وزارت امور خارجه بلافاصله اظهار نظر در آلمان حرکت می کند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de