برلین (AP) — سابق, آلمانی, وزیر محیط زیست روز سه شنبه اول شد از چهره های برجسته رسما به اعلام نامزدی خود را برای رهبری آنگلا مرکل مرکز-راست ،

نوربرت Roettgen های 54 ساله رئیس آلمانی پارلمان کمیته امور خارجی اعلام کرد خود را غیر منتظره تصمیم گیری در برلین. شانس خود را در بهترین نامشخص در برابر سه نامزد بالقوه که تا کنون کشیده اند بیشترین توجه: سابق گروه پارلمانی رهبر فریدریش مقرر, دولت, فرماندار آرمین Laschet و وزیر بهداشت ینس Spahn.

رهبر فعلی اتحادیه دموکرات مسیحی Annegret Kramp-Karrenbauer را شکست داد و مقرر Spahn برای برنده شدن در این کار در اواخر سال 2018 است. او تلاش می کرد تا قدرت خود را تحمیل کنند. او هفته گذشته اعلام کرد که او نمی خواهد وارد این مسابقه به آلمان صدراعظم بعدی و نیز به CDU رهبری اما باقی خواهد ماند وزیر دفاع.

آن نیست و در عین حال روشن شدن چگونگی و زمانی که بعد از CDU رهبر — که به احتمال زیاد تبدیل به مرکز-حق نامزد شدن در آلمان صدراعظم بعدی — انتخاب خواهد شد.

مرکل که رهبری آلمان از سال 2005 گفته است او نمی خواهد به دنبال یک پنجم مدت به عنوان صدراعظم در آلمان بعد کلی انتخابات که در حال حاضر انتظار می رود اواخر سال آینده است. خروج از Kramp-Karrenbauer بود که به وضوح مرکل ترجیح وارث آشکار نشان می دهد برخی از بی نظمی در حزب.

Roettgen نامزدی می تواند پیچیده و برخی از اعضای حزب’ خواستار اصلی امیدوار به ترش کردن یک راه حل بین آنها اجتناب از طولانی مدت عمومی رهبری مبارزه است. اما Roettgen گفت: در این مسابقه نباید فقط در مورد “سه جزوات به نحوی راضی بودن و پس از آن ما باید صلح” اما در مورد “استراتژیک, موقعیت قابل توجهی از CDU.”

Kramp-Karrenbauer اعلام هفته گذشته به دنبال یک رسوایی بیش از انتخابات از دولت فرماندار در منطقه شرقی تورینگن حمایت هر دو منطقه ای CDU قانونگذاران و راست جایگزین برای آلمان ، محلی CDU قانونگذاران به مبارزه طلبیده ملی رهبری خواسته برای جلوگیری از خطر یک تراز با راست.

مرکل اخراج Roettgen به عنوان وزیر محیط زیست در سال 2012 بعد از او به رهبری CDU به embarrassingly سنگین دولت شکست در انتخابات در ایالت نوردراین-وستفالن در کشور آلمان واقع پرجمعیت ترین منطقه پس از مبارزات انتخاباتی خدشه دار gaffes.

Roettgen می گوید که او یاد گرفته است که از آن شکست. او مجموعه ای گسترده میانه رو رهبری زمین روز سه شنبه اعلام کرد که “CDU باید پیروزی زیست محیطی اعتبار کلی و سیاست آب و هوا و اعتبار خاص است.”

در غیر این صورت او گفت: “ما به عنوان یک حزب در خطر از دست دادن حداقل یک نسل کامل.”

___

دنبال AP را پوشش کامل آب و هوا مسائل در: https://www.apnews.com/Climate

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de