تفلیس — گرجی قانونگذاران باید به تصویب یک لایحه در انتخابات اصلاحات زیر یک خارجی-میانجیگری برای مقابله با تغییر یک سیستم است که احزاب مخالف اصرار ناعادلانه مورد علاقه حزب حاکم به عنوان انتخابات این پاییز.

قانونگذاران مخالف جنبش ملی و اروپایی گرجستان احزاب را تحریم ژوئن 29 جلسه مجلس گفت: یکی از شرایط 8 مارس معامله یعنی آزادی مخالف شکل Giorgi Rurua از پیش از محاکمه بازداشت شده بود ملاقات کرد. هنوز این لایحه تصویب شد 117 قانونگذاران با سه رای گیری در برابر آن.

این قانون اثر طول می کشد یک بار رئیس جمهور سالومه Zurabishvili علائم آن به قانون است.

اصلاحات مشخص شده مطابق با 8 مارس تفاهم نامه تسهیل توسط ایالات متحده و اتحادیه اروپا مقامات دیکته کند که مجلس متشکل از 120 عضو منتخب از طریق یک متناسب با سیستم رای گیری در حالی که 30 نفر انتخاب می شوند از طریق یک اکثریت سیستم.

در آستانه انتخابات برای متناسب انتخابات خواهد بود مجموعه در 1 درصد و یک دربندی ساز خواهد شد به این معنی است که هیچ حزب واحد دریافت کمتر از 40 درصد از آراء را مجاز به نگه داشتن اکثریت کرسی ها در پارلمان.

در حال حاضر تحت سیستم انتخاباتی 73 از 150 کرسی مجلس که مدعی هستند توسط داوطلبانی که پایان برساند برای اولین بار در منطقه نژادها. کرسی های باقی مانده در حال توزیع متناسب و مطابق با سهم ملی از رای که یک حزب برنده است.

این منجر به رویای گرجستان به رهبری میلیاردر بنیانگذار Bidzina Ivanishvili برگزاری سه چهارم قوه مقننه صندلی حتی اگر از آن خواهد شد کمتر از نیمی از آرای مردمی.

Giorgi Rurua (center) was arrested on November 18.


Giorgi Rurua (مرکز) دستگیر شد در تاریخ 18 نوامبر.

احزاب مخالف باید اصرار داشت که سه اپوزیسیون از جمله Rurua بنیانگذار و سهامدار مخالفان-تراز وسط قرار دارد Mtavari Arkhi تلویزیون باید آزاد شده از زندان به منظور دیدار با تمام شرایط 8 مارس معامله شد.

رویای گرجستان گفته است که آزادی مخالفان از زندان بود و نه یک شرط توافق است.

در اواسط ماه مه رئیس جمهور Zurabishvili عفو دو سیاستمداران مخالفGigi Ugulava رهبر اروپایی گرجستان که پس از خدمت به عنوان شهردار تفلیس و وزیر دفاع سابق Irakli Okruashvili که منجر پیروز گرجستان ، بسیاری تصور می کردند پس از آن که Rurua نیز منتشر خواهد شد اما این اتفاق افتاده است.

Rurua دستگیر شد در تاریخ 18 نوامبر و متهم به طور غیرقانونی خرید داشتن و حمل اسلحه گرم که او و حامیان او را تکذیب کرد. احزاب مخالف اصرار دارند که Rurua بازداشت شد با انگیزه های سیاسی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de