آلمان می گوید: بیشتر تحریم های ایالات متحده بیش Nord Stream 2 خواهد با دخالت اتحادیه اروپا امنیت انرژی

دولت آلمان است “اشاره کرد با حسرت” U. s. پیشنهاد برای گسترش تحریم ها بیش از, Nord Stream 2 خط لوله گاز بین روسیه و آلمان است.

“تحریم های جدید را تشکیل می دهند جدی دخالت در امنیت انرژی اروپا و اتحادیه اروپا حاکمیت” در بیانیه ای که توسط وزارت امور خارجه گفت: در ژوئن 14.

یک گروه دو حزبی سناتور ایالات متحده آمریکا اوایل این ماه فرستاده شده قانون برای جلوگیری روسیه از تکمیل بحث گاز خط لوله در امتداد کف دریای بالتیک است.

ایالات متحده در حال حاضر اقدامات برای توقف 11 میلیارد دلار پروژه. لایحه در اواخر سال گذشته اجازه واشنگتن برای اعمال تحریم بر هر رگ است که کمک می کند تا روسیه تکمیل این خط لوله را وادار غربی متعلق به کشتی ها برای متوقف کردن کار.

برای دور زدن این قانون تاثیر روسیه فرستاده است خود کشتی به دریای بالتیک به وضع باقی مانده 160 کیلومتر از خط لوله.

پیشنهاد جدید قانون وسیعتر تحریم ها در قانون موجود شامل هر نهاد فراهم می کند که بیمه تجهیزات بندری و یا اتصال اینترنت با خدمات پروژه و همچنین هر شرکت است که گواهی Nord Stream 2 برای عملیات.

سناتور تد کروز (جمهوری خواه-تگزاس) حامی این لایحه معرفی شده در ژوئن 4, وجود دارد گفت: اجماع دو حزبی که جریان نورد 2 خط لوله “به شمار بحرانی تهدید برای آمریکا و امنیت ملی باید تکمیل شود.”

ایالات متحده مخالف جریان نورد 2 و ادعا آن را تضعیف می کند اوکراین و تقویت گرفتن روسیه در انرژی در اروپا میباشد.

این خط لوله قادر می سازد روسیه برای تغییر مسیر طبیعی-صادرات گاز به اروپا در سراسر اوکراین محروم کیف میلیاردها دلار در حمل و نقل درآمد.

مسکو را متهم واشنگتن با استفاده از تحریم ها برای باز کردن درب برای بیشتر آمریکا گاز طبیعی مایع (LNG) صادرات به اروپا است.

بر اساس گزارش dpa

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de