غرغره کردن با آب نمک نمی ‘حذف’ Coronavirus

سریع نگاهی به

یک تصویر ویروسی گردش آنلاین است که به دروغ مشاوره کاربران رسانه های اجتماعی است که غرغره کردن با آب نمک و یا سرکه “حذف” coronavirus. وجود دارد در حال حاضر “هیچ داروی خاصی توصیه می شود برای جلوگیری و یا درمان جدید کروناویروس” با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.


داستان کامل

آن را به ارزش تکرار دوباره: برحذر باشید از پست ها در رسانه های اجتماعی ادعا می کنند برای ارائه راهنمایی و یا درمان برای رمان coronavirus.

یکی از آخرین دروغ در مورد کوروناویروس به گسترش به طور گسترده ای در Facebook و Instagram می گوید کاربران به اشتباه که به سادگی غرغره کردن با آب نمک و یا سرکه “حذف” ویروس.

ویروسی تصویر, پخش كردن, ادعا اشتباه مدعی است که “قبل از رسیدن به ریه ها” coronavirus “باقی مانده در گلو به مدت چهار روز” و نوشیدن مقدار زیادی آب “و غرغره کردن با آب گرم و آب و نمک و یا سرکه حذف virus.”

سازمان بهداشت جهانی اشاره می کند که “to تاریخ هیچ داروی خاصی توصیه می شود برای جلوگیری و یا درمان جدید کروناویروس” که باعث COVID-19 بیماری است.

در حالی که آب شور و یا آب با سرکه است که گاهی اوقات استفاده می شود برای کمک به تسکین گلو درد “را نمی کشتن ویروس” چارلز Dela Cruz, استادیار پزشکی در ریوی و مراقبت های ویژه در دانشگاه ییل به ما گفت.

“شما شستشو آن را دور پس از آن رفتن نیست به ریه های شما” Dela Cruz همچنین مدیر دانشگاه مرکز برای عفونت ریوی پژوهش و درمان گفت: در یک مصاحبه تلفنی.

این مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری گزارش می دهد که علائم اغلب با تب و سرفه و یا تنگی نفس — به نظر می رسد ظرف 14 روز از قرار گرفتن در معرض.

به عنوان واقعی مشاوره Dela Cruz گفت: “تیاو کلیدی است که به حد آلوده شدن.” او تاکید کرد مقامات بهداشتی’ راهنمایی که مردم اغلب باید دست خود را بشویید با آب و صابون; اجتناب از دست زدن به چهره خود را و جلوگیری از زیادی جمعیت و تماس نزدیک با افرادی که بیمار هستند.

یادداشت سردبیر: FactCheck.org یکی از چندین سازمان کار با Facebook به کم ارزش کردن اطلاعات غلط به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی. ما داستان های قبلی را می توان در اینجا یافت نشد.

منابع

“بیماری کروناویروس (COVID-19) توصیه های عمومی: افسانه busters.” سازمان بهداشت جهانی. دیده 16 Mar سال 2020 است.

Coronavirus بیماری 2019 (COVID-19) | چگونه برای محافظت از خودتان را.” آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. دیده 16 Mar سال 2020 است.

Coronavirus بیماری 2019 (COVID-19) | علائم.” آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. دیده 16 Mar سال 2020 است.

Dela Cruz, چارلز. استادیار پزشکی در ریوی و مراقبت های ویژه دانشگاه ییل. مصاحبه تلفنی با FactCheck.org. 16 Mar سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>