گرجستان اعلام کرده است در سراسر کشور ممنوعیت رانندگی اتومبیل و دیگر وسایل نقلیه خصوصی آغاز و در ظهر روز 17 آوریل به عنوان یک اندازه گیری اضافی برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

این ممنوعیت تا مارس 21, گفت: سخنگوی دولت Irakli Chikovani. آن را مانع حمل و نقل وسایل نقلیه حمل و نقل و تحویل ماشین.

Chikovani گفت: این تصمیم به کاهش “فعال مرحله از گسترش ویروس” و به دلیل “فشرده ترافیک” با وجود محدودیت. او همچنین پیش بینی افزایش قابل توجهی در تعداد موارد در هفته های آینده و تصریح کرد دولت درخواست تجدید نظر به شهروندان به ماندن در خانه.

این کشور گزارش کرده 348 موارد عفونت با ویروس و سه مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیماری باعث می شود با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز پایگاه داده.

گرجستان در حال حاضر تحت یک وضعیت اضطراری مجموعه به آخرین تا زمانی که ممکن است 10. این شامل یک حکومت نظامی شروع در 9 p. m. و در ساعت 6 صبح فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها باز باقی می ماند اما غیرضروری مغازه همراه با رستوران ها و کافه ها و پمپ بنزین ها بسته شده اند.

Chikovani هشدار داد که مگر گرجی مشاهده state-of-اورژانس محدودیت های دولت ممکن است مجبور به گوشت گاو تا مستند اقدامات با تحمیل یک “کامل شده است.”

دو اقدامات اضافی که اثر را در مارس 17 مورد نیاز به پوشیدن ماسک صورت در داخل ساختمان به روی عموم باز و بسته شدن از گورستان Chikovani اضافه شده است.

بر اساس گزارش رویترز و اینترفاکس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de