باغ طرح: درمان واقعی برای coronavirus ممکن است در خارج از درب خود را

من این نوع کلمات در مارس 19, من خانه آبا و اجدادی مشترک المنافع پنسیلوانیا است که اساسا در وقفه (به عنوان بسیاری از سایر نقاط کشور و جهان).

Major و Minor League Baseball شده اند به تعویق افتاد در سراسر کشور با بازیکنان ممنوع حتی برگزاری “sandlot” بازی ها که من را تماشا کرده اند با شور و شوق زیادی چون من از من قدیمی VHS نوار, کن برنز,’ بزرگ PBS سری در بیس بال.

جنون مارس لغو شده است, وادار کردن کارگران به توسل به قمار قانونی (به جز که قمار نیز بسته). بطری های ضد عفونی کننده دست در حال نزدیک شدن قیمت طلا با کاغذ توالت به مراتب پشت سر نیست.

عدم قطعیت قوانین با یک استثنا: هیچ کس نمی تواند لغو بهار و هیچ کس نمی تواند ما را متوقف کند از باغبانی است.

در من بومی پنسیلوانیا دولتی شراب و ارواح مغازه ها بسته شده روز گذشته است. اما در مقابل حیاط زعفران گل به لذت های بومی زنبور شده است که تغذیه خود گرده در روزهای آفتابی حتی آنهایی که زیر انجماد شب سرد و شکوفه در بسیاری از Snowdrops و شکوه از برف هنوز هم حلق آویز در.

حتی forsythia در شکوفه با وجود این واقعیت که آنها در حال حاضر نمایاندن در ماه نوامبر گذشته. شاید آنها متوجه چقدر ما نیاز به روشنایی خود را در حال حاضر.

من در یک نقطه سرد و پایین USDA منطقه پس من لاله ها فقط در مورد به باز کردن اما لاله به پشت آنها را به لطف برکت nonintervention بد سنجاب که یک بار در زمان هر لاله لامپ از یکی از تخت و جایگزین هر لامپ با گردو سیاه و سفید.

من تا به حال به آنها امتیاز برای نوآوری و تعیین, اما این به معنی جدیدی به عبارت “جنگل سیاه.”

فیلم بسته هستند و برادوی تاریک است اما خورشید هنوز هم افزایش می یابد در شرق و باعث سقوط کاشته pansies گرم و شاد. که مرا به یاد به خرج کردن چند گل برای سالاد من امشب. (بله, بنفشه گل های خوراکی هستند. آنها همچنین تنها منبع غذایی از مواد مغذی روتین است که قدرت برای جلوگیری و یا حتی معکوس کردن اثرات قابل مشاهده واریسی و عنکبوتی رگ.)

متمایز قرمز شاخه از peonies را شکسته زمین با وعده دیوانه بزرگ صورتی (قرمز) گل که هیچ ترتیب دولت می تواند به توقف. روز سنت پاتریک لغو شد در ایرلند که بله یکی از نشانه های آخرالزمان است.

اما هیچ کس نمی تواند جلوگیری از سبز بهار حتی اگر مقدار سابقه ای از گرده درخت را من مجبور به ذخیره کردن جعبه دستمال کاغذی. (عذر خواهی به کسی که سبد خرید من حمله کردند و دو جعبه در فروشگاه; بد خود را برای خروج از سبد تنهایی. آه و تشکر برای کاغذ توالت بیش از حد.)

جوانه در من azaleas و rhododendrons هستند و مبارک; به زودی نشان می دهد که آغاز خواهد شد و باستان دو طبقه بالا rhododendron در جلو خواهد بود پوشش داده شده توسط صدها نفر از شکوفه هر بیشتر سرگرم کننده از بهترین استودیوهای انیمیشن پیکسار فیلم.

بسیاری از ما “هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این:” اما شاید من باغ لاله اند. آنها بودند که ما نقل مکان کرد و در سی و پنج سال پیش هیچ کس نمی داند که چگونه خانه و همسایگان به ما بگویید که “آن لاله سرخ همیشه وجود دارد.”

من در زمان استراحت و سرگردان خارج از یک دقیقه پیش. من کشیده انبوه چمن پیاز و نه فقط بازی شیر یا خط آن را به جنگل گرفت و در حالی که به تعجب در bulbing ساختار و عطر شدید از این اتفاقی پسر عموی پیاز و سیر.

سپس من آن را پرتاب به جنگل. سپس واقعی سیر!

کاشته شده در سپتامبر گذشته شاخه هستند و به دنبال خوب است. بنابراین من از این آیین از زمان برداشت زمانی که من را با دقت بکشید تا هر لامپ در اوایل ماه جولای به آرامی برس گرد و خاک کردن و پس از آن به ترتیب لامپ روی میز در ایوان محصور به “درمان” تحت وزش نسیم تا حدی ملایم پنکه سقفی.

که به شدت عایق ایوان و آشپزخانه جزیره در حال حاضر تحت پوشش با کودک گوجه فرنگی و فلفل گیاهان زیر چراغ. در واقع بسیاری از گوجه فرنگی در حال حاضر دو ماه به لطف من ایده هوشمندانه از شروع من, فلفل, فوق العاده زود به زودتر برداشت.

اما من از شروع دانه مخلوط و پس از ترکیب برخی از گلکاری خاک از ظروف قدیمی با ریخته گری از من فوق العاده بن کرم و استفاده از بسته از دانه های فلفل که از لحاظ فنی منقضی شده است.

همه چیز آمد ،

اما در نهایت متوجه شدم که “هی! این ها نمی فلفل!” من باید برای اولین بار گوجه فرنگی در بلوک و حتی شاید قبل از این گیاهان رفتن در خارج از منزل.

امیدوارم دولت متوجه خواهد شد که باغ مراکز و مهد کودک فقط به عنوان اساسی به عنوان ایستگاه های گاز و فروشگاه های مواد غذایی. من می تواند تضمین کند که میلیون ها نفر از آپارتمان از فلفل و گوجه فرنگی و گل و مانند آن در حال رشد برای ما در سراسر کشور و آماده خواهد شد برای سنگ های روز مادر.

و بنابراین ما!

در ضمن دنبال کردن شکوفه لامپ و گل گیلاس; خیره مشتاقانه در جدید سبز گل و اجتناب ناپذیر تهاجم hostas. چیزی است که وجود دارد در حال رشد و یا گل و هر کجا که شما هستند و این زمان به تعجب در تعجب و پشتکار از گیاهان است.

چرا که “آنها می توانند که دور از من.”

یا شما.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im