وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas گفت: آوریل 22, او را نگه مذاکرات هفته آینده با روسیه و همتایان فرانسوی برای احیای تلاش برای پایان دادن به درگیری ها در شرق اوکراین است.

رهبران چهار کشور ملاقات کرد و در اجلاس سران در پاریس در ماه دسامبر برای احیای فرایند صلح و کیف و روسیه و حمایت از جدایی طلبان در شرق این کشور به تبادل زندانیان است. اما طولانی مسائل بیش از یک جدول زمانی برای انتخابات محلی و کنترل بر مرزها در جدایی طلب مناطق تحت باقی می ماند.

Maas کرد و گفت: مذاکرات با همتایان خود در روزهای اخیر.

“ما به این نتیجه رسیده اند و هیچ مورد اختلاف است این است که بخش های کلیدی از توافق از اجلاس سران در پاریس نشده است اجرا” Maas گفت.

“به همین دلیل مهم است که به یک انگیزه جدید برای تصمیم گیری و اجرای تصمیمات” او گفت:.

به اصطلاح نرماندی فرمت جلسه برگزار خواهد شد و از طریق لینک ویدئو.

دولت اوکراین و روسیه و حمایت از جدایی طلبان را به انجام دو زندانی مبادلات از پاریس نشست. در هفته گذشته دو طرف رد و بدل 34 زندانیان پیش از ارتدوکس عید پاک جشن در مارس 19.

به طور جداگانه در آوریل 22, ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و آنگلا مرکل صدراعظم آلمان صحبت تلفنی درباره درگیری ها در اوکراین و استقبال آخرین زندانی ارز کرملین در بیانیه ای گفت.

آلمان و فرانسه را واسطه میان اوکراین و روسیه پس از توافق صلح امضا شده در مینسک در سال 2015 اما تلاش در پیاده سازی شود.

رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelenskiy انتخاب شد در سال گذشته در وعده برای پایان دادن به درگیری ها در مناطق شرقی دونتسک و لوهانسک.

اوکراین و روابط با روسیه شده است زمان تا کنون پس از تظاهرات در کیف منجر به سرنگونی رهبر طرفدار روسیه ویکتور یانوکوویچ در ماه فوریه 2014.

روسیه ضمیمه شبه جزیره کریمه اوکراین پس از مدت کوتاهی و حمایت نیروهای جدایی طلب در شرق اوکراین جرقه یک جنگ در منطقه شرق شناخته شده به عنوان Donbas که منجر به برخی از 13,200 مرگ و میر.

با گزارش AFP, dpa, AP و TASS

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im