آلمان تایید ایالات متحده Eying نیروهای نظامی کاهش با وجود نگرانی روسیه

دولت آلمان می گوید آن را دریافت کرده رسمی اطلاع از احتمال خروج بخشی از نیروهای آمریکایی مستقر در این کشور یک حرکت است که برخی از نگرانی می فرستد سیگنال اشتباه به روسیه و خسارت های ناتو امنیت.

ژوئن 10 اطلاعیه به شرح زیر گزارش های رسانه ای که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دستور داده بود برداشت تا به 15,000 از حدود 34,500 سربازان آمریکایی مستقر در آلمان است.

هم کاخ سفید و ناتو کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد گزارش های رسانه ها.

“دولت فدرال شده است وجود دارد مطلع ملاحظات در دولت آمریکا برای کاهش حضور نیروهای مسلح در آلمان” آنگلا مرکل سخنگوی Ulrike Demmer خبرنگاران گفت: در برلین.

“تا آنجا که ما می دانیم که شده است وجود دارد هیچ تصمیم نهایی,” او اضافه شده است.

برخی از قانونگذاران ایالات متحده هشدار داده اند که اگر اجرا, گزارش برنامه خواهد آسیب ایالات متحده آمریکا امنیت ملی و تقویت موقعیت روسیه در اروپا است.

وال استریت ژورنال گزارش داد در هفته گذشته که تهمت برنامه ریزی برای حرکت به جلو با برداشت تا به 9,500 ایالات متحده پرسنل در حالی که آلمان مجله خبری اشپیگل گفت: بين 5000 و 15000 می تواند به خارج بعد از این سال.

در اوایل این هفته, آلمانی, وزیر دفاع Annegret Kramp-Karrenbauer است که رهبر مرکل دموکرات مسیحی (CDU) پیشنهاد کرد که اگر ایالات متحده پیش می رود آن را انجام آسیب بیشتری به ناتو به عنوان یک کل نسبت به آلمان خود دفاع.

“من نمی خواهم به حدس و گمان چیزی که برای من هیچ تایید,” او گفت: در یک کنفرانس خبری در ژوئن 8. “واقعیت این است که حضور نیروهای ایالات متحده در آلمان در خدمت کل امنیتی از ناتو-پس امنیت آمریکا بیش از حد. که پایه و اساس است که ما با هم کار کنند.”

آلمان میزبان بیشتر نیروهای ایالات متحده از هر کشور دیگری در اروپا است.

اما آتلانتیک روابط را تیره و تار شدن تحت مغلوب ساختن پیشی جستن است که بارها و بارها مورد انتقاد آلمان و دیگر کشورهای اروپایی برای نه خود را انجام ناتو تعهد به صرف 2 درصد تولید اقتصادی در جهان ،

برلین را متعهد به افزایش هزینه های نظامی, اما نشست ناتو هدف خواهد به احتمال زیاد اتفاق نمی افتد قبل از سال 2030.

در یک نامه سرگشاده مورخ 9 ژوئن 22 از اعضای جمهوری خواه آمریکا در کمیته نیروهای مسلح مجلس گفت: آنها “بسیار نگران گزارش می دهد که دولت با توجه به کاهش قابل توجهی از نیروهای ایالات متحده در حال حاضر مستقر در اروپا و همچنین به عنوان یک کلاه در مجموع تعداد نیروهای ایالات متحده است که می تواند در حال حاضر وجود دارد در هر زمان.”

“از جمله مراحل را به طور قابل توجهی آسیب ایالات متحده آمریکا امنیت ملی و همچنین تقویت موقعیت روسیه به ضرر ما” به نمایندگان مجلس نوشت و اضافه کرد: “در اروپا و تهدیدات ناشی از روسیه را ندارد کاهش و اعتقاد ما بر این است که نشانه هایی از تضعیف تعهد ایالات متحده به ناتو را تشویق بیشتر کشور و فرصت طلبی.”

با گزارش dpa و AFP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de