اپوزیسیون گرجستان سیاستمدار Remanded در بازداشت پیش از محاکمه تماس اتهامات نادرست

تفلیس — تفلیس, شهر دادگاه بازگردانده شدند چهره های مخالف Giorgi Rurua در پیش از محاکمه در بازداشت غیر قانونی سلاح در اختیار داشتن شارژ که تهدید به اخلال خارجی-میانجیگری مقابله با حزب حاکم در انتخابات اصلاحات.

دادگاه مارس 18 حکم ملاقات با انتقادات توسط سیاستمداران مخالف که همراه با Rurua به نام اتهام جعلی و آن را باور و با انگیزه های سیاسی است.

جی جی Ugulava رهبر مخالفان اروپایی گرجستان-جنبش برای آزادی که خود از زندان آزاد شد هفته گذشته پس از رئیس جمهور سالومه Zurabishvili عفو او و دیگر سیاستمدار مخالف در یک حرکت برای نجات این قرارداد در انتخابات اصلاحات گفت که “بدون Rurua انتشار این معامله را نمی تواند در نظر گرفته و اجرا شده است.”

سالومه Samadashvili ایالات جنبش ملی حزب مخالف گفت که “در حالی که Rurua همچنان در بازداشت مخالفان را پشتیبانی نمی کند توافق” با حکم رویای گرجستان ،

Rurua بنیانگذار و سهامدار مخالفان-تراز وسط قرار دارد Mtavari Arkhi تلویزیون دستگیر شد در تاریخ 18 نوامبر و با اتهام غیر قانونی خرید و در اختیار داشتن و حمل اسلحه گرم. احزاب مخالف اصرار دارند که Rurua بازداشت شد با انگیزه های سیاسی.

در 15 مه پس از Zurabishvili عفو Ugulava که یک بار به عنوان شهردار تفلیس و وزیر دفاع سابق Irakli Okruashvili که منجر مخالفان پیروز گرجستان, پارتی, بسیاری فکر می کردند که Rurua نیز منتشر خواهد شد که دیدار با خواسته های مخالفان که تهدید به ترک این توافق اگر “زندانیان سیاسی” بودند و نه آزاد.

گرجستان احزاب مخالف ادعا می کنند آزادی بود که وضعیت 8 مارس که به حاکم حزب رویای گرجستان را رد می کند.

احزاب مخالف اصرار داشت که گرجستان سیستم انتخاباتی ناعادلانه مورد علاقه رویای گرجستان و خواستار آن بود را به یک سیستم متناسب پیش از انتخابات پارلمانی ماه اکتبر.

در زیر 8 مارس تفاهم نامه تسهیل توسط ایالات متحده و اتحادیه اروپا مقامات مجلس باید تشکیل شده از 120 عضو منتخب از طریق یک متناسب با سیستم رای گیری در حالی که 30 نفر انتخاب می شوند از طریق یک اکثریت سیستم.

در آستانه انتخابات برای متناسب انتخابات خواهد بود مجموعه در 1 درصد و یک دربندی ساز خواهد شد به این معنی است که هیچ حزب واحد دریافت کمتر از 40 درصد از آراء را مجاز به نگه داشتن اکثریت کرسی ها در پارلمان.

در حال حاضر تحت سیستم انتخاباتی 73 از 150 کرسی مجلس که مدعی هستند توسط داوطلبانی که پایان برساند برای اولین بار در منطقه نژادها. کرسی های باقی مانده توزیع شده نسبت به این سهم ملی از رای که یک حزب برنده است.

این منجر به رویای گرجستان به رهبری میلیاردر بنیانگذار Bidzina Ivanishvili برنده 76 درصد از قوه مقننه صندلی حتی اگر آن را برنده فقط کمتر از نیمی از آرای مردمی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de