گرجستان بسته حمایتی به بافر رود 4 درصد انقباض اقتصادی

گرجستان اعلام کرده است 3.5-میلیارد-لاری (1.1 میلیارد دلار) بسته حمایتی با هدف تحکیم اقتصاد کشور است که انتظار می رود قرارداد 4 درصد در این سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

بیش از 2 میلیارد laris ارائه شده در این بسته را به سمت حمایت از کسب و کار و اقتصاد گسترده تر نخست وزیر Giorgi Gakharia گفت: در آوریل 24.

یکی دیگر از 1 میلیارد laris را به سمت رفاه و پشتیبانی و 350 میلیون laris گنجانده شده است برای بهداشت و درمان و پزشکی نیاز دارد.

Gakharia ارائه این طرح به دولت او در آوریل 24 گفت: انتظار می رود که اقتصاد به کوچک شدن 4 درصد و از دست دادن 1.8 میلیارد laris درآمد. دولت تا به حال پیش بینی شده 4.5 درصد رشد در سال 2020 است.

حمایت از اقدامات در قرعه کشی 3 میلیارد دلار از بودجه اضطراری به ارائه شده توسط موسسات مالی بین المللی و اهدا کنندگان اعلام کرد در مارس 14. گرجستان تا به حال به دادگاه تجدید نظر به خیرین برای کمک به آن تعادل بودجه خود را برای این سال است.

گرجستان در اوایل این هفته تمدید آن وضعیت اضطراری تا مارس 22. این شامل یک حکومت نظامی از 9 بعد از ظهر تا 6 صبح بسته شدن رستوران ها, کافه ها و اکثر مغازه ها, تعلیق از حمل و نقل عمومی و ممنوعیت تجمع بیش از سه نفر است. فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها و پمپ بنزین ها باز باقی می ماند.

در سراسر کشور ممنوعیت رانندگی وسایل نقلیه خصوصی را تا پایان مارس 27 و محدودیت های دیگر حذف خواهد شد به تدریج Gakharia گفت.

قفقاز جنوبی کشور در حدود 4 میلیون نفر است که تا کنون گزارش 431 موارد تایید شده از coronavirus با پنج مرگ و میر.

بر اساس گزارش رویترز،.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>