G-7 وعده همکاری هیچ جزئیات در پاسخ به ویروس

مهر — هفت اقتصادهای عمده متعهد به استفاده از “همه ابزارهای مناسب” برای مقابله با گسترش coronavirus اما اعلام کرد هیچ فوری اقدامات است.

گروه عمده صنعتی کشور به عنوان مراجعه کننده G-7 روز سه شنبه گفت که “آماده به اقدامات از جمله اقدامات مالی که در آن مناسب برای کمک به پاسخ به این ویروس و حمایت از اقتصاد است.”

در این بیانیه مشترک از ایالات متحده, ژاپن, آلمان, انگلیس, فرانسه, ایتالیا و کانادا صادر شد پس از یک کنفرانس تلفنی میان وزرای دارایی و رؤسای بانک های مرکزی به رهبری وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin و رئیس فدرال جروم پاول.

G-7 صادر کرده است اظهارات مشابه در طول دوره از آشفتگی بازار مانند حملات یازدهم سپتامبر ، 11, 2001 حملات تروریستی است.

“با توجه به اثرات بالقوه از COVID-19 افزایش رشد اقتصادی ما تعهد خود را برای استفاده از تمام سیاست های مناسب ابزار برای رسیدن به قوی رشد پایدار و حفاظت در برابر خطراتی,” G-7 گفت.

بازار شده اند به دنبال یک پاسخ قوی است که عبارتند از هماهنگ کاهش نرخ بهره توسط بانک های مرکزی. بازارهای ایالات متحده است که چرخش سه شنبه رفت و منفی به طور خلاصه.

روز دوشنبه سازمان همکاری و توسعه اقتصادی گفت که گسترش ویروس جدید می تواند اقتصاد جهانی کوچک این سه ماهه برای اولین بار پس از بحران مالی بین المللی بیش از یک دهه پیش.

در یک گزارش ویژه در مورد تاثیر این ویروس جهانی در آژانس گفت: اقتصاد جهان است که هنوز هم انتظار می رود به رشد به طور کلی این سال و ارتجاعی در سال آینده.

اما OECD کاهش پیش بینی های خود برای رشد اقتصاد جهانی در سال 2020 با نیم درصد به 2.4% — و گفت: این رقم می تواند به عنوان کم به 1.5% اگر ویروس طول می کشد طولانی و به طور گسترده ای گسترش می یابد.

بازارهای جهانی سهام منتقل شده بود به شدت بالاتر دوشنبه در امیدوار است که بانک مرکزی خواهد خود را هماهنگ پاسخ به تاثیر این ویروس این هفته است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im