گرجستان تاپ می سی سی پی 81-63 در ثانیه مسابقات بازکن

NASHVILLE, Tenn. (AP) — Rayshaun Hammonds زدم اول از و شوهر, عکس های نگه داشته و شلیک به پرش شروع گرجستان چشمگیر آغاز به کنفرانس جنوب شرقی مسابقات است.

Hammonds تا به حال 22 امتیاز و 11 ریباند و Bulldogs شات 55 درصد به ضرب و شتم می سی سی پی 81-63 در چهارشنبه شب بازکن از این مسابقات است.

اردن هریس اضافه شده 21 امتیاز و Sahvir ویلر 15 برای 13th-کشت Bulldogs (16-16) که هرگز ازمایش کرده و رهبری 17 در اوایل نیمه دوم. آنها گلوله 56 درصد در نیمه اول و ساخته شده و نه از خود 14 بعد از حاصل کار دو تیم به توقف دو بازی اسلاید به پایان رسید که در این فصل به طور منظم.

گرجستان نیز 7 از 18 از محدوده طولانی در برابر شماره 12 دانه Ole Miss برای پایان دادن به سه سری بازی از دست دادن خط به شورشیان. Hammonds 9 ساخته شده از 13 میشه و از 2 از 3 از فراتر از قوس برای هفتمین 20-نقطه بازی در این فصل و دوم در چهار مسابقات.

“هم تیمی های من را در یک موقعیت عالی به نمره” گفت: Hammonds که ثبت ششم خود را دو دو در این فصل است. “فقط بازی سخت است. من فقط نگه داشتن موتور من تا کل بازی. من هم تیمی تشویق من در هر زمان. من همان چیزی که برای آنها. که تمرکز اصلی.”

هریس شات 8 از 11 به طور کلی ساخته شده و 3 از 4 از محدوده طولانی در حالی که ویلر بود 5 از 9 با 3. چه خوشحال گرجستان مربی تام Crean بیشتر شد تیم خود را ثبات و وقار و شدت پس از از دست دادن به فلوریدا قبل از از دست دادن 30 به LSU به فصل به طور منظم.

آیا گرجستان می تواند به حفظ آن برای پیروزی در چهار بازی به عنوان بسیاری از روز باقی مانده است دیده می شود. مهم ترین شروع شد دستکش بلند مناسب با درآمد حق را به بازی یکی دیگر از روز.

“این واقعا در مورد خواندن بازی دیدن چگونه آن را نگه داشتن پای خود را روی پدال تا آنجا که شما می توانید” او گفت:. “شما نمی خواهید برای تبدیل شدن به بی پروا و بی دقتی و یا اقامت, تیراندازی, نوع تیم هنگامی که شما منجر شود مانند آن است.

“وجود دارد یک زن و شوهر استثنا به همه چیز که من فقط گفت. برای خط پایین نه بیش از حد بسیاری از. من فکر می کنم که چرا ما قادر به برنده شدن ما قادر به رفتن نگه دارید.”

Breein Tyree به ثمر رساند 18 امتیاز و Devontae Shuler 17 به صورت Ole Miss (15-17) که در 66-57 با شش دقیقه باقی مانده قبل از گرجستان تمدید منجر به دو رقمی و دور کشیده. شورشیان شات 42% از جمله فقط 2 از 15 از 3 نقطه محدوده و لبه 33-32 بر روی تخته.

Ole Miss بسته فصل از دست دادن شش نهایی خود را هشت مسابقات.

تصویر بزرگ

گرجستان: با شدت تبلیغ دانشجوی سال اول Anthony Edwards تساوی یک فصل کم فقط با شش امتیاز در 2-of-13 تیراندازی و 1 از 9 از عمیق upperclassmen هریس و Hammonds برداشت تا شل. آنها نیز تا به حال برجسته حاضر به عنوان چرخ خشک, نصف, دادگاه, buzzer-ضرب و شتم 3 به پایان نیمه اول. این یک نشانه مطمئن شوید همه چیز داره به خوبی حتی در نادر خاموش شب برای ستاره خود را.

“شما نگاهی به آمار ورق plus-18 با او در دادگاه” هریس گفت: از Edwards’ بازی. “من فکر می کنم او هنوز هم بزرگ است. او فقط نمی رسید تعداد زیادی از عکس.”

می سی سی پی: شورشیان هرگز واقعا در یک جریان توهین آمیز و تلاش برای مهار گرجستان بورس. که ترکیبی حفر یک سوراخ آنها سعی کردند در تمام بازی به صعود از گرفتن در نه در اواسط نیمه دوم اما هیچ نزدیک تر است.

“آنها تحت سلطه ما راست از نوک” مربی کرمیت, دیویس گفت:. “نمی تواند به عقب در حال گذار. آنها فقط به حال بیشتر انرژی بیشتر فیزیکی است. سعی در ایجاد یک اجرا ما فقط نمی تواند گارد برای هر طول زمان.”

بعدی

گرجستان چهره شماره 5 دانه فلوریدا در روز پنجشنبه در دور دوم به دنبال انتقام فصل رفت و برگشت توسط Gators.

می سی سی پی است ،

___

بیشتر AP college basketball: https://apnews.com/Collegebasketball و https://twitter.com/AP_Top25

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>