آلمانی قانونگذاران ایالتی در مرکز داد و بیداد توافق بر فرماندار

برلین (AP) — قانونگذاران ایالتی در آلمان شرقی و توافق بر یک راه برای رای دادن به یک دولت جدید دولت بدون حمایت یک راست اجتناب از تکرار یک تصمیم در اوایل این ماه که ناشی سیاسی و بیداد در سطح ملی است.

تورینگن قانونگذاران ایالتی از چندین احزاب گفت: اواخر جمعه و آنها موافقت کردند که برای برگزاری یک رای دیگر در ماه آینده برای انتخاب دولت و استاندار به دولت بعدی انتخابات در مارس سال 2021.

زودتر رای گیری در پارلمان منجر به بیمارستانها در حال تمام تورینگن را فرماندار وقت. نرم افزار-کسب و کار نامزد برنده دفتر تنها به این دلیل که قانونگذاران از راست جایگزین برای آلمان (AfD) حزب او را پشتیبانی می کند همراه با نمایندگان وزارت امور خارجه از شاخه های منطقه ای از آنگلا مرکل اتحادیه دموکرات مسیحی.

رایگان دموکرات توماس Kemmerich پذيرش از AfD را آرا و حزب دموکرات مسیحی’ رای گیری با راست همکاران – وحشت زده به سمت چپ متمایل احزاب و بسیاری در جریان اصلی مرکز-راست اردوگاه. مرکل به نام Kemmerich انتخابات “غیر قابل توجیه.”

او استعفا داد و سه روز پس از پیروزی دولت باشند. همکاری با راست است که سیاسی تابو پس از پس از جنگ جهانی دوم است.

تحت این توافق نامه اعلام کرد جمعه, دولت, رهبران مرکل حزب توافق کردند که به حمایت از گروههای تورینگن قبلی فرماندار دولت Bodo Ramelow از جناح چپ Linke ،

دولت Ramelow رهبری خود را از دست داده و اکثریت در یک ماه اکتبر دولت در انتخابات است. در برای اولین بار در آلمان, انتخابات تولید هیچ ائتلاف اکثریت بدون علاوه بر این از AfD یا Ramelow را که این اتحادیه دموکرات مسیحی shuns به عنوان یک نسل از شرق آلمان حاکم کمونیست ها.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>