گرجستان فرماندار وزن `گزینه های جدید’ میان ویروس واکنش

ساوانا, Ga. (AP) — گرجستان فرماندار است “با توجه به گزینه های جدید” پس از انتقاد از سوی مقامات محلی برای سفارش خود را که معکوس ساحل تعطیلی و محدودیت های اعمال شده توسط شهرستانها و استان ها به نبرد coronavirus فرماندار سخنگوی گفت.

رژیم صهیونیستی. برایان کمپ اجرایی منظور در هفته گذشته نیاز به گرجستان ساکنان به پناهگاه در خانه به جز تحت تجویز استثنا درو اعتراض. برخی از شهر و شهرستان رهبران گفت: ارائه نورد هر سخت تر در حال حاضر محدودیت های اعمال شده توسط دولت های محلی. کسانی که لغو محدودیت شامل محلی تصمیم به نزدیک سواحل عمومی در 100 مایل (160 کیلومتر) گرجستان ساحل.

Tybee Island شهردار شرلی جلسات بیش از آخر هفته لعنتی کمپ اقدام به عنوان یک “بی پروا حکم” که تشویق گردشگری به عنوان عفونت و مرگ و میر در حفظ و افزایش در گرجستان است. در Glynn شهرستان که در آن دولت تا به حال بازگشایی ساحل در سنت سایمونز جزیره منتخب شهرستان رئیس Michael براونینگ ارسال کمپ یک نامه روز شنبه گفت: “این زمان به محدودیت های سفت که مبارزه با گسترش این بیماری نه شل شدن آنها است.”

خواه فرماندار سفارش منقضی مارس 14, هر چند او می تواند انتخاب کنید به آن را گسترش دهد. کمپ را سخنگوی Candice Broce خبر داد و گفت: شکایت از مقامات محلی شده اند نادیده گرفته شود.

“ما از شنیدن نگرانی های خود را و ما با توجه به گزینه های جدید برای کمک به کسانی که در جوامع” Broce گفت: در یک ایمیل به آسوشیتد پرس. “ما در بی سابقه بار و داده ها تغییرات ساعتی. ما به طور مداوم گرفتن ورودی از فدرال و ایالتی و محلی رهبران در بهداشت عمومی و مدیریت اضطراری و دولت به انجام آنچه درست است برای گرجستان است.”

آن را بلافاصله روشن اگر Broce با اشاره به ساحل جوامع و یا نگرانی های دولت های محلی به طور کلی. او به جزئیات بیشتر به آنچه به عنوان گزینه های کمپ دفتر بود توزین.

براونینگ گفت: بعد از ظهر سه شنبه او می خواهم بدون دریافت پاسخ از کمپ را به نامه خود را.

“فقط در این صورت از آن من را تشویق کرد که او است شنوای ما” براونینگ گفت: بیانیه است. “و من امیدوار هستم که برخی از چیزهای مثبت انجام خواهد شد برای کمک به قرار دادن یک بررسی را در گسترش این ویروس است. که آنچه در آن همه مورد است.”

قبل از صدور اجرایی خود را سفارش پنجشنبه کمپ داده بود مقامات محلی گسترده انحراف در تصمیم گیری چگونه بهترین برای محدود کردن آزادی برای حفظ این ویروس از گسترش. از سه شنبه این ویروس جدید سرزنش شد برای 348 مرگ و میر و بیش از 9,100 عفونت در سطح ایالت.

پس از کمپ را سفارش اثر در زمان جمعه, Georgia state سربازان و افسران از وزارت امور خارجه از منابع طبیعی باید گشت سواحل به اجرا اجتماعی فاصله مورد نیاز است. علاوه بر این مردم شده اند ممنوع از آوردن صندلی چتر و دیگر دنده به سواحل که کمپ کرده بودند باز برای هوای تازه و ورزش.

براونینگ گفت: او به خصوص توسط گیج کمپ تصمیم به بازگشایی این سواحل به دلیل دو هفته پیش به دفتر والی به نظر می رسید به تشویق Glynn شهرستان نزدیک به ساحل در سنت سایمونز جزیره است.

در مارس 20, Browning, گفت:, او موفق به دریافت یک تماس تلفنی نیکلاس Buford فرماندار معاون رئیس اجرایی. او گفت: Buford از او پرسید: “آیا شما همه در حال رفتن به نزدیک سواحل؟” زمانی که قهوه ای شدن پاسخ این شهرستان به اندازه کافی ندارند مأموران اجرای قانون به اجرا درآوردن ساحل, بسته شدن, او گفت:, Buford داوطلب به ارسال کمک از مقامات دولت است.

Glynn شهرستان در کمیسیون رای دادند که در شب به نزدیک ساحل.

“قطعا آن ساخته شده آن را آسان تر برای انجام این کار” براونینگ گفت: از این تماس تلفنی از کمپ ، “ما تا به حال حمایت از فرماندار. آنها به نام ما نمی آنها را.”

امور خارجه گرجستان گشت فرستاده troopers برای کمک به اجرای ساحل, بسته شدن, Browning, گفت:, و وزارت امور خارجه از حمل و نقل قرار می گیرد علائم الکترونیک در بین 95 و مسیرهای دیگر به سنت سایمونز جزیره گفت: ساحل بسته شد.

Broce گفت: در ایمیل خود که در کمپ دفتر رسیده به ساحلی گرجستان جوامع به ارائه کمک در ماه گذشته پس از سواحل شروع بسته شدن در فلوریدا نگرانی که گرجستان سواحل ممکن است موجی از جمعیت. او گفت: سواحل بازگشایی شد که مقامات دولتی در حال برنامه ریزی برای منع ساحل دنده و اجرا اجتماعی فاصله مورد نیاز است.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de