گرجستان کسب و کار بازگشایی با احتیاط در میان coronavirus نگرانی

ساوانا, Ga. (AP) — برخی از کسب و کار در زمان اولین گام به سوی بازگشایی در گرجستان روز جمعه به عنوان جمهوری خواه فرماندار کاسته یک ماه تعطیلی در میان کارشناسان و هشدارهای بالقوه موج جدید در coronavirus عفونت و قوی ایراد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

در آتلانتا یک WSB-TV خبرنگار توییتی یک عکس از یک مرد گرفتن کوتاه کردن مو – او اولین فردی بود که مشتریان در یک مغازه سلمانی که بازگشایی شد. یک کوچه بولینگ در رم نوشته شده در Facebook که آن پشت در کسب و کار اجتماعی فاصله گرفتن قوانین از جمله محدود کردن شش نفر به یک خط و مقدار زیادی از ضد عفونی کننده دست.

با مرگ و میر و عفونت هنوز هم در حال افزایش در گرجستان, بسیاری از صاحبان کسب و کار برنامه ریزی شده به بسته باقی می ماند با وجود رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ را تضمین بیمارستان بازدید و موارد جدید را وارد کردن به اندازه کافی برای آرایشگران, تا تو, هنرمندان, ماساژ درمانگران و مربیان شخصی به بازگشت به کار با محدودیت.

دیوید Huynh تا به حال 60 مشتریان برای رزرو قرار ملاقات جمعه در سالن ناخن در ساوانا. او گفت که کمتر از نیمی از مشتریان او به طور معمول را ببینید. اما او همچنین شروع به عقب با کمتر ناخن تکنسین اجازه می دهد تا برای خالی کار ایستگاه های بین آنها را.

Huynh کسب و کار, حسادت, ناخن, نوار, بسته شده پس مارس 26. اما ضرر و زیان گسترش فراتر از ماه او بوده است تعطیل شد.

“ما از دست graduations حافظه های فوق و عروسی” Huynh گفت. “در حال حاضر من می بینم فروشگاه بسته شدن دائم. … بسیاری از مردم نمی دانند اگر ملت باقی می ماند تعطیل دیگر وجود خواهد داشت عواقب شدید.”

کمپ منظور اجازه می دهد کسب و کار خاص برای بازگشایی جمعه نیاز به اقدامات احتیاطی از قبیل غربالگری مشتریان بالقوه علائم ارائه کارکنان با ماسک و دیگر دنده محافظ به عنوان در دسترس و انجام تمیز کردن مکرر.

فرماندار گفت: ضروری است برای شروع کاهش وضعیت اقتصادی رنج می برند. گرجستان وزارت کار پنج شنبه اعلام کرد که 1.1 میلیون کارگر — حدود یک پنجم از دولت نیروی کار — در زمینه بیکاری در پنج هفته پس از بحران آغاز شده است.

کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داده اند که بازگشایی سرعت بیش از حد می تواند باعث coronavirus تجدید حیات. برای جلوگیری از آن نیاز به افزایش تست و قوی ردیابی افراد آلوده تماس. گرجستان در رتبه پایین 10 متحده برای تست سرانه. اما دولت نشان پیشرفت است. گرجستان روز پنج شنبه گزارش داد 7,000 جدید آزمون, بالاترین مجموع روزانه است.

کمپ جدول زمانی برای راه اندازی مجدد اقتصاد ثابت بیش از حد بلند پروازانه و حتی برای مغلوب ساختن پیشی جستن که گفت او “به شدت مخالفت” با همکار جمهوری خواه طرح.

شانون Pengitore یک درمانگر ماساژ در ماریتا در خارج از آتلانتا تا به حال چند مشتریان برای درخواست ملاقات این هفته است. اما او آماده نیست گفت: او را ندیده روشن پروتکل از دولت برای حفاظت از خود و مشتریان خود را.

“ماساژ درمانی مستمر در تماس با مشتری برای مدت زمان طولانی در یک اتاق کوچک” Pengitore گفت. “اگر من واقعا راحت با این کار چه چیزی را منتقل میکنند ؟ آن مقدار زیادی از اضطراب است.”

شروع دوشنبه گرجستان اجازه خواهد داد که سینما برای بازگشایی و رستوران ها به سر ناهار خوردن-خدمات — تا زمانی که مشتریان نگهداری می شوند و در فاصله.

آشپز هیو Acheson که صاحب سه خوب ناهار خوری رستوران در آتن و آتلانتا گفت: گرجستان انجام بیش از حد کمی تست با خیال راحت به بازگشایی شده است. او نیز شک و تردید در آن می تواند سود آور باشد.

“اگر من باز ناهار خوری خوب در midtown آتلانتا و … 25 نفر نشان می دهد تا به شام چون من بی باک به اندازه کافی برای انجام این کار این است که به اندازه کافی پول و ماندن در کسب و کار” Acheson گفت.

Bethany کشاورز با این نسخهها کار در آتلانتا ورزشگاه و تمایل نوار در یک برگر مشترک. او گفت: نه خواسته است او را به بازگشت نشده و خوب است با او. او ترس آهسته کسب و کار به معنی کاهش دستمزد و ویروس باقی می ماند بیش از حد از یک تهدید.

“من می تواند حامل حتی اگر من هیچ چیز را احساس نمی,” کشاورز گفت. “من نگران تمام مردم دیگر من روبرو می شوند.”

___

آسوشیتد پرس نویسنده Sudhin Thanawala در آتلانتا کمک به این گزارش.

___

دنبال AP پوشش همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im