گی دانش آموز از ترکمنستان می یابد پناه در خارج از کشور اما چهره اتهامات جنایی در خانه

Maksat گرایش جنسی به عنوان یک مرد همجنسگرا هزینه کرده است شانس او را از داشتن یک خانواده و زندگی در کشور ترکمنستان که در آن همجنسگرایی جرم و سخت اجتماعی تابو.

مورد ضرب و شتم و تهدید پلیس 23 ساله از عشق آباد به تازگی موفق به دریافت پناهندگی در یک کشور اروپایی اما او می گوید مصائب او رو در خانه هنوز هم او امد و شد زیاد.

RFE/RL تغییر Maksat نام در درخواست خود را برای محافظت از خانواده خود در به شدت کنترل ترکمنستان که دولت آن را هدف قرار بستگان مخالفان و فعالان است.

در حال رشد در عشق آباد Maksat گفت که او تا به حال برای مخفی کردن همجنسگرایی خود حتی از خانواده و دوستان خود. در این عمدتا مسلمان آسیای مرکزی کشور روابط هم جنس هستند طرد شده توسط مردم حتی در پیشرفته تر از مناطق شهری است.

HIV مثبت

خانواده ها اغلب نیروی خود را, گی پسران برای ازدواج با یک زن زندگی می کنند و یک زندگی “عادی” برای جلوگیری از تبدیل شدن به یک اجتماعی pariah یا پایان در زندان است.

Maksat در بر داشت آزادی نسبی زمانی که او به روسیه به مطالعه مدیریت کسب و کار در سن 18.

شادی اما کوتاه بود.

در سقوط 2019, Maksat تست مثبت HIV, ویروس است که می تواند باعث بیماری ایدز یک وضعیت است که به طور موثر به پایان رسید خود را قانونی اقامت در روسیه است.

روسیه یکی از 19 کشور-همراه با عربستان سعودی و چین و کره شمالی-که deports HIV مثبت خارجی ها.

نه انتظار برای اخراج Maksat ناگهان بازگشت به ترکمنستان و “مستور” زندگی است.

از جان گذشته خود را به پنهان کردن گرایش جنسی در عشق آباد Maksat گفت: او حتی حذف تمام مخاطبین و فایل ها بر روی تلفن همراه خود را که می تواند به دور همجنس گرایی است.

او همچنین قادر به دنبال حمایت معنوی از خانواده و دوستان و یا به اشتراک گذاشتن ترس خود را در مورد او به تازگی تشخیص داده شده HIV مثبت وضعیت.

After Maksat returned to Ashgabat, his situation became much worse.


پس از Maksat بازگشت به عشق آباد وضعیت او شد بسیار بدتر است.

Maksat وضعیت در زمان به نوبه خود برای بدتر زمانی که او در زمان یک آزمایش خون در ایدز-اچ آی وی در مرکز عشق آباد به ثبت نام خود به صورت بالقوه به درمان های پزشکی در ماه دسامبر 2019.

هنگامی که او بازگشت به مرکز برای پیگیری قرار ملاقات در مطب دکتر دو روز بعد Maksat دیدم دو افسر پلیس در انتظار او است.

Maksat نمی دانم که آیا مرکز پزشکی گزارش شده بود خود, نتایج آزمون به مقامات.

“افسران از من پرسید که چگونه من آلوده شدم [و] من به آنها گفتم من نمی دانم” Maksat گفت: RFE/RL. اعتراف به این حقیقت است که او قراردادی این ویروس از طریق یک همجنسگرا تماس بود از سوال Maksat گفت: به عنوان یک پذیرش به معنی حکم زندان.

ماده 135 از ترکمنستان را قانون بداند رابطه میان مردان یک عمل لواط مجازات دو سال زندان.

ضرب و شتم خواهر

شب بعد سه افسر پلیس در زدم از Maksat را کوچک آپارتمان اجاره ای در عشق آباد.

“آنها مرا به ایستگاه پلیس” Maksat به یاد می آورد. “برای اولین بار آنها را مورد سوال من است. سپس شروع به ضرب و شتم من بد. آنها به من گفتند: “ما می دانیم که در آن شما اچ آی وی است. شما در حال گی.’ من به آنها گفتم که این درست نیست. اما نگهداری آنها ضرب و شتم من است.”

“افسران خواستار آن شدند که من ثبت نام در برخی از اسناد و مدارک اعتراف [بودن]. من خودداری کرد اما گفت: اگر من آن را امضاء آنها را به همه بستگان من که من گی هستم. من تا به حال به ثبت نام در این مقالات اگر چه من نمی دانم که دقیقا چه چیزی نوشته شده بود آنها” Maksat گفت: در مورد اواخر دسامبر حادثه است.

تماشا کنید: ‘اگر من ناپدید می شوند مرا ببخش’: گم شده گی ترکمن درخواست

پذیرش هموار پلیس راه برای باز کردن یک پرونده جنایی علیه او را در اتهام لواط.

Maksat نیز می ترسید که او ممکن است در صورت دوم ساختگی تا اتهام “آگاهانه” آلوده کردن دیگران با HIV یک جرم است که حمل حداکثر مجازات پنج سال زندان با توجه به ترکمن قانون است.

افسران دستور داد Maksat به گزارش به ایستگاه پلیس در منطقه خود را پس از سال جدید.

دفاتر در ترکمنستان نزدیک برای چند روز بیش از سال جدید جشن و آن ارائه یک پنجره برای Maksat برای فرار از ترکمنستان و در انتظار پرونده جنایی علیه او.

با مقدار کمی از پول را در جیب خود Maksat بازگشت به روسیه است.

یک دوست در شهر ورونژ به او کمک کرد تا با کمک گرفتن از برخی از گروه هایی که قهرمان حقوق اقلیت های جنسی.

به کمک آنها Maksat دست آوردن پناهندگی در اروپا قبل از مقامات روسی در مورد خود HIV مثبت وضعیت است که باید او را تحت قریب الوقوع خطر اخراج به ترکمنستان.

در حال حاضر با وجود زندگی در یک کشور آزاد که در آن جامعه همجنسگرایان به طور کلی پذیرفته Maksat است که هنوز قادر به به طور کامل باز کردن در مورد تمایلات جنسی خود.

او گفت که او هنوز هم نشده است گفت: دوستان و بستگان خود را در ترکمنستان در مورد گرایش جنسی به عنوان آن را “گيرنده” به پدر و مادر خود را.

Maksat گفت: او در حال حاضر می خواستم در ترکمنستان و پلیس می تواند سوال خود را در مورد پرونده های خود را کنید و سعی کنید به تعیین محل خود.

با اتهامات جنایی حلق آویز بر سر او Maksat گفت: او نمی داند که اگر او هرگز قادر به بازگشت به ترکمنستان و یا دیدن پدر و مادر خود را در هر زمان به زودی.

نوشته شده توسط فرنگیس نجیب الله بر اساس گزارش RFE/RL خدمات خبرنگار سرگئی Khazov-فلوس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>